رفتن به نوشته‌ها

ترجمه کتاب رشته آمار نظری

ترجمه تخصصی کتاب های رشته آمار نظری

ترجمه تخصصی کتاب آمار نظری: رشته آمار (Statistics) بطور کلی فرآیند یادگیری جمع آوری، تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها می باشد. دانشجویانی که رشته آمار را انتخاب می کنند بایستی به فعالیت شغلی در شماری از حوزه ها از قبیل کارهای دولتی، بانک و مشاغل مالی علاقمند باشند. دامنه علائق و فعالیت های دانش آموختگان آمار خیلی وسیع است زیرا با تمامی علوم و مشاغل در ارتباط است.

رشته آمار نظری (Theoretical Statistics) یا آمار ریاضی یکی از زیرمجموعه های گروه آزمایشی ریاضی – فیزیک و جزء شاخه علوم پایه است که به دنبال جمع آوری، تجزیه، و تحلیل، و ارائه ارقام و اعداد است و دانشجویان رشته آمار و کاربردها می آموزند تا براساس مجموعه اطلاعات عددی و برمبنای مدل های ریاضی و مدل های نظریه احتمال، براساس اعداد و ارقام پیش بینی کنند.

این گرایش بر مبنای توسعه نظری و تئوریک رشته بنا شده و اگر فردی در درس‌های آمار ریاضی 1 و 2 و روش‌های آماری موفق عمل کند، می‌تواند در این گرایش به تحصیل ادامه دهد. گرایش آمار ریاضی در ایران مقطع دکتری نیز دارد و می‌توان در مقطع دکتری آن نیز ادامه تحصیل داد.

ظرفیت گرایش آمار ریاضی بیشتر از سایر گرایش‌ها است و دانشگاه‌های آزاد و پیام نور نیز در این گرایش ظرفیت دارند. امکان ادامه تحصیل در رشته آمار (مخصوصاً گرایش آمار ریاضی) در دانشگاه‌های مختلف وجود دارد.

 ترجمه تخصصی کتاب های رشته آمار نظری

ترجمه کتاب های رشته آمار نظری را به ما بسپارید. سایت BTS  با بهترین مترجمان با سابقه خود آماده ارائه انواع خدمات ترجمه کتاب به شما عزیزان می باشد. سرویس ترجمه کتاب تخصصی برای ترجمه کتاب های مرجع گرایش های مختلف رشته آمار ارائه می شود.

شما می توانید ترجمه کلیه کتاب های رشته آمار نظری    را با خیال راحت به ما سپرده تا با کم ترین هزینه و بهترین کیفیت برای شما ترجمه شود.

مترجمین BTS علاوه بر سوابق طولانی در ترجمه تخصصی کتب دانشگاهی، آزمون های لازم را برای تایید صلاحیت گذرانده اند.

مترجم های کتاب ما دارای خصوصیات زیر هستند:

 • صحیح ترین ترجمه های ممکن را ارائه می کنند
 • افرادی با صلاحیت و مهارت های حرفه ای و شخصی هستند
 • در حوزه تخصصی خود سرآمد هستند
 • به زبان مادری خود ترجمه می کنند
 • با دقت و موشکافی استخدام شده و به عضویت تیم ترجمه کتاب ترجمک درآمده اند.

ترجمه کتاب های رشته آمار نظری

کلیه کتاب های رشته آمار نظری در پلان های مختلف فوری، نیمه فوری و عادی ترجمه شده و به شما ارائه خواهد شد.

    در این راستا ترجمه کتب زیر به طور خاص انجام می شود:

 • ترجمه تخصصی کتاب های استنباط آماری پیشرفته
 • ترجمه کتاب تخصصی نظریه های احتمال
 • ترجمه کتاب مرجع تجزیه و تحلیل آماری پیشرفته
 • ترجمه تخصصی تکست تئوری ها و مدل های آماری
 • ترجمه کتاب آمار حیاتی و اپیدمیولوژی
 • ترجمه کتاب تخصصی آمار فضایی (اسپتیال)
 • ترجمه کتاب های تخصصی شبیه سازی در آمار و ریاضی
 • ترجمه کتاب تخصصی روش تحقیق در علوم اجتماعی
 • ترجمه کتاب تخصصی مدل های خطی و تحلیل بقاء
 • ترجمه تخصصی کتاب های آنالیز و دیزاین
 • ترجمه کتاب های تخصصی ریاضیات محض
 • ترجمه کتاب های تخصصی روش های نرم افزاری آمار
 • ترجمه کتاب تخصصی تجزیه و تحلیل داده ها با نرم افزار
 • ترجمه کتاب تخصصی انفورماتیک آمار
 • غیره

ثبت سفارش ترجمه کتاب تخصصی آمار نظری

بنابراین با خیال راحت فرم سفارش ترجمه کتاب را تکمیل کرده و ارسال کنید. به فاصله کوتاهی کوردیناتور سایت با شما تماس گرفته و اقدامات شروع پروژه ترجمه کتاب شما را فراهم خواهد ساخت.

