رفتن به نوشته‌ها

ترجمه کتاب هوش مصنوعی و رباتیک

ترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر - گرایش هوش مصنوعیوقتی از کامپیوتر صحبت می کنیم سئوالات زیادی در مورد مهندسی کامپیوتر و ترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر به ذهن می رسد: رشته کارشناسی کامپیوتر چیست؟ گرایش های کارشناسی کامپیوتر کدام است؟ کارشناسی ارشد کامپیوتر چند گرایش دارد؟ چگونه دکترای کامپیوتر بگیریم؟ ترجمه کتاب هوش مصنوعی و رباتیک چیست؟ ترجمه کتاب کامپیوتر چیست؟ ترجمه کتاب تخصصی مهندسی رباتیک چیست؟ ترجمه تخصصی مهندسی هوش مصنوعی یا رباتیک چگونه انجام می شود؟ ترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر – هوش مصنوعی و رباتیک به چه تخصصی نیاز دارد؟ در این مجموعه مقاله به معرفی رشته کامپیوتر و ترجمه کتاب هوش مصنوعی و رباتیک از گرایش های تحصیلات تکمیلی مهندسی کامیپوتر می پردازیم.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه کتاب مشاوره قبل از سفارش ترجمه کتاب

همانطور که می دانیم رشته مهندسی کامپیوتر در مقطع کارشناسی ارشد دارای شش گرایش مهندسی نرم افزار، سخت افزار، فناوری اطلاعات، گرایش هوش مصنوعی و رباتیک، گرایش معماری سیستم های کامپیوتری، گرایش مهندسی الگوریتم ها و محاسبات، گرایش شبکه، گرایش رایانش امن (امنیت) می باشد و البته دانشگاه های خاص دارای گرایش های دیگری نیز می باشند. امکان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد شبکه های کامپیوتری و همچنین مقطع دکترای هوش مصنوعی یا مهندسی رباتیک در ایران وجود دارد. ترجمه کتاب مهندسی‌ کامپیوتر و گرایش های آن و بخصوص ترجمه کتاب فارسی مهندسی رباتیک و هوش مصنوعی به انگلیسی در BTS انجام می شود.

معرفی رشته مهندسی هوش مصنوعی و رباتیک

مهندسی کامپیوتر – مهندسی هوش مصنوعی (به انگلیسی: Artificial Intelligence Engineering)  و مهندسی رباتیک یکی از گرایش های مهندسی کامپیوتر است که در حال حاضر در مقاطع ارشد و دکتری امکان تحصیل در این رشته وجود دارد. به طور کلی می­توان گفت در هوش مصنوعی سعی بر این است سیستم هایی تولید شود که بتوانند مانند انسان­ها فکر کنند و توانایی یادگیری و تصمیم­ گیری داشته باشند. در این رشته تکنیک­های مختلفی جهت دستیابی به چنین سیستم هایی تدریس می شود.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و نیاز به سیستم های هوشمند، رشته هوش مصنوعی در بازار کار، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. یکی از مواردی که در حال حاضر در بازار کار فرصت های شغلی زیادی برای آن موجود است، حوزه داده کاوی است. طراحی و تولید سیستم هایی که توانایی یادگیری داشته باشند نیز یکی دیگر از حوزه های پر کاربرد و بحث های داغ این رشته در بازار کار است.

گرایش کارشناسی ارشد مهندسی هوش مصنوعی و رباتیک

هوش مصنوعی یکی از موضوعات مورد توجه دانشگاه های بزرگ جهان نیز می باشد. تقریبا می توان گفت تمام دانشگاه های بزرگ دارای آزمایشگاه های مجهز و بزرگ برای دانشمندان و دانشجویانی هستند که در زمینه هوش مصنوعی فعالیت می کنند. از این رو می توان گفت این رشته، بهترین فرصت ها را برای ادامه تحصیل در دانشگاه های بزرگ نیز به شما می دهد.ترجمه تخصصی کتاب های رشته مهندسی رباتیک و هوش مصنوعی

دوره کارشناسی ارشد هوش مصنوعی و رباتیک شامل تعدادی درس های نظری و برنامه تحقیقاتی جهت افزایش اطلاعات نظری و تجربی متخصصان مهندسی کامپیوتر می باشد که زمینه کافی جهت درک و توسعه آنچه در مرزهای تکنیک در زمان حال در این رشته ها می گذرد را فراهم می آورد.

