رفتن به نوشته‌ها

ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی

چرا ترجمه فارسی به انگلیسی لازم است؟ ترجمه فارسی به انگلیسی برای چه نوع اسنادی نیاز می شود؟ چه نوع کتاب هایی از فارسی به انگلیسی ترجمه می شود؟ آیا ترجمه کتاب فارسی دانشگاهی به انگلیسی یک ترجمه تخصصی است؟ بهتر است ترجمه فارسی به انگلیسی را چه مترجمی انجام دهد؟ اینها سئوالاتی است که زمان تصمیم گیری برای ترجمه کتاب به ذهن می رسد. در این مقاله به این سئوال می پردازیم: ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی چگونه انجام می شود؟

اگر به دنبال ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب خود هستید، اگر قصد دارید کتاب فارسی خود را به انگلیسی ترجمه کرده و در خارج ازکشور به چاپ برسانید، اگر خواهان انتشار کتاب خود در الزوایر یا اسپرینگر هستید، جای درستی رسیده اید. BTS یکی از پیشگامان ترجمه فارسی به انگلیسی و همچنین ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب های عمومی و تخصصی و بویژه کتاب های آکادمیک است. می توانید با استفاده از سرویس ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب BTS بهترین سرویس ممکن بازار ترجمه را بصورت هزینه – اثربخش و مقرون به صرفه دریافت کنید.

ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب های تخصصی

آیا به دنبال ترجمه فارسی به انگلیسی هستید؟ می خواهید کتاب فارسی خود را به انگلیسی ترجمه کنید؟ قصد دارید کتابی به زبان انگلیسی منتشر کنید؟ می خواهید پایان نامه خود را به انگلیسی ترجمه کنید؟ کتابی از پایان نامه فارسی خود استخراج کرده اید و قصد دارید در خارج از ایران به چاپ برسانید؛ BTS سرویس ترجمه فارسی به انگلیسی فوق العاده قوی دارد که از تیمی از مترجمان انگلیسی زبان (زبان مادری) و ویراستار و نمونه خوان تشکیل شده است و می تواند نیاز شما را برآورده کند.

بدین ترتیب کافی است سفارش ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی خود را ثبت کرده و فایل منبع را برای ما ارسال کنید، در کوتاهترین زمان و بدون هر گونه هزینه ای، پروژه ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی شما طراحی و اجرا خواهد شد.

خدمات ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی

بطور خلاصه تمامی انواع ترجمه فارسی به انگلیسی توسط تیم ترجمه فارسی به انگلیسی BTS عرضه می شود. اگر به دنبال ترجمه فارسی به انگلیسی کیفی و دقیق هستید، اگر به ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله خود برای گرفتن پذیرش چاپ نیاز دارید، BTS می تواند نیاز شما را برآورده سازد. زیرا:ترجمه تخصصی کتاب فارسی به انگلیسی

BTS با بهره مندی از مترجم های حرفه ای و متخصص برای کلیه رشته ها و زمینه ها، ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی متون تخصصی و عمومی شامل ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه پایان نامه، ترجمه طرح مقدماتی تحقیق، ترجمه طرح اولیه پذیرش تحصیلی از دانشگاه های خارج از کشور را در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت ارائه می کند.

ترجمه دستی توسط مترجم بومی

همانطور که میدانیم ترجمه ماشینی فارسی به انگلیسی به هیچ وجه نمی تواند معنا و مفهوم متن منبع را انتقال دهد، بنابراین تیم ترجمه فارسی به انگلیسی ما صد درصد کتاب شما را بصورت دستی و توسط مترجم بومی (زبان مادری) از فارسی به انگلیسی ترجمه می کنند. ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی توسط مترجمانی انجام می شود که زبان مادری آنها انگلیسی است و اگر از مترجم انگلیسی زبان استفاده نشود، حتی المقدور ویرایش و نمونه خوانی را مترجم انگلیسی زبان انجام خواهد داد. بدین ترتیب از صحت و کیفیت ترجمه اطمینان حاصل می شود. سرویس ترجمه کتاب ما با بومی سازی و تطبیق فرهنگی رایگان همراه است (با هماهنگی مشتری).

ثبت سفارش ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی

پس از ثبت سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی ، فایل ارسالی ابتدا بررسی و برآورد هزینه می شود و زمان اجرای پروژه ترجمه کتاب، پایان نامه یا مقاله شما در پلن های فوری، نیمه فوری و عادی محاسبه شده و قرارداد اختصاصی برای شما تدوین می شود. در طی تهیه پروپوزال ترجمه فارسی به انگلیسی پروژه شما، مدیر تیم با شما در تماس خواهد بود. روند ثبت سفارش ترجمه کتاب را مطالعه کنید.

