رفتن به نوشته‌ها

ترجمه کتاب رشته ویروس شناسی

ترجمه کتاب تخصصی رشته ویروس شناسی پزشکی

رشته ویروس شناسی پزشکی (Medical Virology)، شاخه ای از علوم پایه پزشکی و جزء رشته های پیراپزشکی است که در آن دانشجویان طی دوره آموزشی، اطلاعات لازم در مورد ویژگی های ویروس ها مانند ساختمان، ماهیت و روش تکثیر، عفونت زایی، اپیدمیولوژی، تشخیص، تعیین هویت، همچنین کمک به کنترل، پیشگیری و درمان بیماری های ویروسی و نیز تبیین نقش آنها در بیولوژی سلولی و مولکولی را کسب می نمایند تا توانایی انجام فعالیت های آموزشی، پژوهشی، تشخیصی و خدمات مربوطه را فرا گیرند. بنابراین ترجمه کتاب تخصصی رشته ویروس شناسی پزشکی از اهمیت خاصی برخوردار است.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه کتاب مشاوره قبل از سفارش ترجمه کتاب

دانش آموختگان این رشته، ویژگی ها و مهارت های لازم مانند دانش و مهارت های تئوری و عملی، بلوغ اجتماعی در انجام وظایف حرفه ای این رشته را دارا بوده به طوری که بتوانند با استفاده از آخرین اطلاعات و دستاوردهای علوم پزشکی و تکنولوژی پیشرفته در ایران و جهان در جهت آموزش دانشجویان، تشخیص بیماری ها و کمک به حفظ و ارتقای سلامت بیماران انجام وظیفه نمایند.

اهداف پژوهشی رشته ویرولوژی

 • راه اندازی انجام آزمایش مقاومت دارویی نسبت به داروهای آنتی رترو ویرال در بیماران مبتلا به HIV
 • استفاده از نانو ذرات به عنوان کاندید احتمالی داروی آنتی ویرال
 • ایجاد بانک سلولی
 • ارتباط علمی با سایر مراکز علمی – تحقیقاتی دنیا
 • انتشار سالیانه حداقل 5 مقاله ISI در سال
 • مطالعه اثرات ضد ویروسی متابولیت های مستخرج از پروبیوتیک ها
 • راه اندازی پانل تشخیصی انکو ویروس ها در انواع سرطان های رایج در بیماران مبتلا به سرطان
 • تهیه کیت های آزمایشگاهی و راه اندازی روش های تشخیصی ویروسی

رشته ویروس شناسی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای حرفه ای ارائه می شود. فارغ التحصیلان کارشناسی میکروبیولوژی و علوم آزمایشگاهی و دکترای عمومی و بعضی از رشته های دیگر می توانند در مقطع ارشد و دکترای ویروس شناسی تحصیل کنند. همچنین فارغ تحصیلان ویروس شناسی می توانند در رشته های زیر ادامه تحصیل دهند:
كارشناسي ميكروب شناسي، انگل شناسي پزشكي، حشره شناسي پزشكي، زيست شناسي (كليه گرايشها)، علوم آزمایشگاهی، بيوشيمي، ايمني شناسي، علوم آزمايشگاهي دامپزشكي، دكتراي عمومي گروه پزشكي، دكتراي حرفه اي علوم آزمايشگاهي و دكتراي حرفه اي دامپزشكي.

ترجمه تخصصی کتاب ویروس شناسی

ترجمه کتاب های رشته ویروس شناسی را به ما بسپارید. سایت BTS  با بهترین مترجمان با سابقه خود آماده ارائه انواع خدمات ترجمه کتاب به شما عزیزان می باشد. سرویس ترجمه کتاب تخصصی برای ترجمه کتاب های مرجع رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترای ویروس شناسی، ارائه می شود.

شما می توانید ترجمه کتاب تخصصی رشته ویروس شناسی    را با خیال راحت به ما سپرده تا با کم ترین هزینه و بهترین کیفیت برای شما ترجمه شود.

مترجمین BTS علاوه بر سوابق طولانی در ترجمه تخصصی کتب دانشگاهی، آزمون های لازم را برای تایید صلاحیت گذرانده اند.

مترجم های کتاب ما دارای خصوصیات زیر هستند:

 • صحیح ترین ترجمه های ممکن را ارائه می کنند
 • افرادی با صلاحیت و مهارت های حرفه ای و شخصی هستند
 • در حوزه تخصصی خود سرآمد هستند
 • به زبان مادری خود ترجمه می کنند
 • با دقت و موشکافی استخدام شده و به عضویت تیم ترجمه کتاب ترجمک درآمده اند.

کلیه کتاب های تخصصی و عمومی رشته علوم آزمایشگاهی و گرایش های کارشناسی ارشد و دکترای آن از جمله ویروس شناسی پزشکی در پلان های مختلف فوری، نیمه فوری و عادی ترجمه شده و به شما ارائه خواهد شد.

