رفتن به نوشته‌ها

ترجمه کتاب الگوریتم و محاسبات

ترجمه کتاب الگوریتمها و محاسبات مهندسی کامپیوتروقتی از کامپیوتر صحبت می کنیم سئوالات زیادی در مورد مهندسی کامپیوتر و ترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر به ذهن می رسد: رشته کارشناسی کامپیوتر چیست؟ گرایش های کارشناسی کامپیوتر کدام است؟ کارشناسی ارشد کامپیوتر چند گرایش دارد؟ چگونه دکترای کامپیوتر بگیریم؟ ترجمه کتاب مهندسی الگوریتم و محاسبات کامپیوتر چیست؟ ترجمه کتاب کامپیوتر چیست؟ ترجمه کتاب تخصصی مهندسی الگوریتم و محاسبات کامپیوتری چیست؟ ترجمه تخصصی مهندسی الگوریتم و محاسبات کامپیوتر چگونه انجام می شود؟ ترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر – الگوریتم و محاسبات به چه تخصصی نیاز دارد؟ در این مجموعه مقاله به معرفی رشته کامپیوتر و ترجمه کتاب الگوریتم و محاسبات از گرایش های تحصیلات تکمیلی مهندسی کامیپوتر می پردازیم.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه کتاب مشاوره قبل از سفارش ترجمه کتاب

همانطور که می دانیم رشته مهندسی کامپیوتر در مقطع کارشناسی ارشد دارای شش گرایش مهندسی نرم افزار، سخت افزار، فناوری اطلاعات، گرایش هوش مصنوعی و رباتیک، گرایش معماری سیستم های کامپیوتری، گرایش مهندسی الگوریتم ها و محاسبات، گرایش شبکه، گرایش رایانش امن (امنیت) می باشد و البته دانشگاه های خاص دارای گرایش های دیگری نیز می باشند. امکان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد شبکه های کامپیوتری و همچنین مقطع دکترای الگوریتم و محاسبات کامپیوتری در ایران وجود دارد. ترجمه کتاب مهندسی‌ کامپیوتر و گرایش های آن و بخصوص ترجمه کتاب فارسی مهندسی الگوریتم ها و محاسبات به انگلیسی در BTS انجام می شود.

معرفی رشته مهندسی الگوریتم و محاسبات

مهندسی کامپیوتر – گرایش الگوریتم ها و محاسبات (به انگلیسی: Algorithm And Computational Engineering) یکی از گرایش های جدید رشته مهندسی کامپیوتر در مقطع کارشناسی ارشد می ‌باشد که در سال های اخیر به فهرست گرایش‌ های رشته مهندسی کامپیوتر اضافه شده است و نباید با رشته مهندسی محاسبات اشتباه گرفته شود.

در این گرایش دانشجویان (بویژه کارشناسان گرایش نرم افزار) با توجه به ضرایب دروس تخصصی نرم افزار خود پذیرفته شده و به ادامه تحصیل خواهند پرداخت. در این گرایش بیشتر جنبه‌ ی الگوریتمی و وابسته به محاسبات دانشجویان نرم افزاری مورد توجه و تقویت قرار خواهد گرفت. میزان پذیرفته شدگان در این گرایش از همه گرایش ‌ها کمتر است ولی قبولی در این گرایش به دلیل توجه داوطلبان به دیگر گرایش ‌های شناخته شده این رشته، برای دانشجویان با پیش زمینه نرم افزار آسان ‌تر است.

ترجمه کتاب کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر – الگوریتم ها و محاسبات

طراحی، شبیه سازی، فرآوری، پردازش، سنجش، آموزش، ويرايش و غیره همه مفاهیمی هستند که با بالاترین دقت و در کوتاه ترین زمان ممکن در برنامه هاي نرم افزاری کامپیوتر انجام می شوند. لذا هدف از این رشته تربیت نیروی متخصص برای انجام امور فوق است.