به طور کلی تحصیل در این رشته در مقطع ارشد، علاوه بر اینکه بر علم و توانایی های دانشجویان می افزاید، فرصت های شغلی و تحصیلی بسیار خوبی نیز برای افراد به وجود می آورد؛ کیفیت فرصت های به دست آمده، وابستگی کاملی به میزان توانایی های علمی و عملی افراد دارد، از جمله:

 • یادگیری ماشین
 • شبکه های عصبی
 • پردازش تکاملی
 • رباتیک (روبوتیک)ترجمه تخصصی کتاب های رشته مهندسی رباتیک و هوش مصنوعی
 • منطق فازی
 • پردازش زبان طبیعی
 • سیستم های خبره
 • محاسبات نمادین

ترجمه کتاب کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر – هوش مصنوعی و رباتیک

ترجمه کتاب رشته مهندسی کامپیوتر و بویژه ترجمه تخصصی کتاب هوش مصنوعی و رباتیک انجام می شود. در این راستا ترجمه تخصصی کتاب های دروس زیر عرضه می شود:

فرآیندهای تصادفی، بازیابی پیشرفته اطلاعات، نظریه بازی ها، هوش مصنوعی پیشرفته، داده کاوی پیشرفته، یادگیری عمیق، تصویر پردازی رقمی، سیستم های چندعاملی، برنامه ریزی هوشمند، الگوریتم های هوش مصنوعی، سنجش از دور، بینایی کامپیوتر، معماری بازی رایانه ای، رفتارهای هوشمند جمعی، رباتیکز شناختی، ریاضیات روبوتیک، سیستم های چند روبوتی، علم اعصاب سلولی، علوم شناختی، فیزیولوژی و آناتومی اعصاب، تحلیل و پردازش، مباحث ویژه هوش مصنوعی و سایر کتاب های رشته مهندسی کامپیوتر و گرایش های آن.

ترجمه کتاب دکترای مهندسی کامپیوتر – گرایش هوش مصنوعی و رباتیک

دوره دکترای مهندسی کامپیوتر در زمینه‌های مختلف کامپیوتر، از جمله دکترای رباتیک و هوش مصنوعی ارائه می‌شود. طول دوره دکتری حداقل 3.5 سال و حداکثر 4.5 سال و شامل 15 واحد آموزشی و 24 واحد پژوهشی است. دوره پژوهشی پس از موفقیت در دوره آموزشی و قبول شدن در امتحان جامع و دفاع از پیشنهاد پژوهشی رسماً شروع می‌شود.

هدف از دوره دکترا، گسترش مرزهای دانش کامپیوتر و ارائه ایده‌های نو و انجام تحقیقات نوآورانه است به گونه‌ای که کار تحقیقی دانشجو بتواند علاوه بر حل یک مسئله بدیع علمی یا فناوری روز دنیا یا کشور، در مجامع بین‌المللی ارائه و به صورت مقالاتی در مجلات معتبر علمی و تخصصی به چاپ برسد.

دانشجویان در این دوره علاوه بر کسب مهارت‌های علمی و فنی و تکمیل مباحث نظری دروس مورد علاقه خود، در زمینه اصلی تز دکترا و در زمینه فرعی مورد علاقه‌شان در امر تدریس یا ارائه آزمایشگاه با دانشکده همکاری دارند و بدین ترتیب تجربه اداره کلاس و یا راهبری آزمایشگاه و یا راهنمایی پروژه‌های کارشناسی را کسب می‌نمایند.

خدمات ترجمه کتاب تخصصی مهندسی هوش مصنوعی و رباتیک

ترجمه کتاب های تخصصی و مرجع رشته مهندسی کامپیوتر در مقاطع کارشناسی کامپیوتر، کارشناسی ارشد کامپیوتر، دکتری کامپیوتر و همچنین ترجمه کتاب های عمومی مهندسی کامپیوتر و گرایش های آن انجام می شود، از جمله:

ترجمه کتاب رشته مهندسی کامپیوتر را به ما بسپارید. سایت BTS با بهترین مترجمان با سابقه خود آماده ارائه انواع خدمات ترجمه کتاب به شما عزیزان می باشد. سرویس ترجمه کتاب تخصصی برای ترجمه کتاب های مرجع گرایش های مختلف مهندسی کامپیوتر ارائه می شود.ترجمه تخصصی کتاب های رشته مهندسی رباتیک و هوش مصنوعی

شما می توانید ترجمه کلیه کتاب های رشته مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی و رباتیک    را با خیال راحت به ما سپرده تا با کم ترین هزینه و بهترین کیفیت برای شما ترجمه شود.