از قیمت ها و کیفیت خدمات ترجمه کتاب ما شگفت زده خواهید شد. گارانتی عمرانه ترجمه های ما ضامن کیفیت خدمات ترجمه کتاب تخصصی ماست.

آیا فرمول ها در کلمه شمار محاسبه هزینه ترجمه کتاب در نظر گرفته می شوند؟

خیر. زمان کلمه شمار و تعیین تعداد کلمات کتاب اصلی برای تعیین هزینه ترجمه کتاب، فرمول ها در کلمه شمار آورده نمی شود. همچنین درصدی از تعداد کلمات کتاب برای پوشش کلمات ربط و تکراری کم می شود.

منتشر شده در ترجمه کتاب فنی و مهندسی

سئوالات پر تکرار

پس از تکمیل فرم ثبت سفارش ترجمه کتاب و ارسال فایل اروجینال، کوردیناتور سایت با شما تماس می گیرد و در رابطه با نیازهای شما و ملزومات پروژه مشورت می کند. پس از نیازسنجی و تعیین مشخصات پروژه، قرارداد ترجمه کتاب برای شما ارسال می شود.
قرارداد ترجمه کتاب به دو شکل است: ترجمه طلایی کتاب و یا ترجمه پرمیوم کتاب. تفاوت دو قرارداد در هزینه ترجمه و تعیین مالکیت مادی و معنوی اثر است. پس از ثبت سفارش و نیازسنجی، برگه های رسمی عقد قرارداد برای امضاء و تایید برای مشتری ارسال می شود.
در قرارداد ترجمه طلایی کتاب، فایل ارسالی کلمه شمار شده و هزینه محاسبه می شود. تخفیف در اولین سفارش اعمال نمی شود اما از سفارش های دوم به بعد تخفیف 10 درصدی اعمال می شود
در قرارداد ترجمه پرمیوم کتاب، پس از کلمه شمار و تعیین هزینه ترجمه، 40 درصد هزینه را مشتری و 60 درصد هزینه را انتشارات ترجمک پرداخت خواهد کرد. سپس مالکیت معنوی اثر (بطور کامل) در اختیار مشتری و مالکیت مادی کتاب در اختیار انتشارات خواهد بود. این قرارداد برای کسانی مفید است که قصد دارند رزومه خود را تقویت کنند.
بله، پس از عقد قرارداد، چند صفحه از کتاب بطور تصادفی و به انتخاب مشتری تعیین شده و بین مترجمان توزیع می شود. مترجم بهترین ترجمه ای که مشتری انتخاب کند، برای ترجمه کار انتخاب خواهد شد.
بله، از آنجایی که انتشارات ترجمک قرارداد خواهری با چند ناشر برتر جهان دارد، از جمله اسپرینگر؛ امکان ترجمه کتاب شما از فارسی به انگلیسی و انتشار در خارج از کشور وجود دارد.
پس از عقد قرارداد و مشخص شدن مترجم یا مترجمین کتاب (با توجه به پلن زمانی کتاب یک یا چند مترجم ممکن است انتخاب شود)، یک ساب دامنه اختصاصی به نام کتاب ایجاد می شود که تنها مدیریت، مشتری و مترجم به آن دسترسی دارد. مشتری می تواند بطور روزانه تبدیل متن منبع به متن هدف را ملاحظه کند و در صورت نیاز کامنت بدهد. مشتری کنترل کاملی بر روند ترجمه کتاب دارد و مدیر پروژه محسوب می شود.
علاوه بر سیستم پشتیبانی موجود در پنل اختصاصی مشتری که مستقیم با مترجم و مدیریت در ارتباط است، می توانید از طریق تلفن، پیامک، واتساپ و تلگرام با اپراتورها یا کوردیناتور سایت در ارتباط باشید.
از قیمت ها و کیفیت خدمات سانتر ترجمه کتاب شگفت زده خواهید شد.
در صورت سئوال یا پیشنهاد با ما در تماس باشید