رفتن به نوشته‌ها

ترجمه کتاب مهندسی صلاحیتهای پروازی

ترجمه کتاب مهندسی بررسی سوانح هوایی و صلاحیت های پروازیترجمه کتاب مهندسی سوانح هوایی و صلاحیتهای پروازی: وقتی از ترجمه کتاب و مهندسی هوافضا صحبت می کنیم، سئوالات زیادی به ذهن می رسد: رشته مهندسی هوافضا چیست؟ گرایش های کارشناسی هوافضا چیست؟ ترجمه تخصصی کتاب مهندسی بررسی سوانح هوایی و صلاحیت های پروازی چگونه انجام می شود؟ ترجمه کتاب مهندسی سوانح هوایی و صلاحیت های پروازی به چه تخصصی نیاز دارد؟ گرایش های کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا چیست؟ گرایش های دکتری هوافضا چیست؟ روند ثبت سفارش ترجمه کتاب مهندسی بررسی سوانح هوایی و صلاحیت های پروازی چگونه است؟ در این مجموعه مقاله به معرفی رشته مهندسی بررسی سوانح هوایی و صلاحیت های پروازی از گرایش های مهندسی هوافضا می پردازیم و روند ثبت سفارش ترجمه کتاب مهندسی هوافضا – گرایش مهندسی سوانح هوایی و صلاحیت های پروازی معرفی می شود.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه کتاب مشاوره قبل از سفارش ترجمه کتاب

 مهندسی هوافضا

مهندسی هوافضا (به انگلیسی: Aerospace Engineering) یکی از شاخه های اصلی از رشته های فنی و مهندسی است که تمرکز اصلی آن بر طراحی هواپیما و فضاپیما می باشد. این رشته مهندسی به دو شاخه اصلی هوانوردی و هوافضا یا کیهان نوردی تقسیم می شود. رشته مهندسی هوافضا یک رشته بین بخشی است و با رشته های زیادی همپوشانی دارد.

واحدهای درسی این رشته که از ابتدا شاخه ای از مهندسی مکانیک بود، با گرایش های مختلف مهندسی مهندسی مکانیک، مهندسی برق، الکترونیک، مهندسی عمران، مهندسی متالورژی و رشته های دیگر همپوشانی دارد. مهندسی هوافضا در ایران یکی از رشته ‌های گروه فنی مهندسی است و در مقطع کارشناسی دارای بیش از ۱۰۰ واحد مشترک با سایر گرایش ‌های این رشته می ‌باشد.

ترجمه کتاب مهندسی هوافضا

ترجمه کتاب مهندسی فضایی:  مهندسی هوافضا در مقاطع مختلف کارشناسی، گرایش های کارشناسی ارشد هوافضا و دکترای هوافضا ارائه می شود. ترجمه کتاب مهندسی هوافضا و گرایش های آن پذیرفته می شود، از جمله:

ترجمه کتاب کارشناسی هوافضا

همچون دیگر رشته ‌های مهندسی، طول متوسط دوره تحصیلی کارشناسی هوافضا نیز ۴ سال بوده و دروس این مجموعه شامل دروس عمومی، پایه، اصلی، تخصصی، کارگاهی و کارآموزی است و زمینه ‌هایی چون آیرودینامیک، سازه ‌های هوایی، مکانیک پرواز و پیشرانه‌ ها (جلوبرنده ‌ها) دروس تخصصی این رشته را شامل می ‌شود.

ترجمه کتاب مهندسی بررسی سوانح هوایی و صلاحیت های پروازیدروس مهندسی هوافضا شامل دروس عمومی، پایه، اصلی، تخصصی، کارگاهی و کارآموزی است و زمینه ‌هایی چون آیرودینامیک، سازه ‌های هوایی، مکانیک پرواز و پیشرانه‌ ها (جلوبرنده ‌ها) دروس تخصصی این رشته را شامل می ‌شود.

دروس عمومی و تخصصی این رشته شامل زبان انگلیسی، ریاضیات، آئرودینامیک، مکانیک پرواز و سازه های هوایی و طراحی اجسام پرنده می باشد. علاوه بر ترجمه کتاب های تخصصی فوق، خدمات ترجمه کتاب های عمومی مهندسی هوافضا از جمله مبانی هوافضا، فیزیک، مکانیک سیالات، نقشه‌ کشی صنعتی، الگوریتم‌ ها و برنامه سازی، مقاومت مصالح، علم مواد، مبانی مهندسی برق و ترجمه کلیه کتاب های مهندسی هوافضا و گرایش های مرتبط پذیرفته می شود.