سپس قرارداد برای تایید و امضاء برای شما ارسال می شود تا با توجه به شرایط قرارداد، به ثبت نهایی سفارش خود اقدام نمایید. سپس بخشی از متن شما به عنوان نمونه ترجمه شده و یکی از مترجمان فارسی به انگلیسی BTS با همیاری مدیر گروه و مشتری انتخاب می شود.ثبت سفارش ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی

بدین ترتیب پروژه ترجمه فارسی به انگلیسی شما شروع می شود. مترجم های BTS همگی مطابق استانداردهای جذب مترجم جهانی و پس از گذراندن تست های کتبی و شفاهی جذب شده اند و همگی به زبان انگلیسی مسلط بوده و قادرند مفاهیم و اصطلاحات تخصصی را به طور دقیق و مناسب از زبان فارسی به انگلیسی ترجمه کنند.

ترجمه فارسی به انگلیسی BTS که توسط مترجم های هر گروه انجام می شود، پس از ترجمه تخصصی توسط متخصص گروه، برای ویرایش و تایید نهایی به بازبین ارجاع داده می شود تا ویراستاری، نمونه خوانی و ادیت شود و واژه یابی روتین ویرایش آن تایید گردد. بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که ترجمه شما هم از نظر تخصصی و ترمینولوژیک و هم از نظر زبانشناسی روتین به روز و دقیق است. برای آشنایی بیشتر، روند کنترل کیفی ترجمه کتاب را بخوانید.

با توجه به انتخاب کاربر، مراحل تحویل و قیمت گذاری سفارش ها به دو صورت حضوری و آنلاین انجام می شود. در ثبت سفارش آنلاین، از ثبت نام تا ثبت سفارش بیشتر از ۱۵ دقیقه طول نمی کشد، مستلزم هزینه نبوده و کلیه اقدامات رایگان انجام می شود، بنابراین به کاربران عزیز توصیه می شود از روش ثبت سفارش آنلاین استفاده کنند.

برقراری ارتباط با سرویس ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی

اگر اولین بار است که با BTS همکاری می کنید، به دو صورت می توانید توانایی گروه تخصصی مورد نظر خود را تست کنید. در روش اول، بخشی از ترجمه خود را به صورت تست BTS ثبت نمایید و اگر از نتیجه کار راضی بودید، به ثبت سفارش اصلی اقدام نمایید. در روش دوم، می توانید بخش نمونه های ترجمه که هر گروه ترجمه تخصصی، مطالب و نمونه ترجمه رشته خود را ارائه کرده است، را چک کنید و با توجه به سبک ترجمه آن گروه تصمیم گیری نمایید.

برای سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی حضوری لازم است که به صورت تلفنی اقدام نمایید. شماره تلفن ها و مجراهای آنلاین دیگر در منوی تماس با ما موجود است. دسترسی سریع به اپراتور مرکزی از طریق 09195950248 و از طریق واتساپ امکانپذیر است. لطفاً جهت ارسال متن و دریافت برآورد هزینه و زمان ترجمه تخصصی، فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید.

تضمین کیفیت ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی

ضمانت پروژه های ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی BTS گارانتی دائمی آنها است. کلیه پروژه های ترجمه کتاب، ترجمه پایان نامه، ترجمه مقاله و پروپوزال انجام شده توسط تیم ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی BTS دارای گارانتی عمرانه است.ترجمه تخصصی کتاب فارسی به انگلیسی

هنگام ثبت سفارش ترجمه نگران فرمت فایل خود نباشید. اولا همه مترجمان BTS دوره های تبدیل و آماده سازی محتوای منبع را دیده اند و توانایی تبدیل و دیجیتال سازی انواع اسناد و مدارک و محتواها را داریم. در صورت لزوم می توانید فایل خود را به صورت فایل زیپ درآورده و برای ما ارسال کنید. کلیه اقدمات دیجیتال سازی و OCR محتوا رایگان انجام می شود.

مثلا اگر کتاب یا پایان نامه شما در قالب فایل pdf یا ePub است، می توانید ترجمه انگلیسی به فارسی و یا فارسی به انگلیسی pdf یا ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب ePub خود را به ما بسپارید. اگر کتاب فیزیکی و چاپی به زبان فارسی دارید و مایلید به انگلیسی ترجمه شود، کافی است از تمامی صفحات کتاب عکس گرفته و برای ما ارسال کنید و یا کتاب را بصورت پست پیشتاز به دفتر انتشارات ارسال نمایید.

چاپ ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی

اگر قصد دارید کتاب خود را به انگلیسی ترجمه کرده و سپس منتشر کنید، سرویس انتشارات ترجمک در اختیار شماست. شما می توانید با توجه به نیاز و سلیقه خود، انتشار کتاب توسط انتشارات ترجمک در داخل و یا انتشار کتاب در خارج از کشور را انتخاب نمایید.