در این گرایش جدید دانشجویان با الگوریتم‌ های توزیعی و پیشرفته، ریاضیات پیشرفته کامپیوتری و مهارت های دیگر آشنا می‌ شوند. در طول تحصیل در گرایش مهندسی الگوریتم و محاسبات، دانشجویان در زمینه‌ های زیر تعلیم داده شده یا تقویت خواهند شد:

 • طراحی الگوریتم ها
 • ساختمان داده ها
 • ساختمان های گسسته
 • نظریه محاسبات
 • نظریه گرافترجمه کتاب مهندسی الگوریتم ها و محاسبات کامپیوتری
 • الگوریتم ‌های پیشرفته
 • پردازش موازی
 • نظریه پیچیدگی
 • نظریه الگوریتمی بازی ‌ها
 • هندسه محاسباتی
 • الگوریتم ‌های تقریبی یا نسبی
 • الگوریتم ‌های یادگیری
 • الگوریتم ‌های تصادفی
 • بهینه‌ سازی ترکیب یابی

دروس کارشناسی ارشد الگوریتم ها و محاسبات کامپیوتر

بنابراین ترجمه کتاب های دروس تخصصی و عمومی مهندسی معماری سیستم از جمله ترجمه کتاب های درس الگوریتم های ترکیبیابی، ترجمه کتاب های درس الگوریتم های پیشرفته، ترجمه کتاب های درس روش تحقیق در مهندسی کامپیوتر، ترجمه کتاب های درس الگوریتم های ترکیبیابی در بیوانفورماتیک. ترجمه کتاب های درس جبر پیشرفته، ترجمه کتاب های درس حل عدد معادلات انتگرال، ترجمه کتاب های درس نظریه گراف، ترجمه کتاب های درس استنباط آماری، ترجمه کتاب های درس نظریه تقریب، ترجمه کتاب های درس امنیت سیستم های کامپیوتری. ترجمه کتاب های درس الگوریتم های موازی، ترجمه کتاب های درس بهینه سازی غیرخطی عددی، ترجمه کتاب درس کاربرد داده کاوی در بیوانفورماتیک، ترجمه کتاب های

درس داده کاوی و داده کاوی محاسباتی، ترجمه کتاب های درس یادگیری ماشین آماری، ترجمه کتاب های درس سیستم های چند هسته ای. ترجمه کتاب های درس الگوریتم های بیوانفورماتیک، ترجمه کتاب های درس شبکه های عصبی مصنوعی، ترجمه کتاب های درس پایگاه داده پیشرفته و توزیعی، ترجمه کتاب های درس تکنولوژی ماتریس های تنک، ترجمه کتاب های درس رمزنگاری پایه و پیشرفته، ترجمه کتاب های درس درختها و شبکه های فیلوژنیک. ترجمه کتاب های درس یادگیری ماشین و یادگیری عمیق، ترجمه کتاب های درس الگوریتم و محاسبه انجام می شود.

برنامه درسی مهندسی الگوریتم و محاسبات کامپیوتری

برنامه درسی دوره کارشناسی ارشد الگوریتم ها و محاسبات کامپیوتری برای 4 نیم سال طرح ریزی شده است و طول آن حداکثر 3 سال می باشد( طبق مقررات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری)، و طول هر ترم 16 هفته آموزشی کامل، مدت هر واحد درس نظری 16 ساعت و برای دروس عملی و آزمایشگاهی و کارگاهی 48 ساعت می باشد. تعداد واحدهای درسی این دوره علاوه بر دروس جبرانی، برابر 32 واحد  است.

ترجمه کتاب دکترای مهندسی کامپیوتر – الگوریتم و محاسبات

دوره دکترای مهندسی کامپیوتر در زمینه‌های مختلف کامپیوتر، از جمله معماری سیستم های کامپیوتر ارائه می‌شود. طول دوره دکتری حداقل 3.5 سال و حداکثر 4.5 سال و شامل 15 واحد آموزشی و 24 واحد پژوهشی است. دوره پژوهشی پس از موفقیت در دوره آموزشی و قبول شدن در امتحان جامع و دفاع از پیشنهاد پژوهشی رسماً شروع می‌شود.

