رفتن به نوشته‌ها

ترجمه کتاب علوم آزمایشگاهی

ترجمه کتاب علوم آزمایشگاهیترجمه چیست؟ ترجمه کتاب چیست؟ ترجمه علوم آزمایشگاهی چیست؟ ترجمه کتاب علوم آزمایشگاهی چگونه انجام می شود؟ رشته علوم آزمایشگاهی چیست؟ ارزش ها، ماموریت و برنامه آموزشی علوم آزمایشگاهی چیست؟ منابع کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی چیست؟ چگونه کتاب های مرجع علوم آزمایشگاهی را ترجمه کنیم؟ برای ثبت سفارش ترجمه کتاب تخصصی علوم آزمایشگاهی چکار کنیم؟ اینها سئوالاتی است که در رابطه با ترجمه تخصصی کتاب های رشته علوم آزمایشگاهی پاسخ داده می شود.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه کتاب مشاوره قبل از سفارش ترجمه کتاب

معرفی رشته علوم آزمایشگاهی

کارشناسی پیوسته علوم آزمایشگاهی (laboratory sciences) شاخه ای از علوم پزشکی است که در ارتباط با آنالیز آزمایشگاهی خون مایعات و انساج بدن انسان به منظور تشخیص بیماری ها، پیگیری درمان، تعیین پیش آگهی و حفظ سلامت افراد جامعه می باشد.

در تعداد زیادی از دانشگاههای معتبر جهان این رشته به نامهای Medical Laboratory Sciences و Sciences Clinical Laboratory برگزار می شود. فارغ التحصیلان دوره کارشناسی علوم آزمایشگاهی می توانند در هریک از شاخه های مرتبط با رشته مانند بیوشیمیخون شناسیایمنی شناسی – باکتری شناسی – میکروب شناسی – انگل شناسیویروس شناسی – قارچ شناسی – سم شناسیبیوتکنولوژی و… در مقطع کارشناسی ارشد و سپس دکترای تخصصی (Ph.D ) ادامه تحصیل دهند.

ترجمه تخصصی کتاب علوم آزمایشگاهی

ترجمه کتاب های رشته علوم آزمایشگاهی خود را به ما بسپارید. سایت BTS با بهترین مترجمان با سابقه خود آماده ارائه انواع خدمات ترجمه کتاب به شما عزیزان می باشد. سرویس ترجمه کتاب تخصصی علوم آزمایشگاهی برای ترجمه کتاب های مرجع رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی، ارائه می شود.

BTS بهترین انتخاب شما برای ترجمه کتاب خواهد بود. اکوسیستم ترجمه کتاب پزشکی و پیراپزشکی BTS به مترجمانی ماهر، حرفه ای و با صلاحیت مجهز است و می تواند بهترین ترجمه ممکن بازار ترجمه کتاب ایران را به شما عرضه نماید. بنابراین می توانید با کم ترین هزینه، بیشترین کیفیت را دریافت کرده و برحسب زمان موردنظر خود پلن های مختلف را انتخاب کنید.

شما می توانید ترجمه کلیه کتاب های رشته علوم آزمایشگاهی    را با خیال راحت به ما سپرده تا با کم ترین هزینه و بهترین کیفیت برای شما ترجمه شود. اصول ترجمه کتاب و روند انجام ترجمه کتاب را بخوانید.

مترجمین BTS علاوه بر سوابق طولانی در ترجمه تخصصی کتب دانشگاهی، آزمون های لازم را برای تایید صلاحیت گذرانده اند.

مترجم های کتاب ما دارای خصوصیات زیر هستند:

 • صحیح ترین ترجمه های ممکن را ارائه می کنند
 • افرادی با صلاحیت و مهارت های حرفه ای و شخصی هستند
 • در حوزه تخصصی خود سرآمد هستند
 • به زبان مادری خود ترجمه می کنند
 • با دقت و موشکافی استخدام شده و به عضویت تیم ترجمه کتاب ترجمک درآمده اند.

ترجمه کتاب های رشته علوم آزمایشگاهی

کلیه کتاب های تخصصی و عمومی رشته علوم آزمایشگاهی و گرایش های کارشناسی ارشد آن در پلان های مختلف فوری، نیمه فوری و عادی ترجمه شده و به شما ارائه خواهد شد.

    در این راستا ترجمه کتب زیر به طور خاص انجام می شود:

 • ترجمه تخصصی کتاب های میکروبیولوژی
 • ترجمه کتاب تخصصی روش های آزمایشگاهیترجمه کتاب انگلیسی علوم آزمایشگاهی
 • ترجمه کتاب تخصصی بیوشیمی
 • ترجمه کتاب تخصصی هماتولوژی
 • ترجمه کتاب تخصصی ایمنولوژی
 • ترجمه کتاب تخصصی انگل شناسی
 • ترجمه کتاب های مرتبط با ویروس شناسی (ویرولوژی)
 • ترجمه کتاب های تخصصی قارچ شناسی و توکسیکولوژی
 • ترجمه کتاب های تخصصی بیوتکنولوژی
 • غیره

ثبت سفارش ترجمه کتاب علوم آزمایشگاهی

اگر به دنبال بهترین ترجمه کتاب علوم آزمایشگاهی توسط سایت برتر ترجمه کتاب علوم آزمایشگاهی ایران هستید، با خیال راحت فرم سفارش ترجمه کتاب را تکمیل کرده و ارسال کنید. به فاصله کوتاهی کوردیناتور سایت با شما تماس گرفته و اقدامات شروع پروژه ترجمه کتاب شما را فراهم خواهد ساخت. برای پاسخ سئوالات خود می توانید سئوالات پرتکرار ترجمه کتاب پزشکی را بخوانید. هنر ترجمه کتاب بیوم BTS را امتحان کنید.

