رفتن به نوشته‌ها

ترجمه کتاب رشته آمار بیمه

ترجمه تخصصی کتاب های رشته آمار بیمه

ترجمه تخصصی کتاب آمار بیمهتخصص آمار بیمه یا بیمه سنج (Actuary) یکی از تخصص های بیزینس است که به تجزیه و تحلیل عواقب مالی ریسک می پردازد. متخصص آمار بیمه (Actuaries) از نظریه های ریاضیات، آمار و مالی جهت مطالعه وقایع نامطمئن آینده و بخصوص در رابطه با بیمه و برنامه های بازنشستگی استفاده می کند. ترجمه کتاب آمار بیمه از ملزومات گسترش این علم است.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه کتاب مشاوره قبل از سفارش ترجمه کتاب

رشته تخصصی آمار بیمه (Actuary) یکی از گرایش های کارشناسی ارشد آمار است که بر مبنای کاربرد آمار در علوم بیمه بنا شده و ظرفیت بسیار محدودی در ایران دارد و همانند آمار اقتصادی و اجتماعی در ایران دکتری ندارد.

هدف از رشته آمار بیمه تربیت افرادی است که توانایی تجزیه و تحلیل و مدل سازی برای مسائل آمار و احتمال در زمینه بیمه را داشته باشند. فارغ التحصیلان رشته آمار بیمه مدل های ریاضی برای فضاهای غیرحتمی طرح می کنند. مثل ارزش گذاری برای محصولات و قراردادهای بیمه ای، ارزیابی محصولات مالی و مدیریت ریسک مالی.

به رشته آمار بیمه آمار اکچواری هم می گویند. اكچوئرها افرادي هستند كه براساس تخصص هايي كه در زمينه صنعت خاصي دارند، توانايي انجام محاسبات و برآوردهاي مالي مربوط به آن صنعت را دارند و به بررسي تعادل بين درآمد و هزينه در سال هاي آتي مي پردازند.

 ترجمه تخصصی کتاب های آمار بیمه

ترجمه کتاب های رشته آمار بیمه را به ما بسپارید. سایت BTS  با بهترین مترجمان با سابقه خود آماده ارائه انواع خدمات ترجمه کتاب به شما عزیزان می باشد. سرویس ترجمه کتاب تخصصی برای ترجمه کتاب های مرجع گرایش های مختلف رشته آمار ارائه می شود.

شما می توانید ترجمه کلیه کتاب های رشته آمار بیمه    را با خیال راحت به ما سپرده تا با کم ترین هزینه و بهترین کیفیت برای شما ترجمه شود.

مترجمین BTS علاوه بر سوابق طولانی در ترجمه تخصصی کتب دانشگاهی، آزمون های لازم را برای تایید صلاحیت گذرانده اند.

مترجم های کتاب ما دارای خصوصیات زیر هستند:

 • صحیح ترین ترجمه های ممکن را ارائه می کنندترجمه کتاب اکچواری
 • افرادی با صلاحیت و مهارت های حرفه ای و شخصی هستند
 • در حوزه تخصصی خود سرآمد هستند
 • به زبان مادری خود ترجمه می کنند
 • با دقت و موشکافی استخدام شده و به عضویت تیم ترجمه کتاب ترجمک درآمده اند.

ترجمه کتاب های رشته آمار بیمه

کلیه کتاب های رشته آمار بیمه در پلان های مختلف فوری، نیمه فوری و عادی ترجمه شده و به شما ارائه خواهد شد.

    در این راستا ترجمه کتب زیر به طور خاص انجام می شود:

 • ترجمه تخصصی کتاب های آمار استنباطی
 • ترجمه کتاب تخصصی روش های آماری بیمه
 • ترجمه کتاب مرجع ریاضیات و آنالیز ریاضی
 • ترجمه تخصصی تکست مدل ها و نظریه های بیمه گری
 • ترجمه کتاب آمار حیاتی و آمار محض
 • ترجمه کتاب تخصصی اکچواری
 • ترجمه کتاب های تخصصی تحولات دموگرافیک جهان
 • ترجمه کتاب تخصصی روش تحقیق در علوم اجتماعی
 • ترجمه کتاب تخصصی بازرگانی و سرمایه گذاری
 • ترجمه تخصصی کتاب های کامپیوتر در بیمه
 • ترجمه کتاب های تخصصی آمار و احتمالات
 • ترجمه کتاب های تخصصی ریسک و پیامد آن در تجارت
 • غیره

ثبت سفارش ترجمه تخصصی کتاب آمار بیمه

بنابراین با خیال راحت فرم سفارش ترجمه کتاب را تکمیل کرده و ارسال کنید. به فاصله کوتاهی کوردیناتور سایت با شما تماس گرفته و اقدامات شروع پروژه ترجمه کتاب شما را فراهم خواهد ساخت.

