رفتن به نوشته‌ها

ترجمه کتاب مهندسی سازه های هوافضایی

ترجمه تخصصی مهندسی سازه های هوافضاییترجمه کتاب مهندسی سازه ‌هوافضایی: وقتی از ترجمه کتاب و مهندسی هوافضا صحبت می کنیم، سئوالات زیادی به ذهن می رسد: رشته مهندسی هوافضا چیست؟ گرایش های کارشناسی هوافضا چیست؟ ترجمه تخصصی کتاب مهندسی سازه ‌های هوافضایی چگونه انجام می شود؟ ترجمه کتاب مهندسی سازه ‌های هوافضایی به چه تخصصی نیاز دارد؟ گرایش های کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا چیست؟ گرایش های دکتری هوافضا چیست؟ روند ثبت سفارش ترجمه کتاب مهندسی سازه ‌های هوافضایی چگونه است؟ در این مجموعه مقاله به معرفی رشته مهندسی سازه ‌های هوافضایی از گرایش های مهندسی هوافضا می پردازیم و روند ثبت سفارش ترجمه کتاب مهندسی هوافضا – گرایش سازه ‌های هوافضایی معرفی می شود.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه کتاب مشاوره قبل از سفارش ترجمه کتاب

 مهندسی هوافضا

مهندسی هوافضا (به انگلیسی: Aerospace Engineering) یکی از شاخه های اصلی از رشته های فنی و مهندسی است که تمرکز اصلی آن بر طراحی هواپیما و فضاپیما می باشد. این رشته مهندسی به دو شاخه اصلی هوانوردی و هوافضا یا کیهان نوردی تقسیم می شود. رشته مهندسی هوافضا یک رشته بین بخشی است و با رشته های زیادی همپوشانی دارد.

واحدهای درسی این رشته که از ابتدا شاخه ای از مهندسی مکانیک بود، با گرایش های مختلف مهندسی مهندسی مکانیک، مهندسی برق، الکترونیک، مهندسی عمران، مهندسی متالورژی و رشته های دیگر همپوشانی دارد. مهندسی هوافضا در ایران یکی از رشته ‌های گروه فنی مهندسی است و در مقطع کارشناسی دارای بیش از ۱۰۰ واحد مشترک با سایر گرایش ‌های این رشته می ‌باشد.

ترجمه کتاب مهندسی هوافضا

ترجمه کتاب مهندسی سازه ‌هوافضایی:  مهندسی هوافضا در مقاطع مختلف کارشناسی، گرایش های کارشناسی ارشد هوافضا و دکترای هوافضا ارائه می شود. ترجمه کتاب مهندسی هوافضا و گرایش های آن پذیرفته می شود، از جمله:

ترجمه کتاب کارشناسی هوافضا

همچون دیگر رشته ‌های مهندسی، طول متوسط دوره تحصیلی کارشناسی هوافضا نیز ۴ سال بوده و دروس این مجموعه شامل دروس عمومی، پایه، اصلی، تخصصی، کارگاهی و کارآموزی است و زمینه ‌هایی چون آیرودینامیک، سازه ‌های هوایی، مکانیک پرواز و پیشرانه‌ ها (جلوبرنده ‌ها) دروس تخصصی این رشته را شامل می ‌شود.

ترجمه کتاب مهندسی سازه های هوافضاییدروس مهندسی هوافضا شامل دروس عمومی، پایه، اصلی، تخصصی، کارگاهی و کارآموزی است و زمینه ‌هایی چون آیرودینامیک، سازه ‌های هوایی، مکانیک پرواز و پیشرانه‌ ها (جلوبرنده ‌ها) دروس تخصصی این رشته را شامل می ‌شود.

دروس عمومی و تخصصی این رشته شامل زبان انگلیسی، ریاضیات، آئرودینامیک، مکانیک پرواز و سازه های هوایی و طراحی اجسام پرنده می باشد. علاوه بر ترجمه کتاب های تخصصی فوق، ترجمه کتاب های عمومی مهندسی هوافضا از جمله مبانی هوافضا، فیزیک، مکانیک سیالات، نقشه‌ کشی صنعتی، الگوریتم‌ ها و برنامه سازی، مقاومت مصالح، علم مواد، مبانی مهندسی برق و ترجمه کلیه کتاب های مهندسی هوافضا و گرایش های مرتبط پذیرفته می شود.

ترجمه کتاب کارشناسی ارشد سازه ‌های هوافضایی

مهندسی سازه ‌های هوافضایی (به انگلیسی: Aerospace structural engineering) به مطالعه، بررسی و بهینه‌ سازی سازه ‌های هواپیما و دیگر وسایل پرنده می ‌پردازد. هدف اصلی آن طراحی و تحلیل سازه ‌هایی است که علاوه بر استواری کافی در مقابل بارهای آیرودینامیکی و دیگر بارهای استاتیکی وارد بر وسایل پرنده، کمترین وزن ممکن را نیز داشته باشند. ضمن اینکه باید بتوانند در برابر ارتعاشات و سایر عوامل محیطی نظیر تغییرات زیاد و سریع دما و رطوبت نیز مقاوم باشند.