انتشارات ترجمک با انتشارات اسپرینگر و الزوایر قرارداد همکاری دارد و می توانیم کتاب انگلیسی شما را در انتشارات اسپرینگر و یا انتشارات الزوایر به چاپ برسانیم. کافی است سفارش خود را ثبت کنید و یا از طریق کانال های ارتباطی با کوردیناتور ما مشورت کنید.

مراحل ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی

مراحل ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی به شرح زیر است:

 • ثبت سفارش ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی
 • مشاوره با کوردیناتور و تعیین ملزومات پروژه و نیازسنجی
 • صدور پیش فاکتور و درفت قرارداد ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی
 • طراحی پروژه ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی
 • ادیت متن منبع (فارسی) و آماده سازی برای ترجمه توسط کارشناس ارشد ادبیات فارسی
 • ترجمه مقدماتی کتاب فارسی به انگلیسی
 • بازبینی و ویرایش اولیه ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب
 • اصلاح و بازبینی متن ترجمه کتاب (متن هدف)
 • ارسال برای تیم ویراستاری و نمونه خوانی کتاب های فارسی به انگلیسی
 • کنترل کیفی و تایید ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب توسط تیم چهار نفره
 • آماده سازی نسخه دیجیتال کتاب انگلیسی و تحویل به مشتری

سرویس ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی

سرویس ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی ما براساس دو متغیر زمان و دقت به سه حالت تقسیم می شود. سرویس ترجمه فارسی به انگلیسی برحسب پارامتر زمان به صورت زیر است:

 • سرویس عادی ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی: در این سرویس کتاب شما طبق روتین و براساس معیارهای معمول تعیین زمان انجام پروژه و ددلاین کار، انجام خواهد شد. مثلا یک کتاب 200 صفحه ای در طی 20 روز ترجمه و آماده می شود.
 • سرویس نیمه فوری ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی: در این سرویس کتاب شما در طی 40% زمان تعیین شده برای پلن عادی ترجمه و تحویل خواهد شد. مثلا یک کتاب 200 صفحه ای در پلن نیمه فوری ترجمه فارسی به انگلیسی در طی 8 روز ترجمه و تحویل می شود.
 • سرویس فوری ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی: این سرویس برای کسانی است که خواهان ترجمه فوری فارسی به انگلیسی کتاب خود هستند و ضیق وقت دارند. در این پلن کتاب شما در طی یک فرجه زمانی خیلی کوتاه ترجمه خواهد شد. مثلا یک کتاب فارسی 200 صفحه ای در طی 5 روز به انگلیسی ترجمه و آماده می شود.

مدل ترجمه کتاب

اما پلن های سرویس ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی ما براساس پارامتر دقت و حساسیت به صورت زیر است:

 • پلن عادی ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی: در این پلن کتاب فارسی در اختیار گروه ترجمه فارسی به انگلیسی قرار می گیرد و معمولا یکی از مترجمان کارشناسی ارشد ترجمه کتاب را انجام می دهد. اما بازبینی و نمونه خوانی توسط مترجم دارای مدرک دکترا و یا تجربه بالاتر انجام می شود.
 • پلن تخصصی ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی: در این پلن کتاب فارسی توسط مترجمان حرفه ای و با تجربه ما به انگلیسی ترجمه خواهد شد. معمولا بهترین مترجمان فارسی به انگلیسی تیم کار ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی را انجام می دهند.
 • پلن ویژه ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی: در این پلن کتاب فارسی توسط کارشناس ارشد ادبیات فارسی ادیت شده و برای خواندن توسط فارسی زبان غیرمادری آماده می شود. سپس فایل آماده شده کتاب فارسی به دفتر السریتو در کالیفرنیا (El Cerrito, California) ارسال می شود و توسط مترجمان انگلیسی زبان (زبان مادری) ترجمه می شود.

پلن پرمیوم ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی

پلن پرمیوم ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی به نوعی پلن ویژه مقرون به صرفه است. در این پلن، سفارش ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی در پلن عادی ثبت می شود. سپس ترجمه مقدماتی کتاب از فارسی به انگلیسی انجام می شود و با تقبل هزینه اندکی، کار ویراستاری و نمونه خوانی متن ترجمه فارسی به انگلیسی به مترجمان انگلیسی زبان مادری سپرده می شود.

در پلن پرمیوم کار ویرایش و نمونه خوانی ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب توسط مترجمان ایرانی تبار ساکن انگلستان و کانادا انجام می شود. توجه داشته باشید که در پلن پرمیوم زمان انجام پروژه بسط می یابد و با توجه به حجم پروژه، مدتی هم برای انجام اصلاحات و نمونه خوانی اضافه می شود.

