رفتن به نوشته‌ها

ترجمه کتاب های پزشکی

ترجمه کتاب انگلیسی پزشکیپزشکی چیست؟ چرا ترجمه تخصصی کتاب پزشکی لازم است؟ اصول ترجمه کتاب پزشکی چیست؟ تفاوت ترجمه تخصصی کتاب پزشکی با ترجمه عمومی چیست؟ چگونه کیفیت ترجمه کتاب های پزشکی را کنترل و تضمین کنیم؟ سرویس ترجمه کتاب تخصصی BTS برای ترجمه کتاب های پزشکی در خدمت شماست. در این مقاله ترجمه تخصصی کتاب های پزشکی معرفی می شود.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه کتاب مشاوره قبل از سفارش ترجمه کتاب

ترجمه تخصصی کتاب پزشکی

ترجمه کتاب های رشته پزشکی را به ما بسپارید. سایت BTS  با بهترین مترجمان حرفه ای و واحد مشخصات فردی و با سابقه خود آماده ارائه انواع خدمات ترجمه کتاب به شما عزیزان می باشد. سرویس ترجمه کتاب تخصصی برای ترجمه کتاب های مرجع رشته های دکتری پزشکی و تخصص های پزشکی، ارائه می شود.ترجمه تخصصی کتاب پزشکی در بیوم ترجمه پزشکی

اگر به دنبال بهترین ترجمه کتاب خود هستید؟ مراحل انجام ترجمه کتاب و کنترل کیفی ترجمه کتاب برایتان مهم است؟ به سایت برتر ترجمه کتاب ایران خوش آمدید. شما می توانید ترجمه کلیه کتاب های پزشکی   را با خیال راحت به ما سپرده تا با کم ترین هزینه و بهترین کیفیت برای شما ترجمه شود.

مترجمین BTS علاوه بر سوابق طولانی در ترجمه تخصصی کتب دانشگاهی، آزمون های لازم را برای تایید صلاحیت گذرانده اند.

مترجم های کتاب ما دارای خصوصیات زیر هستند:

 • صحیح ترین ترجمه های ممکن را ارائه می کنندترجمه تخصصی کتاب پزشکی انگلیسی به فارسی
 • افرادی با صلاحیت و مهارت های حرفه ای و شخصی هستند
 • در حوزه تخصصی خود سرآمد هستند
 • به زبان مادری خود ترجمه می کنند
 • با دقت و موشکافی استخدام شده و به عضویت تیم ترجمه کتاب ترجمک درآمده اند.

کلیه کتاب های رشته های پزشکی و تخصص پزشکی در پلان های مختلف فوری، نیمه فوری و عادی ترجمه شده و به شما ارائه خواهد شد. ترجمه کتاب خود را به ما بسپارید.

    در این راستا ترجمه کتب زیر به طور خاص انجام می شود:

 • ترجمه کتاب فیزیولوژی پزشکی
 • ترجمه کتاب اصول و روش های بیهوشی در پزشکی
 • ترجمه کتاب آناتومی پزشکی
 • ترجمه کتاب داروشناسی اختصاصی پزشکیاکوسیستم ترجمه تخصصی کتاب پزشکی
 • ترجمه کتاب های مرتبط با تخصص های پزشکی: شامل تخصص قلب، مغز و اعصاب، بینایی، پوست، زیبایی و ..
 • ترجمه کتاب های آموزش پزشکی و روش تدریس در پزشکی
 • ترجمه کتاب تخصصی آمار حیاتی
 • ترجمه تخصصی کتاب فیزیک پزشکی
 • ترجمه تخصصی کتاب های کودکان
 • ترجمه تخصصی کتاب های غدد
 • ترجمه تخصصی کتاب های داخلی و قلب
 • ترجمه کتاب روش های تحقیق در پزشکی
 • غیره

ثبت سفارش ترجمه پزشکی

بنابراین با خیال راحت فرم سفارش ترجمه کتاب را تکمیل کرده و ارسال کنید. به فاصله کوتاهی کوردیناتور سایت با شما تماس گرفته و اقدامات شروع پروژه ترجمه کتاب شما را فراهم خواهد ساخت.

از قیمت ها و کیفیت خدمات ترجمه کتاب ما شگفت زده خواهید شد. گارانتی عمرانه ترجمه های ما ضامن کیفیت خدمات ترجمه کتاب تخصصی ماست.

مطالب مهم ثبت سفارش ترجمه کتاب

ترجمه کتاب پزشکی چگونه قیمت گذاری می شود؟

ترجمه کتاب تخصصی پزشکی

همانند ترجمه کتاب سایر رشته ها، ترجمه کتاب پزشکی و پیراپزشکی نیز به صورت کلمه شمار متن کتاب اصلی قیمت گذاری می شود.