مهندسی هوافضا – گرایش سازه ‌های هوافضایی در کارشناسی ارشد هوافضا، یکی از گرایش ‌های جذاب محسوب می ‌شود که به مطالعه و بررسی سازه‌ های هواپیما و دیگر وسایل پرنده می ‌پردازد و هدف آن طراحی سازه ‌هایی است كه علاوه بر استحكام كافی در برابر بارهای آئرودینامیكی و سایر بارهای استاتیكی وارد بر وسایل پرنده، حداقل وزن ممكن را نیز داشته باشند. در گرایش سازه‌های هوایی موضوعات جدیدی از جمله مبحث کامپوزیت مطرح می‌ شود.ترجمه کتاب کارشناسی ارشد سازه های هوافضایی

مهندس سازه های هوافضایی باید توانایی طراحی و تحلیل سازه یک پرنده را داشته باشد. این مقوله نیازمند آشنایی با بارهای وارد بر این سازه ها و همچنین آشنایی با تئوری های موجود برای تحلیل آنهاست. البته علم روز سازه بیشتر بر پایه تحلیل های نرم افزاری بنا شده است گرچه همچنان فاز طراحی که خود نوعی هنر محسوب می شود به طور مستقیم توسط مهندسین انجام می گیرد.

گرایش سازه به دلیل تناسب بسیار زیادی که با گرایش مکانیک جامدات دارد مورد توجه مهندسان مکانیک و هوافضا می باشد. تنها تفاوت این گرایش در هوافضا بررسی تئوری ها بر روی سازه های هوایی و فضایی است.

ترجمه کتاب دکتری مهندسی سازه ‌های هوافضایی

ترجمه کتاب دکترای سازه های هوافضاییمهندسی هوافضا در گرایش های مهندسی آیرودینامیک، مهندسی جلوبرندگی، مهندسی سازه های هوایی، مهندسی دینامیک پرواز و کنترل در ایران ارائه می شود. فارغ تحصیلان مقطع کارشناسی ارشد هوافضا می توانند در گرایش های مختلف دکترای هوافضا شرکت کنند. ترجمه کتاب های تخصصی دکترای هوافضا پذیرفته می شود.

ترجمه کتاب مهندسی سازه ‌های هوافضایی

گرايش مهندسی سازه های هوافضایی بایستی با علم روزه سازه و نرم افزارهای تحلیل سازه آشنایی داشته باشد. نرم افزارهای طراحی و تحلیلی نقش بسیار مهمی در علم سازه بازی می کنند. بنابراین علاوه بر اهمیت ترجمه کتاب مهندسی سازه های هوافضایی، تسلط بر نرم افزارهای رشته اهمیت دارد. از جمله نرم افزارهای مورد استفاده در مهندسی هوافضا – سازه های هوافضایی می توان به نرم افزارهای طراحی از قبیل CATIA و SOLID WORK، نرم افزارهای تحلیل از قبیل ABAQUS و ANSYS اشاره کرد. در نتیجه دانشجویان سازه باید نرم افزارهای مربوط به تحلیل را فرا گرفته باشند. یکی از اقدامات موثر در کمک به این اهداف ترجمه کتاب مهندسی سازه های هوافضایی می باشد.

ترجمه کتاب های تخصصی و عمومی کارشناسی ارشد و دکترای هوافضا و ترجمه کتاب مهندسی سازه هوافضایی پذیرفته می شود، از جمله ترجمه کتاب های دروس زیر در اولویت است. ترجمه کتاب های مرتبط با دروس تخصصی اصلی گرایش سازه های هوافضایی، از جمله:

 • ترجمه کتاب دینامیک سازهترجمه کتاب مهندسی هوافضا
 • ترجمه کتاب تحلیل پیشرفته سازه¬ های هوافضایی
 • ترجمه کتاب روش اجزاء محدود
 • ترجمه کتاب مکانیک مواد مرکب
 • ترجمه کتاب طراحی پیشرفته سازه های هوافضایی
 • ترجمه کتاب آیروالاستیسیته
 • ترجمه کتاب مکانیک محیط های پیوسته