هدف از دوره دکترا، گسترش مرزهای دانش کامپیوتر و ارائه ایده‌های نو و انجام تحقیقات نوآورانه است به گونه‌ای که کار تحقیقی دانشجو بتواند علاوه بر حل یک مسئله بدیع علمی یا فناوری روز دنیا یا کشور، در مجامع بین‌المللی ارائه و به صورت مقالاتی در مجلات معتبر علمی و تخصصی به چاپ برسد.

دانشجویان در این دوره علاوه بر کسب مهارت‌های علمی و فنی و تکمیل مباحث نظری دروس مورد علاقه خود، در زمینه اصلی تز دکترا و در زمینه فرعی مورد علاقه‌شان در امر تدریس یا ارائه آزمایشگاه با دانشکده همکاری دارند و بدین ترتیب تجربه اداره کلاس و یا راهبری آزمایشگاه و یا راهنمایی پروژه‌های کارشناسی را کسب می‌نمایند.

خدمات ترجمه کتاب تخصصی مهندسی الگوریتم و محاسبات کامپیوتری

ترجمه کتاب های تخصصی و مرجع رشته مهندسی کامپیوتر در مقاطع کارشناسی کامپیوتر، کارشناسی ارشد کامپیوتر، دکتری کامپیوتر و همچنین ترجمه کتاب های عمومی مهندسی کامپیوتر و گرایش های آن انجام می شود، از جمله:

ترجمه تخصصی کتاب های رشته مهندسی الگوریتم و محاسبات

ترجمه کتاب رشته مهندسی کامپیوتر را به ما بسپارید. سایت BTS با بهترین مترجمان با سابقه خود آماده ارائه انواع خدمات ترجمه کتاب به شما عزیزان می باشد. سرویس ترجمه کتاب تخصصی برای ترجمه کتاب های مرجع گرایش های مختلف مهندسی کامپیوتر ارائه می شود.ترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر

شما می توانید ترجمه کلیه کتاب های رشته مهندسی کامپیوتر-الگوریتم و محاسبات    را با خیال راحت به ما سپرده تا با کم ترین هزینه و بهترین کیفیت برای شما ترجمه شود.

مترجمین BTS علاوه بر سوابق طولانی در ترجمه تخصصی کتب دانشگاهی، آزمون های لازم را برای تایید صلاحیت گذرانده اند.

مترجم های کتاب ما دارای خصوصیات زیر هستند:

 • صحیح ترین ترجمه های ممکن را ارائه می کنند
 • افرادی با صلاحیت و مهارت های حرفه ای و شخصی هستند
 • در حوزه تخصصی خود سرآمد هستند
 • به زبان مادری خود ترجمه می کنند
 • با دقت و موشکافی استخدام شده و به عضویت تیم ترجمه کتاب ترجمک درآمده اند.

ثبت سفارش ترجمه کتاب مهندسی نفت

ترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر – گرایش الگوریتم و محاسبات

بهترین ترجمه کتاب برای کلیه کتاب های رشته مهندسی کامپیوتر و گرایش های آن در پلان های مختلف فوری، نیمه فوری و عادی ترجمه شده و به شما ارائه خواهد شد.

