رفتن به نوشته‌ها

ترجمه کتاب مهندسی هوافضا

ترجمه تخصصی کتاب انگلیسی مهندسی هوافضا به فارسیترجمه کتاب مهندسی هوافضا: وقتی از ترجمه کتاب و مهندسی هوافضا صحبت می کنیم، سئوالات زیادی به ذهن می رسد: رشته مهندسی هوافضا چیست؟ گرایش های کارشناسی هوافضا چیست؟ ترجمه تخصصی کتاب مهندسی هوافضا چگونه انجام می شود؟ ترجمه کتاب مهندسی هوافضا به چه تخصصی نیاز دارد؟ گرایش های کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا چیست؟ گرایش های دکتری هوافضا چیست؟ روند ثبت سفارش ترجمه کتاب مهندسی هوافضا چگونه است؟ در این مجموعه مقاله به معرفی رشته مهندسی هوافضا و گرایش های تحصیلات تکمیلی مهندسی هوافضا می پردازیم و روند ثبت سفارش ترجمه کتاب مهندسی هوافضا معرفی می شود.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه کتاب مشاوره قبل از سفارش ترجمه کتاب

 مقدمه ترجمه کتاب مهندسی هوافضا

مهندسی هوافضا (به انگلیسی: Aerospace Engineering) یکی از شاخه های اصلی از رشته های فنی و مهندسی است که تمرکز اصلی آن بر طراحی هواپیما و فضاپیما می باشد. این رشته مهندسی به دو شاخه اصلی هوانوردی و هوافضا یا کیهان نوردی تقسیم می شود. رشته مهندسی هوافضا یک رشته بین بخشی است و با رشته های زیادی همپوشانی دارد.

واحدهای درسی این رشته که از ابتدا شاخه ای از مهندسی مکانیک بود، با گرایش های مختلف مهندسی مهندسی مکانیک، مهندسی برق، الکترونیک، مهندسی عمران، مهندسی متالورژی و رشته های دیگر همپوشانی دارد. مهندسی هوافضا در ایران یکی از رشته ‌های گروه فنی مهندسی است و در مقطع کارشناسی دارای بیش از ۱۰۰ واحد مشترک با سایر گرایش ‌های این رشته می ‌باشد.

معرفی رشته مهندسی هوافضا

رشته مهندسی هوا فضا برای نخستین بار در سال ۱۳۶۶ وارد ایران شد و نخستین دوره کارشناسی این رشته را دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) راه ‌اندازی کرد. هم‌ اکنون دانشگاه‌ های فنی مهندسی زیادی مشغول تربیت دانشجویان رشته هوافضا در مقطع کارشناسی و مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشند.

ترجمه کتاب مهندسی هوافضا

مهندسی هوافضا در مقاطع مختلف کارشناسی، گرایش های کارشناسی ارشد هوافضا و دکترای هوافضا ارائه می شود. ترجمه کتاب مهندسی هوافضا و گرایش های آن پذیرفته می شود، از جمله:

ترجمه کتاب کارشناسی هوافضا

همچون دیگر رشته ‌های مهندسی طول متوسط دوره تحصیلی برای دوره کارشناسی ۴ سال بوده و دروس این مجموعه شامل دروس عمومی، پایه، اصلی، تخصصی، کارگاهی و کارآموزی است و زمینه ‌هایی چون آیرودینامیک، سازه ‌های هوایی، مکانیک پرواز و پیشرانه‌ ها (جلوبرنده ‌ها) دروس تخصصی این رشته را شامل می ‌شود.

دروس عمومی و تخصصی این رشته شامل زبان انگلیسی، ریاضیات، آئرودینامیک، مکانیک پرواز و سازه های هوایی و طراحی اجسام پرنده می باشد. از این بین ترجمه تخصصی کتاب های مهندسی هوافضا پذیرفته می شود، از جمله:

 • ترجمه کتاب های درس معادلات دیفرانسیل
 • ترجمه کتاب های درس ریاضیات مهندسی
 • ترجمه کتاب های درس مکانیک سیالات
 • ترجمه کتاب های درس آیرودینامیکترجمه کتاب مهندسی هوافضا
 • ترجمه کتاب های درس ترمودینامیک
 • ترجمه کتاب های درس اصول پیشرانش
 • ترجمه کتاب های درس کنترل اتوماتیک
 • ترجمه کتاب های درس عملکرد، پایداری و کنترل پرواز
 • ترجمه کتاب های درس دینامیک سازه های هوایی
 • ترجمه کتاب های درس ارتعاشات سازه های هوایی
 • ترجمه کتاب های درس سازه های هوایی – مقاومت مصالح
 • ترجمه کتاب های درس سازه های هوایی – تحلیل سازه ها
 • ترجمه کتاب های درس طراحی اجسام پرنده

