رفتن به نوشته‌ها

قیمت گذاری ترجمه پزشکی

سئوالات پرتکرار ترجمه پزشکی

طریقه قیمت گذاری ترجمه کتابقیمت گذاری ترجمه پزشکی: ترجمه چیست؟ ترجمه کتاب چیست؟ ترجمه کتاب پزشکی چیست؟ مترجم کیست؟ مترجم عمومی کیست؟ مترجم فنی کیست؟ مترجم کتاب پزشکی چه کسی است؟ مترجم کتاب پزشکی به چه تخصصی نیاز دارد؟ این ها از نمونه سئوالاتی است که هنگام فکر کردن به ترجمه کتاب به ذهن می رسد. بنابراین در این مقاله به سئوالات پرتکرار ترجمه پزشکی که مشتریان BTS پرسیده اند، پاسخ داده شده است.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه کتاب مشاوره قبل از سفارش ترجمه کتاب

این سئوالات در رابطه با روند ثبت سفارش ترجمه کتاب، سئوالات مشتریان در مورد قیمت گذاری ترجمه و همچنین مراحل انجام ترجمه کتاب، فرآیند ترجمه، نوع و زبان خدمات ترجمه کتاب BTS می باشند. به هر حال وقتی صحبت از ترجمه می شود، سئوالات زیادی به ذهن می رسد. در اینجا لیستی از سئوالات پرتکرار ترجمه پزشکی که توسط مشتریان BTS در مورد خدمات ترجمه کتاب تا کنون پرسیده شده است، همراه پاسخ BTS آمده است. این لیست بصورت دو هفته یکبار به روز رسانی می شود.

سئوالات پرتکرار قیمت گذاری ترجمه کتاب پزشکی

هزینه ترجمه کتاب پزشکی چگونه محاسبه می شود؟

قیمت گذاری ترجمه کتاب پزشکی براساس کلمه شما متن کتاب است. پس از تعیین تعداد کلمات قابل ترجمه کتاب (تعداد کلمات قابل ترجمه کتاب)، براساس پلن انتخابی ترجمه قیمت گذاری می شود. قیمت گذاری ترجمه کتاب براساس پلن به ترتیب از ارزانترین ترجمه کتاب تا گرانترین شامل پلن پریمیوم، پلن عادی، پلن نیمه فوری، پلن فوری و پلن اکسپرس می باشد.

کلمه شمار در ترجمه کتاب پزشکی چگونه انجام می شود؟

اولا کلمه شمار می تواند توسط اپراتورهای BTS یا خود مشتری انجام شود. دوما، پس از تبدیل فایل کتاب اورجینال به فرمت قابل ویرایش، بخش هایی که به ترجمه نیاز ندارند مثل رفرنس ها، بخش های مربوط به تقدیر و تشکر، پیشگفتار و غیره به انتخاب مشتری حذف می شوند. سپس فایل به قالب docx تبدیل شده و از ابزار wordcount مایکروسافت ورد برای تعیین تعداد کلمات محتوای قابل ترجمه استفاده می شود. خاطر نشان می شود که نهایتا درصدی برای جبران کلمات تکراری (مثل حروف عطف) و همچنین اعداد و ارقام از کل کلمه شمار کسر می شود.

تفاوت پلن ها در ترجمه کتاب پزشکی چیست؟

در مجموع بیوم ترجمه کتاب BTS دارای پنج پلن می باشد. پلن های فوری، نیمه فوری و عادی از نظر زمان انجام ترجمه کتاب است. هرچه مشتری زمان بیشتری در اختیار داشته باشد، از پلن عادی استفاده کرده و هزینه کمتری برای ترجمه کتاب پرداخت می کند. پلن پریمیوم برای کسانی است که به دنبال تقویت رزومه و کسب امتیاز هستند و بنابراین مشتری 40% هزینه ترجمه کتاب را پرداخت کرده و کلیه حقوق معنوی کتاب را صاحب می شود اما تا مدت مشخصی حقوق مادی کتاب در اختیار BTS خواهد بود. پلن اکسپرس برای کسانی است که می خواهند کلیه پارامترهای پروژه ترجمه کتاب را خودشان تعیین و هدایت کنند و گرانترین پلن ترجمه کتاب BTS است.