از قیمت ها و کیفیت خدمات ترجمه کتاب ما شگفت زده خواهید شد. گارانتی عمرانه ترجمه های ما ضامن کیفیت خدمات ترجمه کتاب تخصصی ماست.

 

چگونه از پلن پرمیوم ترجمه کتاب تخصصی استفاده کنیم؟

پلن پرمیوم برای کسانی مناسب است که به دنبال تقویت رزومه و جمع آوری امتیاز هستند. در این پلن 60% هزینه ترجمه کتاب توسط شرکت پرداخت می شود. در عوض حقوق معنوی اثر بطور کامل و انحصاری در اختیار مشتری و حقوق مادی آن در اختیار شرکت خواهد بود.

واژه های کلیدی ترجمه کتاب علوم آزمایشگاهی

ترجمه علوم آزمایشگاهی به انگلیسی، ترجمه علوم آزمایشگاهی، ترجمه رشته علوم آزمایشگاهی، ترجمه تخصصی علوم آزمایشگاهی، ترجمه انگلیسی علوم آزمایشگاهی، ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب علوم آزمایشگاهی، ترجمه فارسی به انگلیسی علوم آزمایشگاهی، ترجمه دفترچه تجهیزات آزمایشگاهی، ترجمه راهنمای کاربری لابراتوار، ترجمه کتاب تخصصی علوم آزمایشگاهی به فارسی، ترجمه کتاب تخصصی علوم آزمایشگاهی، ترجمه تخصصی کتاب انگلیسی علوم آزمایشگاهی

منتشر شده در ترجمه کتاب علوم پزشکی

سئوالات پر تکرار

پس از تکمیل فرم ثبت سفارش ترجمه کتاب و ارسال فایل اروجینال، کوردیناتور سایت با شما تماس می گیرد و در رابطه با نیازهای شما و ملزومات پروژه مشورت می کند. پس از نیازسنجی و تعیین مشخصات پروژه، قرارداد ترجمه کتاب برای شما ارسال می شود.
قرارداد ترجمه کتاب به دو شکل است: ترجمه طلایی کتاب و یا ترجمه پرمیوم کتاب. تفاوت دو قرارداد در هزینه ترجمه و تعیین مالکیت مادی و معنوی اثر است. پس از ثبت سفارش و نیازسنجی، برگه های رسمی عقد قرارداد برای امضاء و تایید برای مشتری ارسال می شود.
در قرارداد ترجمه طلایی کتاب، فایل ارسالی کلمه شمار شده و هزینه محاسبه می شود. تخفیف در اولین سفارش اعمال نمی شود اما از سفارش های دوم به بعد تخفیف 10 درصدی اعمال می شود
در قرارداد ترجمه پرمیوم کتاب، پس از کلمه شمار و تعیین هزینه ترجمه، 40 درصد هزینه را مشتری و 60 درصد هزینه را انتشارات ترجمک پرداخت خواهد کرد. سپس مالکیت معنوی اثر (بطور کامل) در اختیار مشتری و مالکیت مادی کتاب در اختیار انتشارات خواهد بود. این قرارداد برای کسانی مفید است که قصد دارند رزومه خود را تقویت کنند.
بله، پس از عقد قرارداد، چند صفحه از کتاب بطور تصادفی و به انتخاب مشتری تعیین شده و بین مترجمان توزیع می شود. مترجم بهترین ترجمه ای که مشتری انتخاب کند، برای ترجمه کار انتخاب خواهد شد.
بله، از آنجایی که انتشارات ترجمک قرارداد خواهری با چند ناشر برتر جهان دارد، از جمله اسپرینگر؛ امکان ترجمه کتاب شما از فارسی به انگلیسی و انتشار در خارج از کشور وجود دارد.
پس از عقد قرارداد و مشخص شدن مترجم یا مترجمین کتاب (با توجه به پلن زمانی کتاب یک یا چند مترجم ممکن است انتخاب شود)، یک ساب دامنه اختصاصی به نام کتاب ایجاد می شود که تنها مدیریت، مشتری و مترجم به آن دسترسی دارد. مشتری می تواند بطور روزانه تبدیل متن منبع به متن هدف را ملاحظه کند و در صورت نیاز کامنت بدهد. مشتری کنترل کاملی بر روند ترجمه کتاب دارد و مدیر پروژه محسوب می شود.
علاوه بر سیستم پشتیبانی موجود در پنل اختصاصی مشتری که مستقیم با مترجم و مدیریت در ارتباط است، می توانید از طریق تلفن، پیامک، واتساپ و تلگرام با اپراتورها یا کوردیناتور سایت در ارتباط باشید.
از قیمت ها و کیفیت خدمات سانتر ترجمه کتاب شگفت زده خواهید شد.
در صورت سئوال یا پیشنهاد با ما در تماس باشید