علاوه بر ترجمه کتاب های فوق، ترجمه کتاب های عمومی مهندسی هوافضا از جمله مبانی هوافضا، فیزیک، مکانیک سیالات، نقشه‌ کشی صنعتی، الگوریتم‌ ها و برنامه سازی، مقاومت مصالح، علم مواد، مبانی مهندسی برق و ترجمه کلیه کتاب های مهندسی هوافضا و گرایش های مرتبط پذیرفته می شود.

ترجمه کتاب کارشناسی ارشد هوافضا

در دوره کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا در گرایش‌ های مختلف مهندسی هوافضا ارائه می شود. مهندسی هوافضا در ایران دارای گرایش های مکانیک پرواز، آیرودینامیک، پیشرانش، سازه های هوایی و مهندسی فضایی است و امکان ادامه تحصیل در رشته مهندسی هوافضا در داخل کشور تا مقطع دکترا میسر است. رشد سریع تکنولوژی و بخصوص فناوری اطلاعات موجب شده است که مهندسی هوافضا رشد سریع داشته و جزو رشته های راهبردی باشد. ترجمه کتاب کلیه گرایش های مهندسی هوافضا پذیرفته می شود، از جمله:

   ترجمه کتاب مهندسی آیرودینامیک

از مهمترین و اساسی ترین پایه‌ های هوافضا به شمار می رود. علم آیرودینامیک به مطالعه و بررسی جریان هوا و محاسبه نیروها و گشتاورهای ناشی از آن بر روی جسم پرنده می پردازد. مهندسین هوافضا در این گرایش جریان های پیچیده در اطراف جسم پرنده را تحلیل می کنند و با بدست آوردن نیروهای آیرودینامیکی به بررسی پایداری و طراحی سازه شناور در سیالات می پردازند. یکی از مهمترین اقدامات مهندسین آیرودینامیک، طراحی بال و بدنه وسایل پرنده است.

   ترجمه کتاب مهندسی جلوبرندگی

علم پیشرانش یا جلوبرندگی به مطالعه و بررسی سامانه‌ های جلوبرنده (موتور)، اعم از موتورهای هوازی و غیرهوازی می پردازد. موتورهای هوازی شامل موتورهای پیستونی و چرخ پره‌ ای (توربینی) است که از هوا به‌ عنوان اکسید کننده استفاده نموده و سوخت را با خود حمل می ‌کنند. اما موتورهای غیرهوازی مانند موتور موشک ‌ها و فضاپیما است که سوخت و اکسید کننده را با خود حمل می کنند. در این دانش نحوه تولید نیروی رانش و همچنین ساختار کلی انواع موتورهای هوافضایی بررسی و مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌ گیرد. این گرایش بسیار شبیه به مکانیک – تبدیل انرژی و سیستم ‌های انرژی می ‌باشد و دروس مشترک بسیاری با هم دارند و زمینه ‌های کاری بیشتری نسبت به گرایش‌ های دیگر هوافضا دارد.

   ترجمه کتاب مهندسی دینامیک پرواز و کنترل

مهندسی دینامیک پرواز با بهره ‌گیری از داده‌ های هوا پویشی، هندسی و وزنی، به مطالعه و بررسی رفتار و حرکات هواپیما می ‌پردازد. در واقع علم دینامیک پرواز به بررسی برد، مسافت نشست و برخاست (طول باند)، می‌ پردازد. تحلیل نحوه حرکت یک وسیله در هوا یا فضا و بهینه ‌سازی این حرکت وظیفه مهندس دینامیک پرواز و کنترل است.

   ترجمه کتاب مهندسی سازه ‌های هوافضایی

مهندسی سازه ‌های هوافضایی به مطالعه، بررسی و بهینه‌ سازی سازه ‌های هواپیما و دیگر وسایل پرنده می ‌پردازد. هدف اصلی آن طراحی و تحلیل سازه ‌هایی است که علاوه بر استواری کافی در مقابل بارهای آیرودینامیکی و دیگر بارهای استاتیکی وارد بر وسایل پرنده، کمترین وزن ممکن را نیز داشته باشند. ضمن اینکه باید بتوانند در برابر ارتعاشات و سایر عوامل محیطی نظیر تغییرات زیاد و سریع دما و رطوبت نیز مقاوم باشند.