ترجمه کتاب کارشناسی ارشد مهندسی سوانح هوایی و صلاحیت های پروازی

مهندسی سوانح هوایی و صلاحیت های پروازی ( به انگلیسی: aviation safety engineering) که در مجموع جز مهندسی ایمنی و بررسی سوانح (به انگلیسی: Safety and Accident Investigation) است به ترتیب دانش آموختگان برای کار در حوزه تحقیقات سوانح و تصادفات بخش هوافضا می پردازد. وظیفه مهندسان سوانح هوایی و صلاحیت های پروازی مدیریت ایمنی پروازها برای سرنشینان و خلبان ها می باشد. همچنین زمینه لازم برای طراحی بهینه و ایمن وسایل پرنده مانند هواپیما، موشک و هلی کوپتر با رعایت معیارها و استانداردها در انتخاب مواد، فرآیندهای تولید و کنترل کیفیت مطالعه می شود.

دوره کارشناسی ارشد بررسی سوانح هوایی و صلاحیت های پروازی از دوره های آموزشی و پژوهشی آموزش عالی مهندسی هوافضا  است و هدف آن تربیت نیروی انسانی کارآمد و خلاق که با نوآوری در زمینه های مختلف علوم و فناوری در رفع نیازهای نیروهای مسلح و صنایع هوایی کشور و گسترش مرزهای دانش در این حوزه مؤثر باشند.

ترجمه کتاب دکتری سوانح هوایی و صلاحیت های پروازی

ترجمه کتاب دکتری مهندسی بررسی سوانح هوایی و صلاحیت های پروازیمهندسی هوافضا در گرایش های مهندسی آیرودینامیک، مهندسی جلوبرندگی، مهندسی سازه های هوایی، مهندسی دینامیک پرواز و کنترل در ایران ارائه می شود. فارغ تحصیلان مقطع کارشناسی ارشد هوافضا می توانند در گرایش های مختلف دکترای هوافضا شرکت کنند. ترجمه کتاب های تخصصی دکترای هوافضا پذیرفته می شود. در زمان نگارش این مطلب هنوز مقطع دکترای رشته سوانح هوایی و صلاحیت های پروازی تصویب نشده است.

ترجمه کتاب مهندسی سوانح هوایی و صلاحیت های پروازی

با توجه به تجهیزات محور بودن نیروی هوایی، پیشگیری از سوانح و رویدادهای پروازی، دستیابی به جدیدترین یافته های علمی، تحقیقاتی و فن­آوری در زمینه بررسی و پیشگیری، تجزیه و تحلیل نظام مدیریت ایمنی در بخش هوانوردی، تربیت نیروی انسانی متخصص در حوزه ایمنی هوایی و تربیت مدیران بخش های تخصصی گروه­های بررسی سوانح هوایی، رشته کارشناسی ارشد بررسی سوانح هوایی و صلاحیت های پروازی ایجاد شده است.ترجمه کتاب دکتری مهندسی بررسی سوانح هوایی و صلاحیت های پروازی

دروس تخصصی اختیاری و انتخابی رشته مهندسی سوانح هوایی و صلاحیت های پروازی به شرح زیر می باشد. ترجمه کتاب های دروس کارشناسی ارشد سوانح هوایی و صلاحیت های پروازی پذیرفته می شود، از جمله:

ترجمه کتاب های اندازه گیری و تخمین پارامترهای پرواز، ترجمه کتاب های آنالیز شکست سازه های هوایی، ترجمه کتاب های تجزیه و تحلیل عوامل بروز سوانح هوایی، ترجمه کتاب های تحلیل واماندگی سامانه های هوایی، ترجمه کتاب های تست های غیر مخربNDT، ترجمه کتاب های تئوری ابزار و آلات دقیق هواپیما و فضاپیماها، ترجمه کتاب های خزش، خستگی و شکست، ترجمه کتاب های دینامیک پرواز پیشرفته، ترجمه کتاب های شبیه سازی پروازی، ترجمه کتاب های طراحی براساس ایمنی، ترجمه کتاب های فیزیولوژی هوایی، ترجمه کتاب های قوانین و صلاحیت های پروازی، ترجمه کتاب های مبانی کنترل خوردگی، ترجمه کتاب های مدیریت ایمنی و استانداردهای بررسی سوانح هوایی، ترجمه کتاب های مواد و فرآیندها، ترجمه کتاب های هدایت و ناوبری.