    در این راستا ترجمه کتب آکادمیک زیر به طور خاص انجام می شود:

 • ترجمه کتاب های مبانی رایانش امن و امنیت کامپیوتری
 • ترجمه کتاب های امنیت سیستم
 • ترجمه کتاب های رمزنگاری کاربردی
 • ترجمه کتاب های مهندسی رمزنگاری
 • ترجمه کتاب های امنیت شبکه پیشرفته
 • ترجمه کتاب های امنیت پایگاه دادهترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر
 • ترجمه کتاب های امنیت سخت افزاری
 • ترجمه کتاب های پایایی سخت افزار
 • ترجمه کتاب های سامانه های نرم افزار امن
 • ترجمه کتاب های ریاضیات رمز نگاری
 • ترجمه کتاب های نظریه پیچیدگی
 • ترجمه کتاب های اطلاعات و کدینگ
 • ترجمه کتاب های یادگیری ماشین
 • ترجمه کتاب های مباحث پیشرفته در رایانش امن
 • ترجمه کتاب های طراحی کامپایلرها
 • ترجمه کتاب های سیستم‌ های عامل
 • ترجمه کتاب های آزمایشگاه سیستم عامل
 • ترجمه کتاب های طراحی پایگاه داده‌ها
 • ترجمه کتاب های تحلیل و طراحی سیستم‌ها
 • ترجمه کتاب های طراحی الگوریتم‌ها

ثبت سفارش ترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر – الگوریتم و محاسبات

بنابراین با خیال راحت فرم سفارش ترجمه کتاب را تکمیل کرده و ارسال کنید. به فاصله کوتاهی کوردیناتور سایت با شما تماس گرفته و اقدامات شروع پروژه ترجمه کتاب شما را فراهم خواهد ساخت.

از قیمت ها و کیفیت خدمات ترجمه کتاب ما شگفت زده خواهید شد. گارانتی عمرانه ترجمه های ما ضامن کیفیت خدمات ترجمه کتاب تخصصی ماست.

سئوالات پرتکرار ترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر

آیا ترجمه تخصصی کتاب مهندسی کامپیوتر شامل پلن پریمیوم می شود؟

چگونه از پلن پریمیوم ترجمه کتاب تخصصی برای ترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر استفاده کنیم؟

بله. پلن پریمیوم ترجمه کتاب تخصصی و کتاب های مرجع دانشگاهی به رشته و گرایش ارتباطی ندارد و شامل ترجمه مشارکتی کتاب های کلیه رشته های دانشگاهی می شود. پلن پریمیوم برای ترجمه کتاب های مهندسی کامپیوتر، گرایش های مهندسی کامپیوتر - گرایش مهندسی نرم افزار، گرایش هوش مصنوعی و رباتیک، گرایش معماری سیستم های کامپیوتری، گرایش مهندسی الگوریتم ها و محاسبات، گرایش شبکه، گرایش رایانش امن (امنیت) و سایر گرایش های مهندسی کامپیوتر قابل سفارش است.

آیا کدها، فلوچارت ها، الگوریتم و دیاگرام ها در ترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر تایپ می شوند؟

آیا کدها، فلوچارت ها، الگوریتم و دیاگرام ها در ترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر تایپ می شوند؟

بله، کلیه قسمت های قابل بازتولید کتاب از قبیل کد، اسامی و نمادها و اندیکس، نقشه ها و طرح ها و غیره تایپ و حروفچینی می شود و نسخه ای معادل نسخه اصلی تهیه می شود. در کل پروژه ترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر شامل بازتولید کتاب به زبان مقصد می باشد و تا سر حد امکان تمامی بخشها و جزئیات کتاب ترجمه و برگردان می شود. در ضمن تایپ و حروفچینی کتاب ها رایگان است.

چگونه از پلن پریمیوم ترجمه کتاب تخصصی برای ترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر استفاده کنیم؟

آیا قبل از ثبت سفارش می توان نمونه ای از ترجمه های مهندسی کامپیوتر را مطالعه کرد؟

پلن پریمیوم برای کسانی مناسب است که به دنبال تقویت رزومه و جمع آوری امتیاز هستند. در این پلن 60% هزینه ترجمه کتاب توسط شرکت پرداخت می شود. در عوض حقوق معنوی اثر بطور کامل و انحصاری در اختیار مشتری و حقوق مادی آن در اختیار شرکت خواهد بود.