    در این راستا ترجمه کتب زیر به طور خاص انجام می شود:

 • ترجمه تخصصی کتاب های میکروبیولوژی
 • ترجمه کتاب تخصصی روش های آزمایشگاهی
 • ترجمه کتاب تخصصی بیوشیمی
 • ترجمه کتاب تخصصی زیست شناسی
 • ترجمه کتاب تخصصی ایمنولوژی
 • ترجمه کتاب تخصصی انگل شناسی
 • ترجمه کتاب های مرتبط با ویروس شناسی (ویرولوژی)
 • ترجمه کتاب های تخصصی قارچ شناسی و توکسیکولوژی
 • ترجمه کتاب های تخصصی بیوتکنولوژی
 • غیره

ثبت سفارش ترجمه ویرولوژی

بنابراین با خیال راحت فرم سفارش ترجمه کتاب را تکمیل کرده و ارسال کنید. به فاصله کوتاهی کوردیناتور سایت با شما تماس گرفته و اقدامات شروع پروژه ترجمه کتاب شما را فراهم خواهد ساخت.

از قیمت ها و کیفیت خدمات ترجمه کتاب ما شگفت زده خواهید شد. گارانتی عمرانه ترجمه های ما ضامن کیفیت خدمات ترجمه کتاب تخصصی ماست.

چگونه از پلن پرمیوم ترجمه کتاب تخصصی استفاده کنیم؟

پلن پرمیوم برای کسانی مناسب است که به دنبال تقویت رزومه و جمع آوری امتیاز هستند. در این پلن 60% هزینه ترجمه کتاب توسط شرکت پرداخت می شود. در عوض حقوق معنوی اثر بطور کامل و انحصاری در اختیار مشتری و حقوق مادی آن در اختیار شرکت خواهد بود.

منتشر شده در ترجمه کتاب علوم پزشکی

سئوالات پر تکرار

پس از تکمیل فرم ثبت سفارش ترجمه کتاب و ارسال فایل اروجینال، کوردیناتور سایت با شما تماس می گیرد و در رابطه با نیازهای شما و ملزومات پروژه مشورت می کند. پس از نیازسنجی و تعیین مشخصات پروژه، قرارداد ترجمه کتاب برای شما ارسال می شود.
قرارداد ترجمه کتاب به دو شکل است: ترجمه طلایی کتاب و یا ترجمه پرمیوم کتاب. تفاوت دو قرارداد در هزینه ترجمه و تعیین مالکیت مادی و معنوی اثر است. پس از ثبت سفارش و نیازسنجی، برگه های رسمی عقد قرارداد برای امضاء و تایید برای مشتری ارسال می شود.
در قرارداد ترجمه طلایی کتاب، فایل ارسالی کلمه شمار شده و هزینه محاسبه می شود. تخفیف در اولین سفارش اعمال نمی شود اما از سفارش های دوم به بعد تخفیف 10 درصدی اعمال می شود
در قرارداد ترجمه پرمیوم کتاب، پس از کلمه شمار و تعیین هزینه ترجمه، 40 درصد هزینه را مشتری و 60 درصد هزینه را انتشارات ترجمک پرداخت خواهد کرد. سپس مالکیت معنوی اثر (بطور کامل) در اختیار مشتری و مالکیت مادی کتاب در اختیار انتشارات خواهد بود. این قرارداد برای کسانی مفید است که قصد دارند رزومه خود را تقویت کنند.
بله، پس از عقد قرارداد، چند صفحه از کتاب بطور تصادفی و به انتخاب مشتری تعیین شده و بین مترجمان توزیع می شود. مترجم بهترین ترجمه ای که مشتری انتخاب کند، برای ترجمه کار انتخاب خواهد شد.
بله، از آنجایی که انتشارات ترجمک قرارداد خواهری با چند ناشر برتر جهان دارد، از جمله اسپرینگر؛ امکان ترجمه کتاب شما از فارسی به انگلیسی و انتشار در خارج از کشور وجود دارد.
پس از عقد قرارداد و مشخص شدن مترجم یا مترجمین کتاب (با توجه به پلن زمانی کتاب یک یا چند مترجم ممکن است انتخاب شود)، یک ساب دامنه اختصاصی به نام کتاب ایجاد می شود که تنها مدیریت، مشتری و مترجم به آن دسترسی دارد. مشتری می تواند بطور روزانه تبدیل متن منبع به متن هدف را ملاحظه کند و در صورت نیاز کامنت بدهد. مشتری کنترل کاملی بر روند ترجمه کتاب دارد و مدیر پروژه محسوب می شود.
علاوه بر سیستم پشتیبانی موجود در پنل اختصاصی مشتری که مستقیم با مترجم و مدیریت در ارتباط است، می توانید از طریق تلفن، پیامک، واتساپ و تلگرام با اپراتورها یا کوردیناتور سایت در ارتباط باشید.
از قیمت ها و کیفیت خدمات سانتر ترجمه کتاب شگفت زده خواهید شد.
در صورت سئوال یا پیشنهاد با ما در تماس باشید