رفتن به نوشته‌ها

ترجمه کتاب پروتزهای دندانی

ترجمه کتاب پروتز دندانیپروتز چیست؟ پروتز دندان چیست؟ پروتزیست دندان کیست؟ کتاب های تخصصی کارشناسی پروتزهای دندانی چگونه ترجمه می شود؟ کیفیت ترجمه کتاب پروتز دندانپزشکی چگونه کنترل و تضمین می شود. روند ثبت سفارش ترجمه کتاب پروتزهای دندانی چیست؟ کتاب انگلیسی دندانپزشکی چگونه انجام میشود؟ ترجمه ایمپلنتولوژی چیست؟

کارشناسی پروتزهای دندانی

رشته کارشناسی پروتزهای دندانی که معادل انگلیسی آن Associated Degree in Dental Laboratory Technology است، شاخه ای از علوم دندانپزشکی است که به منظور تربیت کارشناسهای لابراتواری کارآمد در زمینه مدیریت نوین لابراتواری، تامین نیاز های آموزشی و تحقیقاتی در مراکز دانشگاهی و کارخانجات تولید کننده مواد و تجهیزات لابراتواری ایجاد شده است. این رشته با ساخت پروتز های دندانی در جهان توسط “پیر فوشارد” در قرن هجدهم شروع شد. اولین برگزاری این رشته در دانشگاه شهید بهشتی در سال ۱۳۴۶ بوده و در سال ۱۳۸۸ از کاردانی به کارشناسی ارتقاء یافت.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه کتاب مشاوره قبل از سفارش ترجمه کتاب

ترجمه تخصصی کتاب کارشناسی پروتزهای دندانی

ترجمه کتاب های رشته پروتزهای دندانی خود را به ما بسپارید. سایت BTS با بهترین مترجمان حرفه ای و با سابقه خود آماده ارائه انواع خدمات ترجمه کتاب به شما عزیزان می باشد. سرویس ترجمه کتاب تخصصی دندانپزشکی برای ترجمه کتاب های مرجع رشته پروتزهای دندانی، ارائه می شود.

BTS بهترین انتخاب شما برای ترجمه کتاب خواهد بود. زیرا می توانید با کم ترین هزینه یکی از مترجمان ماهر و مجهز به ویژگی های فردی مترجم حرفه ای را به خدمت گرفته، بیشترین کیفیت و همزمان بهترین ترجمه کتاب را دریافت کرده و برحسب زمان موردنظر خود پلن های مختلف را انتخاب کنید.

شما می توانید ترجمه کلیه کتاب های رشته پروتزهای دندانی  را با خیال راحت به ما سپرده تا با کم ترین هزینه و بهترین کیفیت برای شما ترجمه شود. اصول ترجمه کتاب و روند انجام ترجمه کتاب را بخوانید.

مترجمین BTS علاوه بر سوابق طولانی در ترجمه تخصصی کتب دانشگاهی، آزمون های لازم را برای تایید صلاحیت گذرانده اند.

مترجم های کتاب ما دارای خصوصیات زیر هستند:

 • صحیح ترین ترجمه های ممکن را ارائه می کنند
 • افرادی با صلاحیت و مهارت های حرفه ای و شخصی هستند
 • در حوزه تخصصی خود سرآمد هستند
 • به زبان مادری خود ترجمه می کنند
 • با دقت و موشکافی استخدام شده و به عضویت تیم ترجمه کتاب ترجمک درآمده اند.

کلیه کتاب های تخصصی و عمومی رشته  پروتزهای دندانی و در پلان های مختلف فوری، نیمه فوری و عادی ترجمه شده و به شما ارائه خواهد شد.

    در این راستا ترجمه کتب زیر به طور خاص انجام می شود:

 • ترجمه کتاب میکروبیولوژی و کنترل عفونت
 • ترجمه کتاب بهداشت حرفه ای دندانپزشکیترجمه کتاب دندانپزشکی
 • ترجمه کتاب آناتومی فک و صورت
 • ترجمه کتاب داروشناسی اختصاصی دندانپزشکی
 • ترجمه کتاب بی حسی موضعی و ناحیه ای
 • ترجمه کتاب های ارتودنسی
 • ترجمه کتاب های پروتز ثابت
 • ترجمه کتاب های پروتز متحرک
 • ترجمه کتاب بافت شناسی دهان و دندان
 • غیره

ثبت سفارش ترجمه پروتزیست دندان

بنابراین با خیال راحت فرم سفارش ترجمه کتاب را تکمیل کرده و ارسال کنید. به فاصله کوتاهی کوردیناتور سایت با شما تماس گرفته و اقدامات شروع پروژه ترجمه کتاب شما را فراهم خواهد ساخت.