از قیمت ها و کیفیت خدمات ترجمه کتاب ما شگفت زده خواهید شد. گارانتی عمرانه ترجمه های ما ضامن کیفیت خدمات ترجمه کتاب تخصصی ماست.

پلن پرمیوم ترجمه کتاب چیست؟

پلن پرمیوم ترجمه کتاب تخصصی و آکادمیک

پلن پرمیوم ترجمه کتاب تخصصی به نوعی مشارکت شرکت و کاربر در هزینه های ترجمه کتاب است. طبق این پلن، کاربر حدود 40 درصد هزینه های ترجمه کتاب را پرداخت می کند و شرکت 60 درصد هزینه ترجمه و کلیه هزینه های نشر دیجیتال کتاب را پرداخت می کند. بدین ترتیب مالکیت حقوق معنوی اثر در اختیار کاربر و مالکیت حقوق مادی اثر در اختیار شرکت خواهد بود. این پلن برای کسانی مفید است که به دنبال تقویت رزومه خود هستند.

منتشر شده در ترجمه کتاب فنی و مهندسی

سئوالات پر تکرار

پس از تکمیل فرم ثبت سفارش ترجمه کتاب و ارسال فایل اروجینال، کوردیناتور سایت با شما تماس می گیرد و در رابطه با نیازهای شما و ملزومات پروژه مشورت می کند. پس از نیازسنجی و تعیین مشخصات پروژه، قرارداد ترجمه کتاب برای شما ارسال می شود.
قرارداد ترجمه کتاب به دو شکل است: ترجمه طلایی کتاب و یا ترجمه پرمیوم کتاب. تفاوت دو قرارداد در هزینه ترجمه و تعیین مالکیت مادی و معنوی اثر است. پس از ثبت سفارش و نیازسنجی، برگه های رسمی عقد قرارداد برای امضاء و تایید برای مشتری ارسال می شود.
در قرارداد ترجمه طلایی کتاب، فایل ارسالی کلمه شمار شده و هزینه محاسبه می شود. تخفیف در اولین سفارش اعمال نمی شود اما از سفارش های دوم به بعد تخفیف 10 درصدی اعمال می شود
در قرارداد ترجمه پرمیوم کتاب، پس از کلمه شمار و تعیین هزینه ترجمه، 40 درصد هزینه را مشتری و 60 درصد هزینه را انتشارات ترجمک پرداخت خواهد کرد. سپس مالکیت معنوی اثر (بطور کامل) در اختیار مشتری و مالکیت مادی کتاب در اختیار انتشارات خواهد بود. این قرارداد برای کسانی مفید است که قصد دارند رزومه خود را تقویت کنند.
بله، پس از عقد قرارداد، چند صفحه از کتاب بطور تصادفی و به انتخاب مشتری تعیین شده و بین مترجمان توزیع می شود. مترجم بهترین ترجمه ای که مشتری انتخاب کند، برای ترجمه کار انتخاب خواهد شد.
بله، از آنجایی که انتشارات ترجمک قرارداد خواهری با چند ناشر برتر جهان دارد، از جمله اسپرینگر؛ امکان ترجمه کتاب شما از فارسی به انگلیسی و انتشار در خارج از کشور وجود دارد.
پس از عقد قرارداد و مشخص شدن مترجم یا مترجمین کتاب (با توجه به پلن زمانی کتاب یک یا چند مترجم ممکن است انتخاب شود)، یک ساب دامنه اختصاصی به نام کتاب ایجاد می شود که تنها مدیریت، مشتری و مترجم به آن دسترسی دارد. مشتری می تواند بطور روزانه تبدیل متن منبع به متن هدف را ملاحظه کند و در صورت نیاز کامنت بدهد. مشتری کنترل کاملی بر روند ترجمه کتاب دارد و مدیر پروژه محسوب می شود.
علاوه بر سیستم پشتیبانی موجود در پنل اختصاصی مشتری که مستقیم با مترجم و مدیریت در ارتباط است، می توانید از طریق تلفن، پیامک، واتساپ و تلگرام با اپراتورها یا کوردیناتور سایت در ارتباط باشید.
از قیمت ها و کیفیت خدمات سانتر ترجمه کتاب شگفت زده خواهید شد.
در صورت سئوال یا پیشنهاد با ما در تماس باشید