روند محاسبه هزینه ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی

هزینه ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی به صورت کلمه شما و همانند ترجمه انگلیسی به فارسی انجام می شود. بدین منظور ابتدا تعداد کلمات متن منبع شمارش می شود. سپس درصدی از جمع کلمه شمار برای پوشش کلمات ربط و تکرار شونده کسر می شود. سپس با توجه به پلن زمانی و پلن دقتی ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی، دستمزد ترجمه کتاب محاسبه می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پروسه ترجمه کتاب BTS، مقالات زیر را مطالعه بفرمایید:

سئوالات پرتکرار ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی

آیا امکان برقراری ارتباط با مترجم کتاب وجود دارد؟

بله. ترجمه هر کتاب فارسی به انگلیسی یک پروژه متمایز محسوب می شود. پس از عقد قرارداد ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی، مدیر پروژه کرنر اختصاصی کتاب را راه اندازی می کند. این کرنر در حالت عادی فقط 4 کاربر دارد که شامل مترجم، مشتری، مدیر گروه و مدیر پروژه می باشد. مشتری می تواند به طور زمان واقعی با هر یک از این سه نفر در ارتباط باشد. کانال های تماس تلفنی، پیامک، واتساپ، تلگرام و سرویس تیکتینگ بدین منظور تعبیه شده است.

آیا امکان انتشار ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب من در خارج از کشور وجود دارد؟

بله. انتشارات ترجمک با چهار ناشر برتر جهان شامل الزوایر، اسپرینگر فیلیپین، جونز و بارلت و تیمیه قرارداد همکاری دارد. بنابراین می توانید به صورت رسمی کتاب خود را در خارج از کشور به چاپ برسانید. در این زمینه امکان ثبت کتاب در داخل و توزیع کتاب در خارج از کشور نیز وجود دارد.

کنترل کیفیت ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی به چه صورت است؟

کتاب فارسی در طی فرآیند ترجمه به انگلیسی از چهار کانال رد می شود. کانال اول ترجمه مقدماتی است که مترجم مسئول کار انجام می دهد. همزمان با ترجمه و یک دوره پس از اتمام ترجمه، کتاب توسط مترجم مسئول بازبینی و اصلاح می شود. سپس بازبینی ترجمه توسط مسئول گروه و مترجم ثالث انجام می شود. کانال سوم شامل بررسی و تایید ترجمه انگلیسی کتاب فارسی توسط مسئول تیم تخصصی و مدیر گروه است. در صورت تمایل مشتری، کانال چهارم بازبینی و اصلاح توسط مترجم انگلیسی زبان خارج کشور است. در هر صورت، گارانتی عمرانه ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی ضامن کیفیت ترجمه های فارسی به انگلیسی ما است.

فایل نهایی ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی به چه صورت تحویل می شود؟

زمان نیازسنجی و عقد قرارداد، نیاز مشتری و ملزومات پروژه ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب مشخص می شود. یکی از این ملزومات، فرمت فایل نهایی ترجمه کتاب است. با توجه به خواست مشتری، فایل کتاب در همان قالب تحویل می شود. در حالت عادی، فایل ترجمه کتاب در فرمت های مایکروسافت ورد (docx)، فایل سند قابل حمل (pdf) و همچنین بسته فشرده (zip) ضمیمه ها و فایل اصلی تحویل می شود.

آیا امکان تحویل مرحله ای ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی وجود دارد؟

بله. پس از طراحی پروژه ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی، متن اصلی کتاب (فارسی) در پنل کاربری شما ظاهر می شود. سپس روزانه هر مقدار از کتاب که ترجمه شده باشد، جایگزین متن فارسی می شود. بنابراین شما می توانید نه تنها بخش به بخش، بلکه کلمه به کلمه ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی خود را مشاهده و بررسی نمایید.

در طی هشت سال فعالیت خود، ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی نکته قوت و برگ برنده ما بوده است و حیات گروه را در بازار امروزی آنلاین ترجمه کتاب تضمین نموده است. اگر به دنبال ترجمه کتاب و محتوای خود از فارسی به انگلیسی هستید، درست آمده اید. ما آمادگی داریم خدمات زیر را عرضه کنیم:
 • ترجمه کتاب عمومی از فارسی به انگلیسی
 • ترجمه کتاب تخصصی از فارسی به انگلیسی
 • ادیت ترجمه انگلیسی کتاب فارسی شما
 • ادیت مقاله و تهیه پکیج اکسپت

با ما مشورت کنید. از وسعت، کیفیت و قیمت خدمات ما شگفت زده خواهید شد.

