رفتن به نوشته‌ها

سئوالات بیوم ترجمه کتاب BTS

بیوم و اکوسیستم ترجمه BTS به چه معنی است؟

همانطور که همگان می دانیم، هر سازمان و گروهی دارای ساختار سازمانی و سلسله مراتبی است. BTS با الگو برداری از تقسیمات جغرافیایی بیوسفر، بیوم، اکوسیستم، جامعه، فرد؛ کل مجموعه ترجمه کتاب را بیوم ترجمه کتاب و چهار گروه آزمایشی فنی و مهندسی، علوم پزشکی، هنر و زبان های خارجی و علوم انسانی را یک اکوسیستم در نظر گرفته است. هر مشتری در اکوسیستم های ترجمه کتاب BTS دارای یک پایگاه (ساب دامنه) اختصاصی است.

تفاوت BTS با سایر سرویس دهندگان در ترجمه کتاب پزشکی چیست؟

چیزی که بیوم ترجمه کتاب BTS را از سایر سرویس دهندگان متمایز می سازد شامل ترجمه تخصصی کتاب به صورت انحصاری، تاکید بر ترجمه کیفی و عرضه بهترین ترجمه ممکن کتاب و بالاتر از همه گارانتی عمرانه ترجمه کتاب ها است. بدین ترتیب تمامی ویرایش ها و همچنین نسخه های بعدی کتاب به صورت رایگان انجام می شود.

ترجمه کتاب پزشکی چیست؟

ترجمه پزشکی بطور کلی و ترجمه کتاب پزشکی به طور خاص به هر گونه فعالیت برگردان محتوای منبع به زبان مقصد اطلاق می شود که برای رشته های پزشکی و پیراپزشکی انجام می شود. ترجمه پزشکی توسط مترجم متون پزشکی یا رشته های وابسته انجام می شود. مترجم کتاب پزشکی و پیراپزشکی فردی است که به دو زبان مسلط بوده و در یکی از رشته های گروه علوم پزشکی و پیراپزشکی تخصص دارد.

مدرک مترجمان اکوسیستم ترجمه کتاب پزشکی BTS چیست؟

حداقل مدرک مترجمان کتاب در بیوم ترجمه کتاب BTS کارشناسی می باشد. هرچند کتاب های تخصصی توسط فارغ تحصیلان همان رشته ترجمه می شود و حداقل مدرک کارشناسی ارشد حوزه تخصصی محتوا است.

 

آیا امکان استفاده از یک مترجم خاص در ترجمه کتاب های یک مشتری وجود دارد؟

بله. وقتی پایگاه پروژه ترجمه کتاب مشتری فعال شد، این پایگاه عمرانه بوده و تا همیشه در اختیار مشتری است. بنابراین در سفارشات بعدی مترجم به پایگاه خود مراجعه کرده و سفارش جدید خود را ثبت می کند. سپس با همان گروه قبلی به اجرای پروژه می پردازد. همانطور که می دانیم مدیر پایگاه های ترجمه کتاب BTS خود مشتری است.

محرمانگی در بیوم ترجمه کتاب BTS چگونه رعایت می شود؟

علاوه بر تعهد اخلاقی بیوم و مترجمان آن، طبق قرارداد بین BTS و مترجمان و همچنین بین BTS و مشتری، رعایت حریم و محرمانگی اطلاعات مشتری بصورت حقوقی و فردی مشخص شده و رعایت می شود. کلیه اطلاعات مشتری محرمانه تلقی شده و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ مرجعی قرار داده نمی شود.

آیا هر کتاب توسط یک مترجم خاص ترجمه می شود؟

در بیوم ترجمه کتاب BTS تلاش می شود برای سیال و یکدست بودن لحن ترجمه کتاب، هر کتاب توسط یک مترجم ترجمه شود. اما در صورت محدودیت زمانی یا بالا بودن حجم کتاب، ممکن است دو یا چند مترجم کار ترجمه کتاب را انجام دهند.

آیا با مترجم کتاب پزشکی خود تماس مستقیم خواهم داشت؟

بله. در اکوسیستم ترجمه کتب پزشکی و پیراپزشکی BTS، به ازای هر پروژه ترجمه کتاب یک پایگاه ایجاد می شود. در پایگاه ترجمه کتاب پزشکی مشتری با مترجم مستقیم خود و مدیریت در تماس مستقیم است. قابل ذکر است که در بیوم ترجمه کتاب BTS، مشتری مدیر پروژه ترجمه کتاب است.

از قیمت ها و کیفیت خدمات سانتر ترجمه کتاب شگفت زده خواهید شد.