تفاوت قیمت پلن های ترجمه کتاب پزشکی BTS به چه علت است؟

بیوم ترجمه کتاب BTS پلن های مختلفی برای لحاظ نیازهای مشتریان خود عرضه کرده است. علت تفاوت قیمت پلن ها در خدماتی است که عرضه می شود. معمولا اصلی ترین علت تفاوت قیمت در زمان انجام پروژه، کیفیت ترجمه و استفاده از مترجم داخلی یا خارجی و همچنین سرویس های جنبی مثل ترجمه معکوس و حروفچینی حرفه ای یا طراحی جلد کتاب است.

عوامل موثر بر هزینه ترجمه کتاب پزشکی در BTS چیست؟

عوامل خاصی بر هزینه ترجمه کتاب پزشکی بیوم BTS تاثیر دارد از جمله زمان انجام ترجمه، کیفیت ترجمه کتاب، استفاده از خدمات جنبی مثل ترجمه معکوس، سرویس تبدیل به قالب دلخواه، دست نویس بودن کتاب منبع.

برای ترجمه کتاب پزشکی، چگونه درخواست پیش فاکتور کنم؟

اگر به ترجمه کتاب پزشکی یا ترجمه یکی از رشته های پیراپزشکی نیاز دارید، کافی است فرم ثبت سفارش را تکمیل کرده و فایل کتاب را ارسال نمایید. به فاصله کوتاهی پیش فاکتور برای شما صادر می شود. صدور فاکتور دستی بوده و از طریق واتساپ یا پنل کاربری شما انجام می شود. در صورت نیاز به ایمیل پیش فاکتور، در شرح سفارش قید نمایید.

ارسال پیش فاکتور ترجمه کتاب پزشکی برای من چقدر طول می کشد؟

از آنجایی که آماده سازی و کلمه شمار کتاب طول می کشد، معمولا صدور پیش فاکتور بین نیم ساعت تا 6 ساعت طول می کشد. صدور پیش فاکتور به صورت 24 ساعته می باشد و در هر ساعتی از شبانه روز می توانید پیش فاکتور درخواست کنید. در مجموع پیش فاکتور در همان روز ثبت سفارش ارسال می شود.

آیا درخواست پیش فاکتور ترجمه کتاب پزشکی مشمول هزینه است؟

خیر. کلیه اقدامات اولیه روند ثبت سفارش ترجمه کتاب از قبیل تبدیل محتوا، صدور پیش فاکتور، ترجمه نمونه اولیه رایگان می باشد.

حداقل تعداد کلمات در ترجمه کتاب پزشکی BTS چقدر است؟

حداقل شمار کلمات مورد قبول در ترجمه کتاب 20 هزار کلمه می باشد. بیوم ترجمه کتاب BTS از ترجمه هر گونه محتوای دانشجویی معذور است. قابل ذکر است که ترجمه پایان نامه به نوعی ترجمه کتاب محسوب شده و جز خدمات BTS است.

انتخاب سرویس ترجمه کتاب پزشکی

پیشرفت فناوری اطلاعات و تبدیل شدن کامپیوتر و لپتاپ به یک وسیله خانگی موجب شده است عده زیادی مدعی خدمات ترجمه پزشکی باشند. عده ای دچار سوء تفاهم بوده و تصور می کنند همه سرویس دهندگان ترجمه یکسانی ارائه خواهند کرد. در صورتی که فرآیند ترجمه کتاب و بخصوص ترجمه کتاب های تخصصی و فنی چنین نیست. ترجمه کتاب پزشکی مستلزم تخصص ویژه در ترجمه زبان و در علوم پزشکی است.