ترجمه کتاب مهندسی سوانح هوایی و صلاحیت های پروازی

ترجمه کتاب های رفرنس مهندسی سوانح هوایی و صلاحیت های پروازی پذیرفته می شود، از جمله ترجمه کتاب های زیر:

 • ترجمه کتاب آمار و احتمالات پیشرفته مهندسیترجمه کتاب کارشناسی ارشد بررسی سوانح هوایی و صلاحیت های پروازی
 • ترجمه کتاب های قابلیت اطمینان و روایی و پایایی مهندسی
 • ترجمه کتاب قابلیت اطمینان کاربردی در مهندسی
 • ترجمه کتاب مدیریت ایمنی و سوانح
 • ترجمه کتاب دستنامه سوانح هوایی و تحقیقات سوانح
 • ترجمه طرح های ایمنی پرواز جهانی
 • ترجمه کتاب طراحی ایمن در مهندسی پرواز
 • ترجمه کتاب مهندسی و ایمنی پرواز روسکام
 • ترجمه کتاب طب سوانح هوایی
 • ترجمه کتاب تلفیق زیرسیستم های مکانیک، برق و آویونیک سیستم هواپیمایی
 • ترجمه کتاب قوانین پروازی فدرال
 • ترجمه کتاب قوانین پرواز اتحادیه اروپا
 • ترجمه کتاب اصول و مبانی مکانیک شکست در مهندسی
 • ترجمه کتاب بهره وری در تعمیر و نگهداری سیستم های پروازی
 • ترجمه کتاب متدولوژی، تکنیک های پایش وضعیت
 • ترجمه کتاب مهندسی خوردگی و کنترل خوردگی و فرسایش
 • ترجمه کتاب اصول و اقدامات مهندسی خوردگی
 • ترجمه کتاب اصول شبیه سازی پرواز
 • ترجمه کتاب مدلسازی و شبیه سازی دینامیک ماشین های هوافضایی
 • ترجمه کتاب مواد و فرآیندهای مهندسی
 • ترجمه کتاب برنامه ریزی و مقررات پروازی
 • ترجمه کتاب سنجش غیر مخرب یا NDT، پرتونگاری و تفسیر پرتونگاشت
 • ترجمه کتاب خزش، خستگی و شکست
 • ترجمه کتاب ریاضیات کاربردی در سیستم های ناوبری تلفیقی
 • ترجمه کتاب ابزارها و سیستم های هواپیما
 • ترجمه کتاب طراحی ابزارها و سیستم های تلفیقی در مهندسی هوانوردی و هوافضا

خدمات ترجمه کتاب تخصصی مهندسی سوانح هوایی و صلاحیت های پروازی

ترجمه کتاب رشته مهندسی هوافضا را به ما بسپارید. اکوسیستم ترجمه کتاب فنی و مهندسی BTS با بهترین مترجمان با سابقه خود آماده ارائه انواع خدمات ترجمه کتاب به صورت ترجمه ای کیفی و برتر به شما عزیزان می باشد. سرویس ترجمه کتاب تخصصی برای ترجمه کتاب های مرجع گرایش های مختلف مهندسی هوافضا ارائه می شود.ترجمه کتاب مهندسی هوافضا

شما می توانید ترجمه کلیه کتاب های رشته مهندسی هوافضا- گرایش مهندسی بررسی سوانح هوایی و صلاحیت های پروازی    را با خیال راحت به ما سپرده تا با کم ترین هزینه و بهترین کیفیت برای شما ترجمه شود.

مترجمین BTS علاوه بر سوابق طولانی در ترجمه تخصصی کتب دانشگاهی، آزمون های لازم را برای تایید صلاحیت گذرانده اند.

مترجم های کتاب ما دارای خصوصیات زیر هستند:

 • صحیح ترین ترجمه های ممکن را ارائه می کنند
 • افرادی با صلاحیت و مهارت های حرفه ای و شخصی هستند
 • در حوزه تخصصی خود سرآمد هستند
 • به زبان مادری خود ترجمه می کنند
 • با دقت و موشکافی استخدام شده و به عضویت تیم ترجمه کتاب ترجمک درآمده اند.

ثبت سفارش ترجمه کتاب مهندسی سوانح هوایی و صلاحیت های پروازی

بنابراین با خیال راحت فرم سفارش ترجمه کتاب را تکمیل کرده و ارسال کنید. به فاصله کوتاهی کوردیناتور سایت با شما تماس گرفته و اقدامات شروع پروژه ترجمه کتاب شما را فراهم خواهد ساخت.

از قیمت ها و کیفیت خدمات ترجمه کتاب ما شگفت زده خواهید شد. گارانتی عمرانه ترجمه های ما ضامن کیفیت خدمات ترجمه کتاب تخصصی ماست.

سئوالات پرتکرار ترجمه کتاب مهندسی هوافضا

آیا ترجمه تخصصی کتاب مهندسی هوافضا شامل پلن پریمیوم می شود؟

ترجمه کتاب مهندسی هوافضا

بله. پلن پریمیوم ترجمه کتاب تخصصی و کتاب های مرجع دانشگاهی به رشته و گرایش ارتباطی ندارد و شامل ترجمه مشارکتی کتاب های کلیه رشته های دانشگاهی می شود. پلن پریمیوم برای ترجمه کتاب های مهندسی هوافضا، گرایش های مهندسی هوافضا، ترجمه کتاب مهندسی هوانوردی، ترجمه کتاب مهندسی آیرودینامیک، ترجمه کتاب مهندسی جلوبرندگی، ترجمه کتاب مهندسی دینامیک پرواز و کنترل، ترجمه کتاب مهندسی سازه ‌های هوافضایی، ترجمه کتاب مهندسی فضایی، ترجمه کتاب دکتری مهندسی هوافضا و سایر کتاب های عمومی و تخصصی مهندسی هوافضا و هوانوردی قابل سفارش است.