ترجمه دروس منتخب

در این راستا ترجمه کتاب های دروس تخصصی انتخابی گرایش سازه های هوافضایی زیر پذیرفته می شود: ترجمه کتاب خستگی و شکست و خزش، ترجمه کتاب طراحی پیشرفته وسایل نقلیه هوافضایی، ترجمه کتاب پایداری سازه های هوایی، ترجمه کتاب ارتعاشات اتفاقی، ترجمه کتاب ارتعاشات پیشرفته (سیستم های ممتد)، ترجمه کتاب تحلیل تجربی تنش، ترجمه کتاب دینامیک پیشرفته، ترجمه کتاب ارتعاشات ترجمه کتاب انگلیسی هوافضاپیشرفته، ترجمه کتاب تئوری صفحه ها و پوسته ها، ترجمه کتاب محاسبات عددی پیشرفته، ترجمه کتاب مکانیک آسیب در سازه های کامپوزیتی، ترجمه کتاب مکانیک ضربه در مواد مرکب، ترجمه کتاب مدیریت تکنولوژی هوافضا، ترجمه کتاب ارتعاشات غیرخطی، ترجمه کتاب آیروآکوستیک، ترجمه کتاب تئوری الاستیسیته، ترجمه کتاب مکانیک شکست، ترجمه کتاب روش های انرژی، ترجمه کتاب روش های بهینه سازی، ترجمه کتاب مباحث منتخب در سازه های هوافضائی، ترجمه کتاب نظریه اختلالات، ترجمه کتاب روش اجزاء محدود، ترجمه کتاب روش اجزاء مرزی، ترجمه کتاب مواد مرکب پیشرفته، ترجمه کتاب متالوژی در تولید، ترجمه کتاب طراحی اجزاء پیشرفته، ترجمه کتاب دینامیک عددی پیشرفته، ترجمه کتاب بهینه  سازی پیشرفته، ترجمه کتاب مواد و روش های ساخت پیشرفته، ترجمه کتاب ویسکوالاستیسیته، ترجمه کتاب طراحی قید و بند، ترجمه کتاب روش اجزاء محدود تعمیم یافته، ترجمه کتاب مبانی قابلیت اطمینان، ترجمه کتاب ریاضیات پیشرفته، ترجمه کتاب تئوری پلاستیسیته، ترجمه کتاب ترموالاستیسیته، ترجمه کتاب آنالیز و تست مودال، ترجمه کتاب مباحث منتخب در سازه های هوافضایی.

خدمات ترجمه کتاب تخصصی مهندسی سازه ‌های هوافضایی

ترجمه کتاب رشته مهندسی هوافضا را به ما بسپارید. اکوسیستم ترجمه کتاب فنی و مهندسی BTS با بهترین مترجمان با سابقه خود آماده ارائه انواع خدمات ترجمه کتاب به شما عزیزان می باشد. سرویس ترجمه کتاب تخصصی برای ترجمه کتاب های مرجع گرایش های مختلف مهندسی هوافضا ارائه می شود.ترجمه کتاب مهندسی هوافضا

شما می توانید ترجمه کلیه کتاب های رشته مهندسی هوافضا- گرایش سازه ‌های هوافضایی    را با خیال راحت به ما سپرده تا با کم ترین هزینه و بهترین کیفیت برای شما ترجمه شود.

مترجمین BTS علاوه بر سوابق طولانی در ترجمه تخصصی کتب دانشگاهی، آزمون های لازم را برای تایید صلاحیت گذرانده اند.

مترجم های کتاب ما دارای خصوصیات زیر هستند:

 • صحیح ترین ترجمه های ممکن را ارائه می کنند
 • افرادی با صلاحیت و مهارت های حرفه ای و شخصی هستند
 • در حوزه تخصصی خود سرآمد هستند
 • به زبان مادری خود ترجمه می کنند
 • با دقت و موشکافی استخدام شده و به عضویت تیم ترجمه کتاب ترجمک درآمده اند.

ترجمه کتاب مهندسی هوافضا

ثبت سفارش ترجمه کتاب مهندسی سازه ‌هوافضایی

بنابراین با خیال راحت فرم سفارش ترجمه کتاب را تکمیل کرده و ارسال کنید. به فاصله کوتاهی کوردیناتور سایت با شما تماس گرفته و اقدامات شروع پروژه ترجمه کتاب شما را فراهم خواهد ساخت.

از قیمت ها و کیفیت خدمات ترجمه کتاب ما شگفت زده خواهید شد. گارانتی عمرانه ترجمه های ما ضامن کیفیت خدمات ترجمه کتاب تخصصی ماست.

سئوالات پرتکرار ترجمه کتاب مهندسی هوافضا

آیا ترجمه تخصصی کتاب مهندسی هوافضا شامل پلن پریمیوم می شود؟

ترجمه کتاب مهندسی هوافضا

بله. پلن پریمیوم ترجمه کتاب تخصصی و کتاب های مرجع دانشگاهی به رشته و گرایش ارتباطی ندارد و شامل ترجمه مشارکتی کتاب های کلیه رشته های دانشگاهی می شود. پلن پریمیوم برای ترجمه کتاب های مهندسی هوافضا، گرایش های مهندسی هوافضا، ترجمه کتاب مهندسی هوانوردی، ترجمه کتاب مهندسی آیرودینامیک، ترجمه کتاب مهندسی جلوبرندگی، ترجمه کتاب مهندسی دینامیک پرواز و کنترل، ترجمه کتاب مهندسی سازه ‌های هوافضایی، ترجمه کتاب مهندسی فضایی، ترجمه کتاب دکتری مهندسی هوافضا و سایر کتاب های عمومی و تخصصی مهندسی هوافضا و هوانوردی قابل سفارش است.

