رفتن به نوشته‌ها

سئوالات ثبت سفارش ترجمه کتاب پرستاری

چگونه می توانم پیش فاکتور ترجمه کتاب پرستاری خود را دریافت کنم؟

بهترین راه برای دریافت سریع پیش فاکتور ارتباط با اپراتور از طریق واتساپ می باشد. فایل کتاب مورد نظر را از طریق واتساپ 09181506100 برای اپراتور ارسال نمایید و در کمتر از 15 دقیقه پیش فاکتور ترجمه کتاب خود را دریافت نمایید. این پیش فاکتور شامل قیمت گذاری ترجمه کتاب در پلن های فوری، نیمه فوری، عادی و پریمیوم است. می توانید برای باز کردن واتساپ در مرورگر لپتاپ خود روی دکمه واتساپ در گوشه چپ پایین سایت کلیک کنید. روش دیگر دریافت پیش فاکتور، ثبت سفارش ترجمه کتاب است. بعد از ثبت سفارش ترجمه کتاب، پیش فاکتور برای شما ایمیل خواهد شد.

مراحل توت در ترجمه کتاب پرستاری چیست؟

توت سرنام اقدامات ترجمه + ویرایش + تصحیح است که سه مرحله معمول روند کار پروژه ترجمه کتاب پرستاری استاندارد ما را پوشش می دهد.

ویرایش چیست؟

بازبینی یا ویرایش فرآیندی است که برای مقایسه متن مبدا و هدف و بررسی هر نوع خطای احتمالی انجام می شود؛ از جمله عدم دقت در درک مطلب، ترجمه، دستور زبان و علائم نگارشی، اصطلاحات تخصصی، سبک و لحن متن و هرگونه عدم انطباق با دستورالعمل های استاندارد برتر پروژه ترجمه کتاب BTS.

تصحیح چیست؟

در ترجمه کتاب پرستاری، تصحیح آخرین مرحله از فرآیند تضمین کیفیت ترجمه BTS است و پس از انجام ویرایش متن و بازنگری نهایی انجام می شود. هدف اصلی فرآیند تصحیح این است که سند ترجمه شده به راحتی خوانده شود و در زبان مقصد طبیعی به نظر برسد.

بومی سازی یا محلی سازی ترجمه کتاب پرستاری چیست؟

بومی یا محلی سازی در ترجمه کتاب پرستاری عبارت است از تبدیل ویژگی های کارکردی و محلی و فرهنگی کتاب از زبان مبدأ به زبان مقصد. بومی سازی فرآیند تطبیق محتوای منبع با فرهنگ و سنن مخاطبان مقصد می باشد.

سیاست قیمت گذاری ترجمه کتاب پرستاری BTS و نرخ آن چیست ؟

بیوم ترجمه کتاب BTS همیشه تلاش دارد بهترین ترجمه های کتاب پرستاری را با بالاترین کیفیت و رقابتی ترین قیمت به مشتریان خود عرضه نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفاً کتاب خود را از طریق مجراهای ارتباط با BTS ارسال نمایید تا پیش فاکتور، مهلت زمانی و شرایط مناسب ترجمه کتاب را برای شما ارسال خواهیم کرد.

از قیمت ها و کیفیت خدمات سانتر ترجمه کتاب شگفت زده خواهید شد.