آیا ترجمه کتاب پزشکی شامل پلن پریمیوم می شود؟

پلن ارزان ترجمه کتاب پزشکی

بله. ترجمه کتاب های پزشکی و پیراپزشکی نیز شامل پلن پریمیوم می شود. در این پلن 60 درصد هزینه ترجمه را شرکت پرداخت می کند و برای کسانی مناسب است که به دنبال تقویت رزومه و کسب امتیاز هستند.

آیا ترجمه کتاب پزشکی در پلن فوری انجام می شود؟

ترجمه فوری کتاب پزشکی

بله ترجمه کلیه کتاب ها در سه پلن فوری، نیمه فوری و عادی انجام می شود. در پلن فوری به ازای هر 25 هزار کلمه کتاب یک روز در نظر گرفته می شود.

ترجمه کتاب تخصصی پزشکی توسط چه کسی انجام می شود؟

ترجمه آنلاین کتاب پزشکی انگلیسی به فارسی

ترجمه کتاب های پزشکی توسط مترجمان دانشجوی پزشکی و کارشناس ارشد رشته های پیراپزشکی انجام می شود

واژه های کلیدی ترجمه کتاب پزشکی و پیراپزشکی

ترجمه کتاب انگلیسی پزشکی به فارسیترجمه کتاب پزشکی، ترجمه کتاب انگلیسی پزشکی، ترجمه تخصصی کتاب پزشکی، ترجمه کتاب تخصصی پزشکی، ترجمه انگلیسی به فارسی پزشکی، ترجمه فارسی به انگلیسی به پزشکی، ترجمه ارزان کتاب پزشکی، ترجمه آنلاین کتاب پزشکی، قیمت ترجمه کتاب پزشکی، نحوه تعیین هزینه ترجمه کتاب پزشکی، مترجم پزشکی، ترجمه فوری و کیفی کتاب پزشکی

 

منتشر شده در ترجمه کتاب علوم پزشکی

سئوالات پر تکرار

پس از تکمیل فرم ثبت سفارش ترجمه کتاب و ارسال فایل اروجینال، کوردیناتور سایت با شما تماس می گیرد و در رابطه با نیازهای شما و ملزومات پروژه مشورت می کند. پس از نیازسنجی و تعیین مشخصات پروژه، قرارداد ترجمه کتاب برای شما ارسال می شود.
قرارداد ترجمه کتاب به دو شکل است: ترجمه طلایی کتاب و یا ترجمه پرمیوم کتاب. تفاوت دو قرارداد در هزینه ترجمه و تعیین مالکیت مادی و معنوی اثر است. پس از ثبت سفارش و نیازسنجی، برگه های رسمی عقد قرارداد برای امضاء و تایید برای مشتری ارسال می شود.
در قرارداد ترجمه طلایی کتاب، فایل ارسالی کلمه شمار شده و هزینه محاسبه می شود. تخفیف در اولین سفارش اعمال نمی شود اما از سفارش های دوم به بعد تخفیف 10 درصدی اعمال می شود
در قرارداد ترجمه پرمیوم کتاب، پس از کلمه شمار و تعیین هزینه ترجمه، 40 درصد هزینه را مشتری و 60 درصد هزینه را انتشارات ترجمک پرداخت خواهد کرد. سپس مالکیت معنوی اثر (بطور کامل) در اختیار مشتری و مالکیت مادی کتاب در اختیار انتشارات خواهد بود. این قرارداد برای کسانی مفید است که قصد دارند رزومه خود را تقویت کنند.
بله، پس از عقد قرارداد، چند صفحه از کتاب بطور تصادفی و به انتخاب مشتری تعیین شده و بین مترجمان توزیع می شود. مترجم بهترین ترجمه ای که مشتری انتخاب کند، برای ترجمه کار انتخاب خواهد شد.
بله، از آنجایی که انتشارات ترجمک قرارداد خواهری با چند ناشر برتر جهان دارد، از جمله اسپرینگر؛ امکان ترجمه کتاب شما از فارسی به انگلیسی و انتشار در خارج از کشور وجود دارد.
پس از عقد قرارداد و مشخص شدن مترجم یا مترجمین کتاب (با توجه به پلن زمانی کتاب یک یا چند مترجم ممکن است انتخاب شود)، یک ساب دامنه اختصاصی به نام کتاب ایجاد می شود که تنها مدیریت، مشتری و مترجم به آن دسترسی دارد. مشتری می تواند بطور روزانه تبدیل متن منبع به متن هدف را ملاحظه کند و در صورت نیاز کامنت بدهد. مشتری کنترل کاملی بر روند ترجمه کتاب دارد و مدیر پروژه محسوب می شود.
علاوه بر سیستم پشتیبانی موجود در پنل اختصاصی مشتری که مستقیم با مترجم و مدیریت در ارتباط است، می توانید از طریق تلفن، پیامک، واتساپ و تلگرام با اپراتورها یا کوردیناتور سایت در ارتباط باشید.
از قیمت ها و کیفیت خدمات سانتر ترجمه کتاب شگفت زده خواهید شد.
در صورت سئوال یا پیشنهاد با ما در تماس باشید