آیا تایپ و حروفچینی ترجمه کتاب مهندسی هوافضا شامل هزینه مازاد است؟

ترجمه کتاب مهندسی هوافضا

خیر. تایپ کتاب های مهندسی هوافضای ترجمه شده رایگان است و با توجه به پلن انتخابی، حروفچینی بعضی از پلن ها رایگان است. در ترجمه کتاب مهندسی هوافضا کلیه قسمت های قابل بازتولید کتاب از قبیل کد، اسامی و نمادها و اندیکس، نقشه ها و طرح ها و غیره تایپ و حروفچینی می شود و نسخه ای معادل نسخه اصلی تهیه می شود.

چگونه از پلن پریمیوم ترجمه کتاب تخصصی برای ترجمه کتاب مهندسی هوافضا استفاده کنیم؟

ترجمه تخصصی کتاب های مهندسی هوافضا

پلن پریمیوم برای کسانی مناسب است که به دنبال تقویت رزومه و جمع آوری امتیاز هستند. در این پلن 60% هزینه ترجمه کتاب توسط شرکت پرداخت می شود. در عوض حقوق معنوی اثر بطور کامل و انحصاری در اختیار مشتری و حقوق مادی آن ابتدا در اختیار شرکت و پس از مدتی مشترک خواهد بود.

آیا قبل از ثبت سفارش می توان نمونه ای از ترجمه های مهندسی هوافضا را مطالعه کرد؟

ترجمه تخصصی کتاب های مهندسی هوافضا

با توجه به لزوم حفظ حریم و محرمانگی سفارشات مشتریان، امکان ارائه نمونه ترجمه از کتاب های ترجمه شده قبلی وجود ندارد. اما نمونه ای از کتاب خودتان و به انتخاب خودتان قبل از عقد قرارداد ترجمه و تحویل خواهد شد. سپس براساس نمونه مورد تایید شما، مترجم کتاب انتخاب خواهد شد.

آیا تحویل کتاب منبع (اورجینال) برای ثبت سفارش ترجمه مهندسی هوافضا الزامی است؟

ترجمه تخصصی کتاب های مهندسی هوافضا

خیر. شما می توانید نام کتاب یا شابک (ISBN) کتاب را هنگام ثبت سفارش ترجمه کتاب مهندسی هوافضا اعلان نمایید یا عکس پشت جلد کتاب را بارگذاری کنید. سپس گروه مربوطه نسبت به تهیه فایل اورجینال کتاب اقدام خواهد کرد و جدیدترین نسخه کتاب در بازار را تهیه خواهد کرد.

واژه های کلیدی ترجمه کتاب مهندسی هوافضا – مهندسی سازه ‌هوافضایی

ترجمه تخصصی سازه ‌های هوافضاییترجمه کتاب، ترجمه کتاب مهندسی هوافضا، ترجمه تخصصی کتاب هوافضا، ترجمه کتاب انگلیسی هوافضا، ترجمه کتاب فارسی هوافضا، ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب هوافضا، ترجمه کتاب های کارشناسی هوافضا، ترجمه کتاب های مهندسی هوافضا – گرایش آیرودینامیک، ترجمه کتاب های مهندسی هوافضا – گرایش پیشرانش (مهندسی جلوبرندگی)، ترجمه کتاب های مهندسی هوافضا – گرایش دینامیک پرواز و کنترل، ترجمه کتاب های مهندسی هوافضا – گرایش سازه های هوافضایی، ترجمه کتاب های مهندسی هوافضا – گرایش مهندسی فضایی، ترجمه کتاب های مهندسی هوافضا – گرایش فناوری ماهواره، ترجمه کتاب های مهندسی هوافضا – گرایش صلاحیت های پروازی، ترجمه کتاب های مهندسی هوانوردی – گرایش پهباد، ترجمه کتاب های مهندسی هوانوردی – گرایش خلبانی آزمایشگر، ترجمه کتاب های مهندسی هوانوردی – گرایش عملیات هوانوردی، ترجمه کتاب های مهندسی هوانوردی – گرایش قدرت هوایی

منتشر شده در ترجمه کتاب فنی و مهندسی
از قیمت ها و کیفیت خدمات سانتر ترجمه کتاب شگفت زده خواهید شد.