   ترجمه کتاب مهندسی فضایی

مهندسی فضایی شاخه ‌ای از هوافضا است که به بررسی پیشرانش، آیرودینامیک، سازه و مکانیک پرواز حامل (موشک) و پرتابه (ماهواره) در فضا می ‌پردازد. علاوه بر آن در این شاخه بیشتر به مبحث طراحی سیستمی پرتابه توجه می‌ شود. در این گرایش به مباحث فضایی (صرف نظر از پسا) و در نظر گرفتن شرایط ویژه فضا (پرتوهای کیهانی، الکتریسیته ساکن و غیره)، همچنین طراحی مسیر پرتاب و مدار ماهواره پرداخته می‌ شود.

ترجمه کتاب دکتری مهندسی هوافضا

مهندسی هوافضا در گرایش های مهندسی آیرودینامیک، مهندسی جلوبرندگی، مهندسی سازه های هوایی، مهندسی دینامیک پرواز و کنترل در ایران ارائه می شود. فارغ تحصیلان مقطع کارشناسی ارشد هوافضا می توانند در گرایش های مختلف دکترای هوافضا شرکت کنند. ترجمه کتاب های دکترای هوافضا پذیرفته می شود.

خدمات ترجمه کتاب تخصصی مهندسی هوافضا

ترجمه کتاب رشته مهندسی هوافضا را به ما بسپارید. سایت BTS با بهترین مترجمان با سابقه خود آماده ارائه انواع خدمات ترجمه کتاب به شما عزیزان می باشد. سرویس ترجمه کتاب تخصصی برای ترجمه کتاب های مرجع گرایش های مختلف مهندسی هوافضا ارائه می شود.ترجمه کتاب مهندسی هوافضا

شما می توانید ترجمه کلیه کتاب های رشته مهندسی هوافضا    را با خیال راحت به ما سپرده تا با کم ترین هزینه و بهترین کیفیت برای شما ترجمه شود.

مترجمین BTS علاوه بر سوابق طولانی در ترجمه تخصصی کتب دانشگاهی، آزمون های لازم را برای تایید صلاحیت گذرانده اند.

مترجم های کتاب ما دارای خصوصیات زیر هستند:

 • صحیح ترین ترجمه های ممکن را ارائه می کنند
 • افرادی با صلاحیت و مهارت های حرفه ای و شخصی هستند
 • در حوزه تخصصی خود سرآمد هستند
 • به زبان مادری خود ترجمه می کنند
 • با دقت و موشکافی استخدام شده و به عضویت تیم ترجمه کتاب ترجمک درآمده اند.

ترجمه کتاب مهندسی هوافضا

ثبت سفارش ترجمه کتاب مهندسی هوافضا

بنابراین با خیال راحت فرم سفارش ترجمه کتاب را تکمیل کرده و ارسال کنید. به فاصله کوتاهی کوردیناتور سایت با شما تماس گرفته و اقدامات شروع پروژه ترجمه کتاب شما را فراهم خواهد ساخت.

از قیمت ها و کیفیت خدمات ترجمه کتاب ما شگفت زده خواهید شد. گارانتی عمرانه ترجمه های ما ضامن کیفیت خدمات ترجمه کتاب تخصصی ماست.

سئوالات پرتکرار ترجمه کتاب مهندسی هوافضا

آیا ترجمه تخصصی کتاب مهندسی هوافضا شامل پلن پریمیوم می شود؟

ترجمه کتاب مهندسی هوافضا

بله. پلن پریمیوم ترجمه کتاب تخصصی و کتاب های مرجع دانشگاهی به رشته و گرایش ارتباطی ندارد و شامل ترجمه مشارکتی کتاب های کلیه رشته های دانشگاهی می شود. پلن پریمیوم برای ترجمه کتاب های مهندسی هوافضا، گرایش های مهندسی هوافضا، ترجمه کتاب مهندسی هوانوردی، ترجمه کتاب مهندسی آیرودینامیک، ترجمه کتاب مهندسی جلوبرندگی، ترجمه کتاب مهندسی دینامیک پرواز و کنترل، ترجمه کتاب مهندسی سازه ‌های هوافضایی، ترجمه کتاب مهندسی فضایی، ترجمه کتاب دکتری مهندسی هوافضا و سایر کتاب های عمومی و تخصصی مهندسی هوافضا و هوانوردی قابل سفارش است.