آیا تایپ و حروفچینی ترجمه کتاب مهندسی هوافضا شامل هزینه مازاد است؟

ترجمه کتاب مهندسی هوافضا

خیر. تایپ کتاب های مهندسی هوافضای ترجمه شده رایگان است و با توجه به پلن انتخابی، حروفچینی بعضی از پلن ها رایگان است. در ترجمه کتاب مهندسی هوافضا کلیه قسمت های قابل بازتولید کتاب از قبیل کد، اسامی و نمادها و اندیکس، نقشه ها و طرح ها و غیره تایپ و حروفچینی می شود و نسخه ای معادل نسخه اصلی تهیه می شود.

چگونه از پلن پریمیوم ترجمه کتاب تخصصی برای ترجمه کتاب مهندسی هوافضا استفاده کنیم؟

ترجمه تخصصی کتاب های مهندسی هوافضا

پلن پریمیوم برای کسانی مناسب است که به دنبال تقویت رزومه و جمع آوری امتیاز هستند. در این پلن 60% هزینه ترجمه کتاب توسط شرکت پرداخت می شود. در عوض حقوق معنوی اثر بطور کامل و انحصاری در اختیار مشتری و حقوق مادی آن ابتدا در اختیار شرکت و پس از مدتی مشترک خواهد بود.

آیا قبل از ثبت سفارش می توان نمونه ای از ترجمه های مهندسی هوافضا را مطالعه کرد؟

ترجمه تخصصی کتاب های مهندسی هوافضا

با توجه به لزوم حفظ حریم و محرمانگی سفارشات مشتریان، امکان ارائه نمونه ترجمه از کتاب های ترجمه شده قبلی وجود ندارد. اما نمونه ای از کتاب خودتان و به انتخاب خودتان قبل از عقد قرارداد ترجمه و تحویل خواهد شد. سپس براساس نمونه مورد تایید شما، مترجم کتاب انتخاب خواهد شد.

آیا تحویل کتاب منبع (اورجینال) برای ثبت سفارش ترجمه مهندسی هوافضا الزامی است؟

ترجمه تخصصی کتاب های مهندسی هوافضا

خیر. شما می توانید نام کتاب یا شابک (ISBN) کتاب را هنگام ثبت سفارش ترجمه کتاب مهندسی هوافضا اعلان نمایید یا عکس پشت جلد کتاب را بارگذاری کنید. سپس گروه مربوطه نسبت به تهیه فایل اورجینال کتاب اقدام خواهد کرد و جدیدترین نسخه کتاب در بازار را تهیه خواهد کرد.

واژه های کلیدی ترجمه کتاب مهندسی هوافضا – مهندسی بررسی سوانح هوایی و صلاحیت های پروازی

ترجمه کتاب مهندسی صلاحیتهای پروازیترجمه کتاب، ترجمه کتاب مهندسی هوافضا، ترجمه تخصصی کتاب هوافضا، ترجمه کتاب انگلیسی هوافضا، ترجمه کتاب فارسی هوافضا، ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب هوافضا، ترجمه کتاب های کارشناسی هوافضا، ترجمه کتاب های مهندسی هوافضا – گرایش آیرودینامیک، ترجمه کتاب های مهندسی هوافضا – گرایش پیشرانش (مهندسی جلوبرندگی)، ترجمه کتاب های مهندسی هوافضا – گرایش دینامیک پرواز و کنترل، ترجمه کتاب های مهندسی هوافضا – گرایش سازه های هوافضایی، ترجمه کتاب های مهندسی هوافضا – گرایش مهندسی فضایی، ترجمه کتاب های مهندسی هوافضا – گرایش فناوری ماهواره، ترجمه کتاب های مهندسی هوافضا – گرایش بررسی سوانح هوایی و صلاحیت های پروازی، ترجمه کتاب های مهندسی هوانوردی – گرایش پهباد، ترجمه کتاب های مهندسی هوانوردی – گرایش خلبانی آزمایشگر، ترجمه کتاب های مهندسی هوانوردی – گرایش عملیات هوانوردی، ترجمه کتاب های مهندسی هوانوردی – گرایش قدرت هوایی

منتشر شده در ترجمه کتاب فنی و مهندسی
از قیمت ها و کیفیت خدمات سانتر ترجمه کتاب شگفت زده خواهید شد.