رفتن به نوشته‌ها

در باره ما

معرفی گروه ترجمه تخصصی کتاب BTS

گروه ترجمه تخصصی کتاب های دانشگاهی BTS یکی از نمایندگی های انتشارات ترجمک می باشد. این گروه اختصاصا به ترجمه کتاب های دانشگاهی می پردازد.

برای مشاهده مستندات و مجوزهای انتشارات کلیک کنید.

گروه BTS آمادگی دارد کتاب های تخصصی و مرجع کلیه رشته های دانشگاهی و کتاب های آکادمیک شما را ترجمه کند. ترجمه کتاب شاخه های پزشکی و پیراپزشکی، فنی و مهندسی، علوم تربیتی و روانشناسی، ادبیات، هنر و زبان های خارجه با بالاترین کیفیت پذیرفته می شود.

کافی است سفارش ترجمه کتاب خود را ثبت کنید تا اپراتور یا کوردیناتور شرکت با شما تماس گرفته و اقدامات لازم برای ثبت سفارش را انجام داده و نیازهای شما و ملزومات پروژه را تعیین نماید. از ثبت سفارش تا عقد قرارداد به صورت رایگان انجام می شود.

کلیه اقدامات مرتبط با ترجمه کتاب، چاپ کتاب و اقدامات پیش از چاپ از قبیل ویراستاری کتاب، حروفچینی و صفحه آرایی، نمونه خوانی و بازبینی و غیره تحت نظر انتشارات ترجمک انجام می شود.

سازمان ترجمه کتاب ایران

برای تفحص و هماهنگی های لازم احتمالی، می توانید با شماره 09195950249 با مدیریت یا کوردیناتور انتشارات در تماس باشید.

همچنین سایر مجراهای ارتباطی ما از قبیل واتساپ، تلگرام، اینستاگرام، ایمیل، تویتر و شماره مستقیم مدیریت در زیر لوگوی BTS درج شده است و به صورت 7/24 آماده جوابگویی می باشیم.

پس از ثبت سفارش ترجمه کتاب، پنل اختصاصی شما راه اندازی شده و ارتباط مستقیم با مترجم از طریق سیستم تیکتینگ 24 ساعته فعال می شود.

مشاهده نماد تجارت الکترونیک انتشارات

از قیمت ها و کیفیت خدمات سانتر ترجمه کتاب شگفت زده خواهید شد.