اگر به دنبال ترجمه کتاب پزشکی یا پیراپزشکی هستید؟ سرویس برتر بیوم ترجمه کتاب BTS و بخصوص اکوسیستم ترجمه کتاب پزشکی BTS می توانید یک گزینه عالی باشد و بهترین ترجمه ممکن را به شما تحویل خواهد داد. مترجمان حرفه ای BTS واجد ویژگی های حرفه ای و همچنین خصوصیات فردی یک مترجم برتر هستند و نسخه ای معادل از کتاب اصلی به زبان جدید به شما تحویل خواهند داد. در این مقاله سئوالات پرتکرار ترجمه کتاب پزشکی که ممکن است سئوال شما هم باشد، پاسخ داده شده است. ممکن است سئوال شما جز سئوالات پرتکرار ترجمه کتاب به صورت کلی باشد.

ثبت سفارش ترجمه کتاب در اکوسیستم BTS

اگر به دنبال سرویس ترجمه کتاب پزشکی و پیراپزشکی هستید، به برترین سایت ترجمه کتاب ایران خوش آمدید. می توانید بهترین ترجمه ممکن را از ما بخواهید و از گارانتی عمرانه خدمات بهره مند شوید. سرویس ترجمه کتاب BTS آمادگی دارد کتاب های پزشکی و پیراپزشکی را برای دانشجویان، اساتید و شرکت های انتشاراتی با بهترین کیفیت ممکن ترجمه نماید.ترجمه تخصصی کتاب انگلیسی پزشکی

مترجمان پزشکی و پیراپزشکی حرفه ای ما حائز مهارت های ترجمه کتاب و ویژگی های فردی لازم برای انجام یک ترجمه کیفی و عالی هستند. کافی است سفارش ترجمه کتاب پزشکی و پیراپزشکی خود را ثبت کنید. به فاصله کوتاهی کوردیناتور سایت با شما تماس گرفته و اقدامات ثبت سفارش را به عمل خواهد آورد.

اگر در ثبت سفارش مشکل دارید، سئوال یا پیشنهادی دارید، کافی است از دکمه سمت چپ صفحه نمایش خود استفاده کرده و از طریق واتساپ با ما در تماس باشید یا از فرم تماس با ما استفاده کنید. در صورت نیاز می توانید قبل از ثبت سفارش، پیش فاکتور دریافت نمایید.

از قیمت ها و کیفیت خدمات ترجمه کتاب ما شگفت زده خواهید شد. گارانتی عمرانه ترجمه های ما ضامن کیفیت خدمات ترجمه کتاب تخصصی ماست.

ترجمه کتاب پزشکی و پیراپزشکیواژه های کلیدی: مترجم، مترجم کتاب، ترجمه کتاب پزشکی و پیراپزشکی، مهارت های مترجم کتاب، ملزومات ترجمه کتاب پزشکی و پیراپزشکی، مهارت های حرفه ای مترجم کتاب پزشکی و پیراپزشکی، ویژگی های شخصی مترجم کتاب، بهترین ترجمه کتاب پزشکی و پیراپزشکی، ترجمه آنلاین کتاب پزشکی و پیراپزشکی، مهارت ترجمه مترجم، شرح وظایف مترجم کتاب، مسئولیت ها و وظایف مترجم کتاب فارسی به انگلیسی، چگونه مترجم فارسی به انگلیسی کتاب شویم؟، مهارت ها و صلاحیت های مورد نیاز مترجم کتاب، ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی کتاب پزشکی و پیراپزشکی، سئوالات پرتکرار ترجمه کتاب پزشکی، بیوم ترجمه کتاب BTS، اکوسیستم ترجمه کتاب پزشکی و پیراپزشکی، سئوالات پرتکرار قیمت گذاری ترجمه کتاب پزشکی

منتشر شده در ترجمه تخصصی کتاب دانشگاهی
از قیمت ها و کیفیت خدمات سانتر ترجمه کتاب شگفت زده خواهید شد.