آیا قبل از ثبت سفارش می توان نمونه ای از ترجمه های مهندسی کامپیوتر را مطالعه کرد؟

آیا قبل از ثبت سفارش می توان نمونه ای از ترجمه های مهندسی کامپیوتر را مطالعه کرد؟

با توجه به لزوم حفظ حریم و محرمانگی سفارشات مشتریان، امکان ارائه نمونه ترجمه از کتاب های ترجمه شده قبلی وجود ندارد. اما نمونه ای از کتاب خودتان و به انتخاب خودتان قبل از عقد قرارداد ترجمه و تحویل خواهد شد. سپس براساس نمونه مورد تایید شما، مترجم کتاب انتخاب خواهد شد.

واژه های کلیدی ترجمه کتاب مهندسی الگوریتم ها و محاسبات کامپیوتری

ترجمه کتاب مهندسی الگوریتم ها و محاسبات کامپیوتریترجمه مهندسی شبکه به انگلیسی، ترجمه مهندسی کامپیوتر، ترجمه سرفصل دروس مهندسی کامپیوتر، ترجمه متون تخصصی مهندسی سخت افزار، ترجمه کتاب زبان تخصصی مهندسی کامپیوتر، مقالات ترجمه شده مهندسی کامپیوتر، ترجمه کتاب مهندسی فناوری اطلاعات به فارسی، ترجمه کتاب تخصصی مهندسی رایانش امن، ترجمه کتاب تخصصی پیشرفته مهندسی رایانش امن، ترجمه کتاب مهندسی نرم افزار، ترجمه کتاب رمزنگاری و الگوریتم کامپیوتر، ترجمه کتاب انگلیسی کامپیوتر به فارسی، ترجمه کتاب فارسی مهندسی کامپیوتر به انگلیسی، ترجمه کتاب برنامه نویسی کامپیوتر، ترجمه کتاب مهندسی شبکه، ترجمه کتاب مهندسی امنیت سیستم های کامپیوتری، مهندس امنیت، مهندس الگوریتم ها و محاسبات کامپیوتری چیست، مهندس الگوریتم ها و محاسبات کامپیوتری کیست، ترجمه کتاب مهندسی الگوریتم ها و محاسبات کامپیوتری، ترجمه مهندسی الگوریتم ها و محاسبات کامپیوتری به انگلیسی

ترجمه کتاب کامپیوتر، ترجمه کتاب زبان تخصصی کامپیوتر، ترجمه کتاب شبکه های کامپیوتری کروز، ترجمه کتاب شبکه های کامپیوتری پترسون، ترجمه تخصصی کتاب مهندسی کامپیوتر، ترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر، Book translation، ترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر، دانلود رایگان ترجمه کتاب های مهندسی کامپیوتر، ترجمه تخصصی مهندسی کامپیوتر، ترجمه مقاله و کتاب مهندسی کامپیوتر، ترجمه آنلاین کتاب رشته مهندسی کامپیوتر، قیمت هر برگ ترجمه کتاب کامپیوتر انگلیسی به فارسی، ترجمه فوری کتاب کامپیوتر، ترجمه انگلیسی به فارسی متون کامپیوتر، ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب های کامپیوتر، چاپ و ترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر، ترجمه کتب دانشگاهی مهندسی کامپیوتر، ترجمه کیفی و ارزان کتاب مهندسی کامپیوتر، ترجمه کتاب آکادمیک کامپیوتر، ترجمه کتاب های علوم کامپیوتر، ترجمه کتاب های مرجع فناوری اطلاعات، ترجمه تخصصی رشته مهندسی کامپیوتر – فناوری اطلاعات

منتشر شده در ترجمه کتاب فنی و مهندسی
از قیمت ها و کیفیت خدمات سانتر ترجمه کتاب شگفت زده خواهید شد.