رفتن به نوشته‌ها

Can I add FAQ in Helpie Wiki?

آیا به ترجمه کتاب خود به زبان های دیگر نیاز دارید؟ آیا می خواهید مخاطبان کتاب خود را افزایش دهید؟ ترجمه کتاب خود را به ما بسپارید. ترجمه کتاب و بخصوص ترجمه کتاب های آکادمیک یک تخصص ویژه است و مستلزم ترجمه توسط فرد یا تیمی صاحبنظر در حوزه محتوای کتاب است.

تیم ترجمه تخصصی کتاب های دانشگاهی ما  آمادگی دارد کتاب مورد نظر شما در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه ترجمه نماید. کافی است سفارش ترجمه کتاب خود را ثبت نمایید.

فرآیند ثبت سفارش ترجمه کتاب

1- دریافت پیش فاکتور

سفارش خود را ثبت کنید و در فاصله کوتاهی پیش فاکتور دریافت کنید. پس از نیازسنجی و توافق طرفین به انجام ترجمه کتاب تخصصی، قرارداد ترجمه کتاب بصورت رسمی عقد خواهد شد.

ثبت سفارش ترجمه کتاب تخصصی

1- انتخاب مترجم

پس از عقد قرارداد چند صفحه کتاب بصورت تصادفی انتخاب و بین مترجمین توزیع می شود. بهترین ترجمه به انتخاب مشتری و کوردیناتور به عنوان مترجم انتخاب شده و پنل مشترک مترجم-مشتری فعال می شود. مدیریت پروژه در ادامه به عهده مشتری خواهد بود.

1- دریافت ترجمه نهایی

پس از انجام ترجمه مقدماتی، مدل کنترل کیفی ترجمه کتاب اجرا شده، بازبینی و ویراستاری انجام می شود. سپس به انتخاب مشتری، ترجمه تحویل شده یا مراحل چاپ و انتشار کتاب شروع می شود.

خدمات ما

ترجمه تخصصی کتاب فارسی به انگلیسی

ترجمه کتاب

ترجمه کتاب کلیه رشته های دانشگاهی پذیرفته می شود

ویراستاری کتاب دانشگاهی

ویراستاری کتاب

ویرایش کتاب های دانشگاهی پذیرفته می شود

ترجمه کتاب و ترجمه پایان نامه

چاپ کتاب

چاپ کتاب کلیه رشته های دانشگاهی پذیرفته می شود

برای ثبت سفارش ترجمه کتاب خود، اگر مطمئن نیستید، چند صفحه را به صورت تصادفی انتخاب کرده و برای ما ارسال کنید. ما نمونه کتاب شما را رایگان ترجمه خواهیم کرد. اگر از کیفیت و دقت ترجمه راضی بودید، سفارش ترجمه کتاب خود را به ما بسپارید. تنها کافی است  فایل کتاب خود را با فرم ثبت سفارش پیوست نمایید. اگر به اطلاعات بیشتر نیاز دارید، با ما تماس بگیرید. اگر می خواهید از قیمت قطعی سفارش ترجمه خود آگاه شوید، از ما پیش فاکتور بخواهید.

مزایای کار با ما

اگر به دنبال قوی ترین تیم ترجمه کتاب هستید، اگر می خواهید کتاب خود را در کمال امنیت و وفاداری ترجمه کنید، اگر به دنبال کیفیت برتر با قیمت ارزان هستید؛ کافی است ترجمه کتاب خود را به ما بسپارید و وقت را برای نوشتن کتاب های بعدی و پروژه های بعدی صرف کنید. تز ترجمه ای دقیق، منطبق با فرهنگ مخاطبان، با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین مدت ممکن به شما تحویل خواهد داد. بنابراین درنگ نکنید و از ما مشاوره بگیرید، پیش فاکتور بگیرید و هزینه های ترجمه کتاب ما را با سایر سرویس دهندگان مقایسه کنید، نمونه ترجمه بفرستید و کار ما را تست کنید، سفارش خود را ثبت کنید و به شما اطمینان می دهیم که از قیمت ها و کیفیت خدمات ترجمه کتاب ما شگفت زده خواهید شد.

فرم ثبت سفارش ترجمه کتاب

توجه: پس از ثبت سفارش، اپراتورهای سایت فایل ارسالی شما را بررسی کرده و پس از مدت کوتاهی با شما تماس خواهند گرفت. لطفا صبور باشید.

پس از ثبت سفارش، ملزومات پروژه و توقعات کاربر در تماس اپراتور مشخص شده، پیش فاکتور صادر می شود. سپس قرارداد امضاء و مبادله شده و پروژه ترجمه کتاب شروع می شود.

اگر در ثبت سفارش ترجمه کتاب با مشکل برخورد کردید، روند ثبت سفارش ترجمه کتاب را بخوانید. پیشنهاد یا انتقادی دارید، به مشاوره قبل از سفارش نیاز دارید، از طریق فرم تماس با شما با ما در ارتباط باشید.

از قیمت ها و کیفیت خدمات سانتر ترجمه کتاب شگفت زده خواهید شد.