مترجمین BTS علاوه بر سوابق طولانی در ترجمه تخصصی کتب دانشگاهی، آزمون های لازم را برای تایید صلاحیت گذرانده اند.

مترجم های کتاب ما دارای خصوصیات زیر هستند:

 • صحیح ترین ترجمه های ممکن را ارائه می کنند
 • افرادی با صلاحیت و مهارت های حرفه ای و شخصی هستند
 • در حوزه تخصصی خود سرآمد هستند
 • به زبان مادری خود ترجمه می کنند
 • با دقت و موشکافی استخدام شده و به عضویت تیم ترجمه کتاب ترجمک درآمده اند.

ثبت سفارش ترجمه کتاب مهندسی نفت

ترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر – گرایش هوش مصنوعی و رباتیک

بهترین ترجمه کتاب برای کلیه کتاب های رشته مهندسی کامپیوتر و گرایش های آن در پلان های مختلف فوری، نیمه فوری و عادی ترجمه شده و به شما ارائه خواهد شد.

    در این راستا ترجمه کتب آکادمیک زیر به طور خاص انجام می شود:

 • ترجمه کتاب های مباحث ویژه در هوش مصنوعی
 • ترجمه کتاب های امنیت سیستم
 • ترجمه کتاب های پردازش سیگنال های رقمی
 • ترجمه کتاب های برنامه ریزی هوشمند
 • ترجمه کتاب های امنیت شبکه پیشرفته
 • ترجمه کتاب های امنیت پایگاه دادهترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر - رباتیک
 • ترجمه کتاب های امنیت سخت افزاری
 • ترجمه کتاب های پایایی سخت افزار
 • ترجمه کتاب های سامانه های نرم افزار امن
 • ترجمه کتاب های ریاضیات رمز نگاری
 • ترجمه کتاب های نظریه پیچیدگی
 • ترجمه کتاب های اطلاعات و کدینگ
 • ترجمه کتاب های یادگیری ماشین
 • ترجمه کتاب های مباحث پیشرفته در رایانش امن
 • ترجمه کتاب های طراحی کامپایلرها
 • ترجمه کتاب های سیستم‌ های عامل
 • ترجمه کتاب های آزمایشگاه سیستم عامل
 • ترجمه کتاب های طراحی پایگاه داده‌ها
 • ترجمه کتاب های تحلیل و طراحی سیستم‌ها
 • ترجمه کتاب های طراحی الگوریتم‌ها

ثبت سفارش ترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر – هوش مصنوعی و رباتیک

بنابراین با خیال راحت فرم سفارش ترجمه کتاب را تکمیل کرده و ارسال کنید. به فاصله کوتاهی کوردیناتور سایت با شما تماس گرفته و اقدامات شروع پروژه ترجمه کتاب شما را فراهم خواهد ساخت.

از قیمت ها و کیفیت خدمات ترجمه کتاب ما شگفت زده خواهید شد. گارانتی عمرانه ترجمه های ما ضامن کیفیت خدمات ترجمه کتاب تخصصی ماست.

سئوالات پرتکرار ترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر

آیا ترجمه تخصصی کتاب مهندسی کامپیوتر شامل پلن پریمیوم می شود؟

چگونه از پلن پریمیوم ترجمه کتاب تخصصی برای ترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر استفاده کنیم؟

بله. پلن پریمیوم ترجمه کتاب تخصصی و کتاب های مرجع دانشگاهی به رشته و گرایش ارتباطی ندارد و شامل ترجمه مشارکتی کتاب های کلیه رشته های دانشگاهی می شود. پلن پریمیوم برای ترجمه کتاب های مهندسی کامپیوتر، گرایش های مهندسی کامپیوتر - گرایش مهندسی نرم افزار، گرایش هوش مصنوعی و رباتیک، گرایش معماری سیستم های کامپیوتری، گرایش مهندسی الگوریتم ها و محاسبات، گرایش شبکه، گرایش رایانش امن (امنیت) و سایر گرایش های مهندسی کامپیوتر قابل سفارش است.

آیا کدها، فلوچارت ها، الگوریتم و دیاگرام ها در ترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر تایپ می شوند؟

آیا کدها، فلوچارت ها، الگوریتم و دیاگرام ها در ترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر تایپ می شوند؟

بله، کلیه قسمت های قابل بازتولید کتاب از قبیل کد، اسامی و نمادها و اندیکس، نقشه ها و طرح ها و غیره تایپ و حروفچینی می شود و نسخه ای معادل نسخه اصلی تهیه می شود. در کل پروژه ترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر شامل بازتولید کتاب به زبان مقصد می باشد و تا سر حد امکان تمامی بخشها و جزئیات کتاب ترجمه و برگردان می شود. در ضمن تایپ و حروفچینی کتاب ها رایگان است.