 
توجه: مطلب زیر ماشینی بوده و با هدف سئو و بهینه سازی بازدید سایت درج شده است. نیازی به خواندن آن نیست. ترجمه فارسی به انگلیسی - ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی توسط تیم ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی ترجمک کاملا رایگان است. ترجمه فایل، صفحات وب و تصاویر نیز با هزینه اندک و به سرعت انجام می شود. ترجمه فارسی به انگلیسی - برای ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب فایل خود را ارسال کنید تا با دیکشنری فارسی به انگلیسی ترجمه فارسی به انگلیسی سفارش ترجمه متن فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی به‌صورت سلیس و روان را در کوتاه‌ترین زمان با بهترین کیفیت توسط تیم ترجمه فارسی انگلیسی ترجمک انجام شود. فرایند ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی چقدر طول می‌کشد؟ قیمت ترجمه متن فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی چقدر است؟ آیا امکان ترجمه فوری برای متن های فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی وجود دارد؟ آیا امکان بازخوانی مجدد پس از تحویل متن ترجمه ‌شده وجود دارد؟ بله گارانتی ترجمه فارسی به انگلیسی ترجمک عمرانه است. فرهنگ واژگان فارسی به انگلیسی: ترجمه آنلاین و رایگان فارسی به انگلیسی و انگلیسی سرویس ترجمه متن آنلاین و رایگان چند زبانه است. می توانید هر کتابی را با کیفیتی بهتر ترجمه کنید. سایت ترجمه آنلاین، ترجمه انگلیسی به فارسی ، ترجمه فارسی به انگلیسی و معنی ترجمه به انگلیسی مهم است. مترجم متن دو زبانه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی، ترجمه فارسی به انگلیسی، نرم افزار ترجمه فارسی به انگلیسی و برعکس، جمله سازی فارسی به انگلیسی، ترجمه فارسی به انگلیسی آنلاین، آموزش ترجمه فارسی به انگلیسی، برنامه ترجمه انگلیسی به فارسی ترجمک در دسترس است. ترجمه فارسی به انگلیسی قیمت، دیکشنری انگلیسی به فارسی با تلفظ، ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی- ترجمه و ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی و برگرداندن مقالات و نشریات فارسی به زبان انگلیسی در کمترین زمان ممکن با بهترین هزینه. جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین کلیک کنید. مترجم فارسی انگلیسی – ترجمک قادر به ترجمه کلمات و متن از فارسی به انگلیسی است، و از انگلیسی به فارسی. بهترین برنامه برای آسان و سریع ترجمه، که می تواند مانند یک مترجم حرفه ای ترجمه فارسی به انگلیسی یا برعکس شما را انجام دهیم. ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب و پایان نامه تخصص ماست. ترجمه فارسی به انگلیسی یا برعکس مستلزم ارسال فایل منبع فارسی برای تبدیل از زبان فارسی به انگلیسی یا برعکس است. ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی همراه با فونتیک، پاره های سخن، تلفظ کلمات بصورت ترجمه فارسی به انگلیسی انلاین، انگلیسی کردن کتاب، انگلیسی کردن نوشته انجام می شود. ترجمه, مترجم آنلاین, مترجم انلاین, دیکشنری, فرهنگ لغت, پارسي جو موتور جستجوي فارسي. ترجمه فارسی, انگلیسی. ترجمه. متن. ترجمه بر اساس استاندارد و ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی - ترجمه آنلاین فارسی انگلیسی عربی به همراه دیکشنری آنلاین انگلیسی و موجود است. ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب، ترجمه فارسی به انگلیسی پایان نامه و ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله بصورت ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی نیازمند تسلط کامل بر اصطلاحات تخصصی در زمینه مربوطه است. همچنین رعایت قواعد گرامری و دستوری بسیار حائز اهمیت است. واژه های کلیدی ترجمه فارسی به انگلیسی، نرم افزار ترجمه فارسی به انگلیسی و برعکس، جمله سازی فارسی به انگلیسی، ترجمه فارسی به انگلیسی آنلاین، آموزش ترجمه فارسی به انگلیسی در ترجمک پوشش داده می شود. ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی و ترجمه پایان نامه فارسی به انگلیسی انجام می شود. فارسی به انگلیسی - این سطح ترجمه مربوط به کلیه ترجمه متون فارسی به انگلیسی شامل: نامه ها و کتاب ها، پروپوزال و پایان نامه ها می باشد. جستجوی فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی هوشمند است. اگر عبارت فارسی وارد کنید ترجمه انگلیسی به فارسی انجام می شود. ترجمه متون تخصصی کتاب، ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی با ترجمه انگلیسی به فارسی و بالعکس. ترجمه یعنی فهمیدن، درک و تفسیر معنی، موضوع‌ و مفهوم یک مطلب در یک زبان و معادل‌ یابی و بازگو نمودن آن مطلب با همان مفاهیم بصورت ترجمه فارسی به انگلیسی است. ترجمه فوری کتاب فارسی به انگلیسی| ترجمه تخصصی کتاب و مقالات