آیا تایپ و حروفچینی ترجمه کتاب مهندسی هوافضا شامل هزینه مازاد است؟

ترجمه کتاب مهندسی هوافضا

خیر. تایپ کتاب های مهندسی هوافضای ترجمه شده رایگان است و با توجه به پلن انتخابی، حروفچینی بعضی از پلن ها رایگان است. در ترجمه کتاب مهندسی هوافضا کلیه قسمت های قابل بازتولید کتاب از قبیل کد، اسامی و نمادها و اندیکس، نقشه ها و طرح ها و غیره تایپ و حروفچینی می شود و نسخه ای معادل نسخه اصلی تهیه می شود.

چگونه از پلن پریمیوم ترجمه کتاب تخصصی برای ترجمه کتاب مهندسی هوافضا استفاده کنیم؟

ترجمه تخصصی کتاب های مهندسی هوافضا

پلن پریمیوم برای کسانی مناسب است که به دنبال تقویت رزومه و جمع آوری امتیاز هستند. در این پلن 60% هزینه ترجمه کتاب توسط شرکت پرداخت می شود. در عوض حقوق معنوی اثر بطور کامل و انحصاری در اختیار مشتری و حقوق مادی آن ابتدا در اختیار شرکت و پس از مدتی مشترک خواهد بود.

آیا قبل از ثبت سفارش می توان نمونه ای از ترجمه های مهندسی هوافضا را مطالعه کرد؟

ترجمه تخصصی کتاب های مهندسی هوافضا

با توجه به لزوم حفظ حریم و محرمانگی سفارشات مشتریان، امکان ارائه نمونه ترجمه از کتاب های ترجمه شده قبلی وجود ندارد. اما نمونه ای از کتاب خودتان و به انتخاب خودتان قبل از عقد قرارداد ترجمه و تحویل خواهد شد. سپس براساس نمونه مورد تایید شما، مترجم کتاب انتخاب خواهد شد.

آیا تحویل کتاب منبع (اورجینال) برای ثبت سفارش ترجمه مهندسی هوافضا الزامی است؟

ترجمه تخصصی کتاب های مهندسی هوافضا

خیر. شما می توانید نام کتاب یا شابک (ISBN) کتاب را هنگام ثبت سفارش ترجمه کتاب مهندسی هوافضا اعلان نمایید یا عکس پشت جلد کتاب را بارگذاری کنید. سپس گروه مربوطه نسبت به تهیه فایل اورجینال کتاب اقدام خواهد کرد و جدیدترین نسخه کتاب در بازار را تهیه خواهد کرد.

واژه های کلیدی ترجمه کتاب مهندسی هوافضا

ترجمه کتاب، ترجمه کتاب مهندسی هوافضا، ترجمه تخصصی کتاب هوافضا، ترجمه کتاب انگلیسی هوافضا، ترجمه کتاب فارسی هوافضا، ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب هوافضا، ترجمه کتاب های کارشناسی هوافضا، ترجمه کتاب های مهندسی هوافضا – گرایش آیرودینامیک، ترجمه کتاب های مهندسی هوافضا – گرایش پیشرانش (مهندسی جلوبرندگی)، ترجمه کتاب های مهندسی هوافضا – گرایش دینامیک پرواز و کنترل، ترجمه کتاب های مهندسی هوافضا – گرایش سازه های هوافضایی، ترجمه کتاب های مهندسی هوافضا – گرایش مهندسی فضایی، ترجمه کتاب های مهندسی هوافضا – گرایش فناوری ماهواره، ترجمه کتاب های مهندسی هوافضا – گرایش صلاحیت های پروازی، ترجمه کتاب های مهندسی هوانوردی – گرایش پهباد، ترجمه کتاب های مهندسی هوانوردی – گرایش خلبانی آزمایشگر، ترجمه کتاب های مهندسی هوانوردی – گرایش عملیات هوانوردی، ترجمه کتاب های مهندسی هوانوردی – گرایش قدرت هوایی

منتشر شده در ترجمه کتاب فنی و مهندسی
از قیمت ها و کیفیت خدمات سانتر ترجمه کتاب شگفت زده خواهید شد.