چگونه از پلن پریمیوم ترجمه کتاب تخصصی برای ترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر استفاده کنیم؟

آیا قبل از ثبت سفارش می توان نمونه ای از ترجمه های مهندسی کامپیوتر را مطالعه کرد؟

پلن پریمیوم برای کسانی مناسب است که به دنبال تقویت رزومه و جمع آوری امتیاز هستند. در این پلن 60% هزینه ترجمه کتاب توسط شرکت پرداخت می شود. در عوض حقوق معنوی اثر بطور کامل و انحصاری در اختیار مشتری و حقوق مادی آن در اختیار شرکت خواهد بود.

آیا قبل از ثبت سفارش می توان نمونه ای از ترجمه های مهندسی کامپیوتر را مطالعه کرد؟

آیا قبل از ثبت سفارش می توان نمونه ای از ترجمه های مهندسی کامپیوتر را مطالعه کرد؟

با توجه به لزوم حفظ حریم و محرمانگی سفارشات مشتریان، امکان ارائه نمونه ترجمه از کتاب های ترجمه شده قبلی وجود ندارد. اما نمونه ای از کتاب خودتان و به انتخاب خودتان قبل از عقد قرارداد ترجمه و تحویل خواهد شد. سپس براساس نمونه مورد تایید شما، مترجم کتاب انتخاب خواهد شد.

واژه های کلیدی ترجمه کتاب مهندسی رباتیک و هوش مصنوعی

ترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر - رباتیکترجمه مهندسی شبکه به انگلیسی، ترجمه مهندسی کامپیوتر، ترجمه سرفصل دروس مهندسی کامپیوتر، ترجمه متون تخصصی مهندسی سخت افزار، ترجمه کتاب زبان تخصصی مهندسی کامپیوتر، مقالات ترجمه شده مهندسی کامپیوتر، ترجمه کتاب مهندسی فناوری اطلاعات به فارسی، ترجمه کتاب تخصصی مهندسی رایانش امن، ترجمه کتاب تخصصی پیشرفته مهندسی هوش مصنوعی و رباتیک، ترجمه کتاب مهندسی نرم افزار، ترجمه کتاب انگلیسی کامپیوتر به فارسی، ترجمه کتاب فارسی مهندسی کامپیوتر به انگلیسی، ترجمه کتاب برنامه نویسی کامپیوتر، ترجمه کتاب مهندسی شبکه، ترجمه کتاب مهندسی هوش مصنوعی، مهندس امنیت، مهندس رباتیک چیست، مهندس هوش مصنوعی کیست، ترجمه کتاب مهندس هوش مصنوعی، ترجمه مهندسی رباتیک به انگلیسی

ترجمه کتاب کامپیوتر، ترجمه کتاب زبان تخصصی کامپیوتر، ترجمه کتاب شبکه های کامپیوتری کروز، ترجمه کتاب شبکه های کامپیوتری پترسون، ترجمه تخصصی کتاب مهندسی کامپیوتر، ترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر، Book translation، ترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر، دانلود رایگان ترجمه کتاب های مهندسی کامپیوتر، ترجمه تخصصی مهندسی کامپیوتر، ترجمه مقاله و کتاب مهندسی کامپیوتر، ترجمه آنلاین کتاب رشته مهندسی کامپیوتر، قیمت هر برگ ترجمه کتاب کامپیوتر انگلیسی به فارسی، ترجمه فوری کتاب کامپیوتر، ترجمه انگلیسی به فارسی متون کامپیوتر، ترجمه انگلیسی به فارسی کتاب های کامپیوتر، چاپ و ترجمه کتاب مهندسی کامپیوتر، ترجمه کتب دانشگاهی مهندسی کامپیوتر، ترجمه کیفی و ارزان کتاب مهندسی کامپیوتر، ترجمه کتاب آکادمیک کامپیوتر، ترجمه کتاب های علوم کامپیوتر، ترجمه کتاب هوش مصنوعی و رباتیک، ترجمه تخصصی رشته مهندسی کامپیوتر – هوش مصنوعی و رباتیک

منتشر شده در ترجمه کتاب فنی و مهندسی
از قیمت ها و کیفیت خدمات سانتر ترجمه کتاب شگفت زده خواهید شد.