فارسی به انگلیسی بصورت ترجمه تخصصی، ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی، ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی، ترجمه ارزان و دانشجویی، بانک مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی، استخدام مترجم در ترجمک انجام می شود. ترجمه مقاله | ترجمه کتاب تخصصی | سایت ترجمه فارسی به انگلیسی | سفارش ترجمه تخصصی، ترجمه مقاله و کتاب شما، توسط بهترین مترجمها در سایت ترجمه ترجمک به انگلیسی، فارسی و سایر زبانها انجام میشود. همین حالا سفارش ترجمه خود را ثبت کنید. سایت ترجمه فارسی به انگلیسی ترجمک به اطلاع محققان ارجمند می رساند که ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب - ترجمه طلایی کتاب و پایان نامه از فارسی به انگلیسی با 60 درصد تخفیف، انجام ترجمه فارسی به انگلیسی به میان میاید اولین چیزی که به ذهن میرسد, ترجمک تخصص ترجمه فارسی به انگلیسی و چاپ کتاب در خارج از ایران را دارد. نکات ترجمه فارسی به انگلیسی: همان طور که می دانید نوشتن مقاله به مهارت نیاز دارد؛ که هر فردی به اندازه توانایی های خود قادر به انجام آن است. تحلیل‌ها در ترجمه فارسی به انگلیسی ترجمه آنلاین، برای ترجمه فارسی به انگلیسی باید حتما تحلیل‌های خوبی روی متن انجام دهید. به علاوه ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی کمک هزاران مترجم و دیکشنری های تخصصی امکان ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله رشته های مختلف دانشگاهی را فراهم کرده است. ترجمه کتاب | سفارش ترجمه کتاب | اگر قصد ترجمه انگلیسی به فارسی یک کتاب را دارید، باید به خاطر داشته باشید که حرفه‌ای بودن ترجمه بسیار مهم‌تر از انجام آن است. کیفیت ترجمه در خوانایی و جذابیت ترجمه فارسی به انگلیسی است. مراحل ترجمه کتاب به چه شکل است؟ قیمت ترجمه کتاب چگونه محاسبه می‌شود؟ ترجمه کتاب به چه زبان‌هایی انجام می‌شود؟ آیا امکان ترجمه کتاب به‌صورت فوری وجود دارد؟ ترجمه کتاب - سفارش ترجمه کتاب - چگونه خیالم بابت کیفیت ترجمه کتابم راحت باشد؟ نگران حفظ محرمانگی ترجمه کتاب خود هستم، چه کار کنم؟ آیا سفارش ترجمه کتاب من شامل تخفیف خواهد شد؟ ترجمه کتاب به انگلیسی | ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی: ترجمه کتاب به انگلیسی و فارسی با بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت،. خدمات ترجمه ترجمک آماده همکاری با اساتید، محققان، و سایر نهادها و سازمان ها برای ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب و پایان نامه و چاپ و توزیع کتاب است. ‎درباره ترجمه کتاب و ‎کیفیت ترجمه کتاب بیشتر بدانیم. ترجمه کتاب، ترجمه آنلاین کتاب و اکثر کتاب‌ها از زبان انگلیسی به فارسی و یا از دیگر زبان‌ها به فارسی ترجمه می‌شوند. در واقع می‌توان گفت ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی مانند ترجمه مقاله یا ترجمه تخصصی پزشکی و ترجمه کتاب فنی مهندسی فارسی به انگلیسی نیست. ترجمه کتاب‌ فارسی به انگلیسی و زبان‌های دیگر برای دانشگاهیان، اصحاب رسانه، ناشران معتبر، شرکت‌های خصوصی و دولتی برای سفارش ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی. آیا امکان دریافت نمونه برای ترجمه کتاب وجود دارد؟ آیا در ترجمه کتاب تخفیف اعمال خواهد شد؟ آیا برای انتشار کتاب خودم در کشورهای دیگر، امکان ترجمه تخصصی به زبان‌های دیگر وجود دارد؟ ترجمه کتاب - ترجمه تخصصی کتاب فارسی به انگلیسی انجام ترجمه کتاب‌های قطور علمی و ادبی در ترجمک روال خاصی دارد. شما می‌توانید برای ترجمه کتاب خود درخواست نمونه ترجمه و سپس دستور اجرا دهید. ترجمه انگلیسی به فارسی | ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب و پایان نامه انجام می شود. ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی توسط مترجم حرفه ای کاملا کیفی است. ترجمه فایل، صفحات وب و تصاویر نیز با هزینه اندک و به سرعت انجام می شود. ترجمه کتاب - سفارش ترجمه تخصصی کتاب با بهترین کیفیت و گارانتی عمرانه. سفارش ترجمه کتاب از انگلیسی به فارسی و بالعکس، توسط تیم مترجمین حرفه‌ای در ترجمه متون تخصصی و ترجمه مقالات انگلیسی برای ترجمه کتاب فارسی به انگلیسی و ترجمه پایان نامه فارسی به انگلیسی ثبت سفارش کنید. ترجمه کتاب انگلیسی شما برای افزایش فروش و جذب مخاطبین در سراسر جهان و کتابی را منتشر کنیم که از فارسی به انگلیسی یا زبان انگلیسی به زبان فارسی است. واژه های کلیدی چون ترجمه فارسی به انگلیسی کتاب، ترجمه تخصصی کتاب، همکاری در ترجمه کتاب، نرم افزار ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی، قیمت ترجمه فارسی به روسی، درآمد ترجمه کتاب، بهترین کتاب آموزش ترجمه، اصول ترجمه کتاب، ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی، ترجمه چکیده و ترجمه پایان نامه با قیمت دانشجویی و تخفیف 60 درصد. ترجمه پایان نامه انگلیسی به فارسی و پایان نامه فارسی به انگلیسی برای چاپ در خارج. بسیاری از دانشجویان در مطالعات خود نیاز به استفاده از مطالب پایان نامه‌های انگلیسی دارند. اما هزینه ترجمه پایان نامه چگونه محاسبه می‌شود؟ ترجمه پایان نامه توسط چه کسی انجام می‌شود؟ سفارش ترجمه پایان نامه در رایت می شامل ضمانت و پشتیبانی می‌شود؟ ضمانت ترجمه فارسی به انگلیسی پایان نامه ترجمک عمرانه است. ترجمه چکیده مقاله و پایان نامه فارسی به انگلیسی و خدمات ترجمه چکیده پایان نامه از فارسی به انگلیسی در ترجمک، راهنمای نوشتن چکیده خوب برای ترجمه و قیمت ترجمه چکیده پایان و ترجمه تخصصی پایان نامه بصورت حرفه ای و در وقت مقرر انجام می شود. در وب سایت ترجمک امکان ترجمه تخصصی پایان نامه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی فراهم شده است. سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی پایان نامه یا ترجمه چکیده پایان نامه و ویراستاری چکیده پایان نامه به انگلیسی توسط مترجم متخصص در رشته و گرایش مورد نظر و بر زبان انگلیسی تسلط کامل دارد به فارسی برگردانده شود. ترجمه فارسی به انگلیسی رساله ، مقاله ، پایان نامه ، تز و ترجمه تخصصی فارسی پایان نامه و ترجمه و چاپ رساله دکتری از فارسی به انگلیسی برای چاپ در خارج ایران و ترجمه پایان نامه به انگلیسی به طور کاملا دقیق به زبان انگلیسی ترجمه شوند اگر نیاز به ترجمه پایان نامه فارسی به انگلیسی در هر لحظه دارید. ترجمه برای پایان نامه: جهت ترجمه تخصصی مقالات برای نگارش پایان نامه، بویژه ترجمه چکیده انگلیسی مقالات به فارسی که شالوده اصلی یک کار تحقیقاتی است، ترجمه فارسی به انگلیسی "پایان نامه"، معادل و معنی "پایان نامه" به انگلیسی و ترجمه پایان نامه. ترجمه پایان نامه به صورت تخصصی از فارسی به انگلیسی انجام می شود. در مراحل مختلف نگارش پایان نامه نیز، محتوای مورد نظر به صورت تجمیعی از انگلیسی به فارسی ترجمه می شود. ترجمه فارسی به انگلیسی پایان نامه، ترجمه رایگان چکیده پایان نامه، نمونه چکیده پایان نامه به زبان انگلیسی، ترجمه پایان نامه به انگلیسی، ترجمه عنوان پایان نامه به انگلیسی، هزینه ترجمه چکیده فارسی به انگلیسی سفارشات ترجمه پایان نامه کارشناسی ارشد به انگلیسی، اصطلاحات پایان نامه به انگلیسی، محاسبه قیمت ترجمه، ترجمه مقاله، پذیرش تضمینی ترجمه ISI، ترجمه مقالات ISI انگلیسی به فارسی، ترجمه مقاله به چه زبان‌هایی انجام می‌شود؟، آیا امکان ترجمه مقاله‌های تخصصی و ISI وجود دارد؟ ، قیمت ترجمه مقاله چگونه محاسبه می‌شود؟ آیا امکان ترجمه مقاله به صورت فوری وجود دارد؟ ، ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی ISI ، ترجمه فارسی به انگلیسی معمولاً با هدف ارسال مقاله ISI به ژورنال ها و سمینارهای معتبر خارجی انجام می شود. ، سفارش ترجمه مقاله ISI تضمینی | ترجمه مقاله فوری ، ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی، فارسی به انگلیسی و سایر زبانهاست برای ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله‌ام را برای چاپ در یک ژورنال خارجی می‌خواهم، چطور از بابت کیفیت ترجمه خیالم راحت باشد؟ ، ترجمه مقاله ISI، سفارش ترجمه مقاله ترجمه مقاله انگلیسی ، چگونه مترجم حرفه‌ای که تحصیلات دانشگاهی مرتبط با متن مقاله من داشته باشد پیدا کنم؟، برای چاپ مقاله خود در ژورنال‌های بین‌المللی چه سطحی از کیفیت ترجمه و یا ویراستاری را باید انتخاب کنم؟ اگر سفارش ترجمه فارسی کتاب به انگلیسی باشد ترجمه مقاله معمولا چقدر زمان می‌برد؟ ، ثبت سفارش ترجمه مقالات ISI ، خدمات ترجمه مقاله از فارسی به انگلیسی ، ترجمه آنلاین و رایگان فارسی به انگلیسی، ترجمه فوری و ترجمه تخصصی متون و مقالات فارسی واژه های ترجمه تخصصی، ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی، ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی، ترجمه ارزان و دانشجویی، ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی توسط مترجم، هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی ، ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات، کاتالوگ ، ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله، ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی رایگان، ترجمه کلمه مقاله به انگلیسی ترجمک آمادگی ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی آنلاین، ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی، نرم افزار ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی، قیمت ترجمه فارسی به روسی، بهترین سایت ترجمه مقاله، ترجمه عنوان مقاله به انگلیسی را دارد.
منتشر شده در ترجمه تخصصی کتاب دانشگاهی