از قیمت ها و کیفیت خدمات ترجمه کتاب ما شگفت زده خواهید شد. گارانتی عمرانه ترجمه های ما ضامن کیفیت خدمات ترجمه کتاب تخصصی ماست.

چگونه از پلن پرمیوم ترجمه کتاب تخصصی استفاده کنیم؟

پلن پرمیوم برای کسانی مناسب است که به دنبال تقویت رزومه و جمع آوری امتیاز هستند. در این پلن 60% هزینه ترجمه کتاب توسط شرکت پرداخت می شود. در عوض حقوق معنوی اثر بطور کامل و انحصاری در اختیار مشتری و حقوق مادی آن در اختیار شرکت خواهد بود.

واژه های کلیدی ترجمه کتاب پروتز دندانی

ترجمه کتاب، ترجمه کتاب مرجع کارشناسی پروتزهای دندانی، ترجمه کتاب دندانپزشکی، ترجمه کتاب تخصصی پروتزهای دندانی، ترجمه کتاب انگلیسی پروتز دندانی، ترجمه کتاب ایمپلنتولوژی، ترجمه کتاب اروتودنسی، ترجمه کتاب تخصصی دندانپزشکی، ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی دندانپزشکی، ترجمه پایان نامه فارسی دندان به انگلیسی، ترجمه تخصصی پایان نامه فارسی

منتشر شده در ترجمه کتاب علوم پزشکی

سئوالات پر تکرار

پس از تکمیل فرم ثبت سفارش ترجمه کتاب و ارسال فایل اروجینال، کوردیناتور سایت با شما تماس می گیرد و در رابطه با نیازهای شما و ملزومات پروژه مشورت می کند. پس از نیازسنجی و تعیین مشخصات پروژه، قرارداد ترجمه کتاب برای شما ارسال می شود.
قرارداد ترجمه کتاب به دو شکل است: ترجمه طلایی کتاب و یا ترجمه پرمیوم کتاب. تفاوت دو قرارداد در هزینه ترجمه و تعیین مالکیت مادی و معنوی اثر است. پس از ثبت سفارش و نیازسنجی، برگه های رسمی عقد قرارداد برای امضاء و تایید برای مشتری ارسال می شود.
در قرارداد ترجمه طلایی کتاب، فایل ارسالی کلمه شمار شده و هزینه محاسبه می شود. تخفیف در اولین سفارش اعمال نمی شود اما از سفارش های دوم به بعد تخفیف 10 درصدی اعمال می شود
در قرارداد ترجمه پرمیوم کتاب، پس از کلمه شمار و تعیین هزینه ترجمه، 40 درصد هزینه را مشتری و 60 درصد هزینه را انتشارات ترجمک پرداخت خواهد کرد. سپس مالکیت معنوی اثر (بطور کامل) در اختیار مشتری و مالکیت مادی کتاب در اختیار انتشارات خواهد بود. این قرارداد برای کسانی مفید است که قصد دارند رزومه خود را تقویت کنند.
بله، پس از عقد قرارداد، چند صفحه از کتاب بطور تصادفی و به انتخاب مشتری تعیین شده و بین مترجمان توزیع می شود. مترجم بهترین ترجمه ای که مشتری انتخاب کند، برای ترجمه کار انتخاب خواهد شد.
بله، از آنجایی که انتشارات ترجمک قرارداد خواهری با چند ناشر برتر جهان دارد، از جمله اسپرینگر؛ امکان ترجمه کتاب شما از فارسی به انگلیسی و انتشار در خارج از کشور وجود دارد.
پس از عقد قرارداد و مشخص شدن مترجم یا مترجمین کتاب (با توجه به پلن زمانی کتاب یک یا چند مترجم ممکن است انتخاب شود)، یک ساب دامنه اختصاصی به نام کتاب ایجاد می شود که تنها مدیریت، مشتری و مترجم به آن دسترسی دارد. مشتری می تواند بطور روزانه تبدیل متن منبع به متن هدف را ملاحظه کند و در صورت نیاز کامنت بدهد. مشتری کنترل کاملی بر روند ترجمه کتاب دارد و مدیر پروژه محسوب می شود.
علاوه بر سیستم پشتیبانی موجود در پنل اختصاصی مشتری که مستقیم با مترجم و مدیریت در ارتباط است، می توانید از طریق تلفن، پیامک، واتساپ و تلگرام با اپراتورها یا کوردیناتور سایت در ارتباط باشید.
از قیمت ها و کیفیت خدمات سانتر ترجمه کتاب شگفت زده خواهید شد.
در صورت سئوال یا پیشنهاد با ما در تماس باشید