سئوالات پر تکرار

پس از تکمیل فرم ثبت سفارش ترجمه کتاب و ارسال فایل اروجینال، کوردیناتور سایت با شما تماس می گیرد و در رابطه با نیازهای شما و ملزومات پروژه مشورت می کند. پس از نیازسنجی و تعیین مشخصات پروژه، قرارداد ترجمه کتاب برای شما ارسال می شود.
قرارداد ترجمه کتاب به دو شکل است: ترجمه طلایی کتاب و یا ترجمه پرمیوم کتاب. تفاوت دو قرارداد در هزینه ترجمه و تعیین مالکیت مادی و معنوی اثر است. پس از ثبت سفارش و نیازسنجی، برگه های رسمی عقد قرارداد برای امضاء و تایید برای مشتری ارسال می شود.
در قرارداد ترجمه طلایی کتاب، فایل ارسالی کلمه شمار شده و هزینه محاسبه می شود. تخفیف در اولین سفارش اعمال نمی شود اما از سفارش های دوم به بعد تخفیف 10 درصدی اعمال می شود
در قرارداد ترجمه پرمیوم کتاب، پس از کلمه شمار و تعیین هزینه ترجمه، 40 درصد هزینه را مشتری و 60 درصد هزینه را انتشارات ترجمک پرداخت خواهد کرد. سپس مالکیت معنوی اثر (بطور کامل) در اختیار مشتری و مالکیت مادی کتاب در اختیار انتشارات خواهد بود. این قرارداد برای کسانی مفید است که قصد دارند رزومه خود را تقویت کنند.
بله، پس از عقد قرارداد، چند صفحه از کتاب بطور تصادفی و به انتخاب مشتری تعیین شده و بین مترجمان توزیع می شود. مترجم بهترین ترجمه ای که مشتری انتخاب کند، برای ترجمه کار انتخاب خواهد شد.
بله، از آنجایی که انتشارات ترجمک قرارداد خواهری با چند ناشر برتر جهان دارد، از جمله اسپرینگر؛ امکان ترجمه کتاب شما از فارسی به انگلیسی و انتشار در خارج از کشور وجود دارد.
پس از عقد قرارداد و مشخص شدن مترجم یا مترجمین کتاب (با توجه به پلن زمانی کتاب یک یا چند مترجم ممکن است انتخاب شود)، یک ساب دامنه اختصاصی به نام کتاب ایجاد می شود که تنها مدیریت، مشتری و مترجم به آن دسترسی دارد. مشتری می تواند بطور روزانه تبدیل متن منبع به متن هدف را ملاحظه کند و در صورت نیاز کامنت بدهد. مشتری کنترل کاملی بر روند ترجمه کتاب دارد و مدیر پروژه محسوب می شود.
علاوه بر سیستم پشتیبانی موجود در پنل اختصاصی مشتری که مستقیم با مترجم و مدیریت در ارتباط است، می توانید از طریق تلفن، پیامک، واتساپ و تلگرام با اپراتورها یا کوردیناتور سایت در ارتباط باشید.
از قیمت ها و کیفیت خدمات سانتر ترجمه کتاب شگفت زده خواهید شد.
در صورت سئوال یا پیشنهاد با ما در تماس باشید